Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szukam inspiracji :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Szukam inspiracji :)

    Witam wszystkie forumowiczki i forumowiczów W końcu zebrałam się na odwagę, żeby przyznać się do frustracji. Jestem w domu z dzieckiem, ale mam ochotę coś robić dodatkowo (jakieś zajęcie dorywcze). Niestety mam wrażenie, że moje środowisko tego nie akceptuje.

    Pozdrawiam
  •    
       

    #2
    Odp: Szukam inspiracji

    witam ciebie serdecznie, mam nadzieję, że z radością będziesz korzystała z tego forum i podzielisz się swoim doświadczeniem by pomagać innym

    Skomentuj


      #3
      Odp: Szukam inspiracji

      hehe powiatanie po prawie roku ;p

      Skomentuj


        #4
        Odp: Szukam inspiracji

        Hej! Nie martw się jakie zdanie mają o Tobie inni, w końcu masz prawo rozwijać swoje pasje i pracować w ciąży. Ja również moje oba urlopy macierzyńskie oraz czas przed ciążą spędziłam na dorabianiu w internecie. Jestem ścisłowcem więc w tamtym czasie inwestowałam w kryptowaluty, co było dla mnie mega wyzwaniem. Jeśli szukasz czegoś lżejszego to pomyśl nad własnym kanałem na YT lub blogiem, nawet nie wiesz jakie to opłacalne zawody dziś! Z ciekawszych pomysłów to polecam zainteresować się również zakładami bukmacherskimi, z racji koronawirusa jest wiele rozgrywek esportu, które można śmiało typować. Oczywiście wymaga to pewnej wiedzy i praktyki. Początki są trudne, ale później można zacząć zarabiać na tym niemałe pieniądze.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Szukam inspiracji

          aktualnie właśnie poszukuję pomysłów na każdy (nawet najmniejszy...) zarobek, bo jestem w ciąży i na dodatek bezrobotna. spróbuję z tymi zakładami bukmacherskimi, już kiedyś miałam do nich małe "podejście" :P ale wystraszyłam się, że stracę moje zainwestowane pieniądze. do trzech razy sztuka...
          jak zacząć? u którego bukmachera ostawiać? jest ich bardzo dużo, a właściwie nie wiem czym różnią się ich oferty

          Skomentuj


            #6
            Odp: Szukam inspiracji

            Spróbuj. Może to właśnie będzie coś dla Ciebie. I nie bój się, wbrew pozorom wiele kobiet obstawia. Tak jak mówiłam, teraz jest dobry moment na typowanie esportu. Masz rację, bukmacherów jest naprawdę sporo. Radziłabym Ci założyć sobie parę kont u różnych bukmacherów i zobaczyć, który Ci najbardziej pasuje. Inną sprawą jest to, że to bardzo konkurencyjna branża i firmy walczą o swoich klientów, dlatego warto sobie przeczytać, który bukmacher ma najlepsze warunki dla Ciebie. Zwróć również uwagę na to, że w internecie możesz znaleźć wiele ciekawych kodów rabatowych, freebetów i bonusów do konkretnych bukmacherów.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Szukam inspiracji

              a jakiego bukmachera polecasz do esportu w takim razie? w jaki sposób mam się nauczyć jak obstawiać zakłady? a co do kodów to gdzie takie znaleźć?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Szukam inspiracji

                Ja typuje esport na STS, bo ten bukmacher ma wiele rozgrywek esportu do wyboru. Polecam w sumie, myślę, że to najlepszy wybór. Najważniejsze, żebyś nigdy nie korzystała z bukmacherów, którzy są wiarygodni i posiadają odpowiednią koncesję, która wydawana jest przez Ministerstwo Finansów. Zwracaj uwagę zawsze na to. Ucz się przede wszystkim przez obserwację tych rozgrywek, poświęć trochę czasu zanim zainwestujesz pierwszy raz. Dodatkowo polecam Ci przeglądać fora o tematyce bukmacherskiej, tam możesz się dowiedzieć wielu rzeczy od ludzi, którzy obstawiają od wielu wielu lat. Fajnym kodem rabatowym na STS jest kod PREZENT ze strony bukmacher-legalny.pl/sts-kod-promocyjny/bukmacher-legalny.pl/sts-kod-promocyjny, zobacz sobie.
                Last edited by disne; 30-06-2020, 12:31. Powód: link

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Szukam inspiracji

                  Nie bardzo rozumiem, o co chodzi. Ktoś nie akceptuje, że chcesz coś robić? Jakie środowisko? Ciężko się rozeznać, w czym problem.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Szukam inspiracji

                    Ja zawsze szukam inspiracji w moich idolach.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Szukam inspiracji

                      Napisane przez asgol Pokaż wiadomość
                      Witam wszystkie forumowiczki i forumowiczów W końcu zebrałam się na odwagę, żeby przyznać się do frustracji. Jestem w domu z dzieckiem, ale mam ochotę coś robić dodatkowo (jakieś zajęcie dorywcze). Niestety mam wrażenie, że moje środowisko tego nie akceptuje.

                      Pozdrawiam
                      Miałam tak samo, jak ty.
                      Siedzenie w domu bardzo mnie męczyło. Gdy tylko moja pociecha zasypiała, to wchodziłam na pinterest. I szukałam coś fajnego, co mogłam podobnie zrobić.
                      Tak mi się to spodobało, że teraz zaczynam to sprzedawać .

                      Polecam poszukać coś fajnego, być może to też zmieni się u ciebie jako dodatkowy dochód.
                      agencja intarkatywna Wrocław

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Szukam inspiracji

                        No tutaj zależy co chciałabyś robić i co pozornie ma być według Ciebie niezaakceptowane przez innych

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X