Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bóle kręgosłupa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Bóle kręgosłupa

    Często bóle kręgosłupa pochodzą ze złej postawy albo z tego, że nie mamy mięśni, które go trzymają. Skąd wziąć takie mięśnie? Trzeba je wyćwiczyć. Sama poszłam po poradę do fizjoterapeuty rehapro , który pokazał mi od czego zacząć ćwiczyć. Z czasem zwiększaliśmy ich intensywność.
    Last edited by disne; 16-06-2020, 17:49. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Bóle kręgosłupa

      Moje bóle kręgosłupa wynikają przede wszystkim z beznadziejnego materaca, na którym śpie. Nie miałam pieniędzy na jego zmianę i dopiero w przyszłym miesiącu będę go zamawiać, ale wiem, że jego zmiana nagle nie naprawi mojego kręgosłupa i nie wyleczy tego co się z nim stało przez te kilka miesięcy spania na niewygodnym materacu. Muszę jak najszybciej zapisać się na rehabilitacje i zastanawiam się nad tą ofertą rehab-gdansk . Jak myslicie warto?
      Last edited by disne; 16-06-2020, 17:49. Powód: link

      Skomentuj


        #63
        Odp: Bóle kręgosłupa

        Dla mnie wizyta u neurologa, to podstawa. Trzeba bowiem szukać przyczyny bólów, aby ją skutecznie wyeliminować. Tylko prawidłowa diagnoza sprawi, że można rozpocząć skuteczne leczenie. Podstawą wizyta jest u neurologa. Dobrego neurologa czyli takiego jak przyjmuje tutaj psychomedic. Tej klinice można bowiem zaufać.
        Last edited by disne; 16-06-2020, 17:49. Powód: nie opłacona reklama

        Skomentuj


          #64
          Odp: Bóle kręgosłupa

          Jakbyście szukały w Świdnicy dobrej rehabilitacji to zerknijcie do Kolmed Bardzo mi pomogli, jestem zadowolona z tej placówki. Najważniejsze, że skutecznie pomagają w powrocie do sprawności.
          Last edited by disne; 16-06-2020, 17:51. Powód: link

          Skomentuj


            #65
            Odp: Bóle kręgosłupa

            Ja korzystałam z terapia manualna Lublin w Centrum Terapii Sensorea jak miałam problemy z kręgosłupem. Polecam ten typ terapii dla każdego kto ma problemy z kręgosłupem.
            Last edited by disne; 16-06-2020, 17:51. Powód: link

            Skomentuj


              #66
              Odp: Bóle kręgosłupa

              A mnie się wydaje, że czasami takie bóle są spowodowane tym, że siedzimy lub stoimy w pracy stanowczo za długo. Jeżeli ból właśnie na stanowisku pracy jest aż tak nieznośny to może warto zastosować , działa szybko, nie otępia a ból znika. Taki typowy lek by przetrwać swoją zmianę.
              Last edited by disne; 16-06-2020, 17:52. Powód: link

              Skomentuj


                #67
                Odp: Bóle kręgosłupa

                Fizjoterapia to bardzo dobry pomysł. Borykając się z przewlekłymi bólami i szukając przede wszystkim przyczyny bardzo dużo czytałam. Trafiłam na i początkowo byłam trochę sceptycznie nastawiona do fizjoterapii. Muszę jednak przyznać, że działa i to całkiem dobrze. Po kilku zabiegach czuje się znacznie lepiej i kręgosłup o wiele mniej boli. Czasem warto skorzystać z zabiegów mniej standardowych.
                Last edited by disne; 16-06-2020, 17:52. Powód: nie opłacona reklama

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Bóle kręgosłupa

                  Oj ja tez miewam problemy z kregoslupem, bo niestety jestem zmuszona siedziec z dobre 8-9 h przed komputerem w pracy... Duza ulge przynosza mi zajecia fizyczne. Niedawno zapisalam sie na takie specjalne cwiczenia "Zdrowy kregoslup". Chodze na nie I w koncu czuje sie lepiej, bole dokuczaja mi o wiele rzadziej.
                  Last edited by disne; 16-06-2020, 17:55. Powód: nie opłacona reklama

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Bóle kręgosłupa

                    Moim zdaniem to jest absolutnie temat dla specjalisty. Wielu trudności można w ten sposób uniknąć.
                    Człowiek jest dla człowieka pierwszą rzeczywistością.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Bóle kręgosłupa

                      Bóle kręgosłupa oraz łopatki i kolana nie dawały mi spokoju od dłuższego czasu. Postanowiłem coś z tym zrobić i zacząć działać. . 14 dniowy turnus, który ma na celu poprawę mojej kondycji psychicznej, ale przede wszystkim poprawę zdrowia fizycznego.
                      Muszę przyznać, że bardzo pomogła mi ta efektywna forma wypoczynku. Polecam taki sposób każdemu.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        ból kręgosłupa

                        Dziewczyny co wam pomaga na ból kręgosłupa? Pracuję przy komputerze i już mi normalnie kręgosłup wysiada

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: ból kręgosłupa

                          Na taki ból spróbuj kremu dip hot, zawsze go mam w apteczce, bo też kręgosłup czasami daje o sobie znać, a wolę smarować kremem niż brać tabletki.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: ból kręgosłupa

                            Ten krem rozgrzewa, jak sądzę? Na długo pomaga jaka jedna aplikacja?

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: ból kręgosłupa

                              Rolowanie, xxx i joga, to u mnie działa. Pracuję też długo przy kompie, z 10 nawet 14 godzin. Trzeba tez robić przerwy, najlepiej co godzinę chociaż się przejść kawałek, przeciągnąć itd. To też naprawdę pomaga

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: ból kręgosłupa

                                To jest prawda. Bardzo mocno mi plecy siadają przy pracy przy komputerze, excel i te sprawy, ale jednak staram się ćwiczyć chociaż trochę właśnie ćwiczeń na plecy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X