Wróć   Forum Mamotoja.pl > Babyonline.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Zostań autorką miesięcznika MRM > Wydanie MARCOWE 2011
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wydanie MARCOWE 2011 Marcowy numer miesięcznika MRM zawierał będzie następujące tematy: poród wcześniaka, własne łóżeczko, zespół Downa, asymetria ułożeniowa i zespół wzmożonego napięcia mięśniowego. Historie będą opublikowane w numerze marcowym. Regulamin >>

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-08-2016, 12:12
kajka83 kajka83 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kajka83.polki.pl

Domyślnie Odp: Własne łóżeczko

Warto zadbać o wygodne materac w łóżku dziecięcym. Materac musi być wygodny, odpowiednio twardy. W przypadku dziecka najlepiej gdy jest antyalergiczny. Dopasować go trzeba do wymiarów łóżka. Przy niestandardowej ramie można zamówić materac na wymiar.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-09-2016, 10:50
korna-123 korna-123 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
korna-123.polki.pl

Zgadzam się z tym materac to bardzo ważna sprawa, też jestem za antyalergicznymi, takie materace produkowane są m.in przez polskiego producenta Fiki Miki - materace te kupiłam swoim szkrabom i nie żałowałam zakupu.
Stary 21-09-2016, 20:13
juninka184 juninka184 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
juninka184.polki.pl

My planujemy spać razem Szukając fajnego, dużego łóżka do co-sleepingu natrafiłam na http://visby.pl/ . Konstrukcje wyglądają na bardzo solidne, no i jest dużo rodzajów drewna do wyboru.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-02-2017, 12:19
wanda19 wanda19 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
wanda19.polki.pl

A ja zakupiłam w tym sklepie piękną, kolorową pościel. Nie trzeba było nic więcej, syn od razu się nią zainteresował i jakoś tak pomału zaczął spać w swoim łóżku
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-07-2017, 21:52
maew_1 maew_1 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
maew_1.polki.pl

Własne łóżko dla dziecka to świetna sprawa bo rodzice w końcu mają swoje łóżko tylko dla siebie. Przy zakupie łóżka warto duża uwagę zwrócić na materac jaki wybieramy. Te lepsze zazwyczaj kosztują więcej jednak warto wydać więcej. Jeśli nie wiesz za bardzo na co postawić to bardzo dobrą opinią cieszą się materace Art Medic Viscoteraphy. Ich ogromną zaletą jest to, że dostosowują się do naszego ciała, a pianka zastosowana do ich wytworzenia jest oddychająca.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-07-2017, 20:57
jowita99 jowita99 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jowita99.polki.pl

Dokładnie, bardzo ważny jest tutaj dobór odpowiedniego materaca. Ja zdecydowanie polecam materac lateksowy. Taki materac jest bardzo zdrowy i wygodny. Dopasowuje się do kształtu ciała, stanowi doskonałe oparcie dla kręgosłupa. Ja mam materac firmy Hevea http://heveamaterace.pl
. W ich ofercie znajdziecie materace lateksowe o róznych wymiarach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-06-2018, 18:55
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

A zamawiacie łóżka w sklepach internetowych ? Jak z dostawą ? Bo sama planuje kupić łóżko dla syna ale muszę znaleźć firmę kurierską która przywiozła by mi zamówiony towar. Myślicie że DPD sprawdzi się doskonale ? Bo mogła bym przy okazji śledzić na ich stronie DPD status paczki a z tego co wiem to mają tanie przesyłki krajowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2018, 17:14
Kamilla36 Kamilla36 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Kamilla36.polki.pl

Cytat:
Napisał elabarbara Zobacz post
A zamawiacie łóżka w sklepach internetowych ? Jak z dostawą ? Bo sama planuje kupić łóżko dla syna ale muszę znaleźć firmę kurierską która przywiozła by mi zamówiony towar.
Ja skorzystałabym z https://www.sendit.pl/ - zawsze korzystam z ich usług jak potrzebuję szybko i tanio nadać paczkę, więc i w tej sytuacji bym się na nich zdecydowała. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania