Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Desery Monte- testujemy....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Desery Monte- testujemy....

    Monte w sumie znam od dawna tak jak większość osób z którymi się podzieliłam i każdy je lubi. Jeśli chodzi natomiast o wersję z dodatkami tu szczególnie skupiliśmy się na ocenie właśnie tej części deseru i już z tym bywa różnie bo ile osób tyle opinii :P ja osobiście lubię te z ciasteczkami a z wiśniami akurat nie przypadły mi do gustu, z wafelkami i czekoladowymi kulkami mało komu przypadły do gustu bo deser jest wtedy za słodki, natomiast kuleczki kawowe to jest ogólnie hit bo nawet same są pyszne. Polecam wszystkim, szczególnie dzieciom bo to pyszne desery na każdy dzień.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Desery Monte- testujemy....

      BARDZO SMAKOWITA KAMPANIA JESTEŚMY SZCZĘŚLIWI ŻE MOGLIŚMY WZIĄĆ W NIEJ UDZIAŁ BYŁO PYSZNIE

      Skomentuj


        #63
        Odp: Desery Monte- testujemy....

        Desery Monte w ośmiu wariantach smakowych podbiły całą naszą rodzinę i znajomych. Każdy znalazł coś dla siebie, nawet najbardziej wybredni. Mi najbardziej posmakował smak Cherry i Cappuccino Balls a dziecku z ciasteczkami i wafelkami. Szkoda że kampania dobiegła końca ale Monte zagości na stałe w naszym domu.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Desery Monte- testujemy....

          Gdzie można kupić rózne smaki monte?
          Chetnie bym skosztowała

          Skomentuj


            #65
            Monte Plus - #MontePlusMagia

            Ostatnio zostałam zaproszona do testów trnd #MontePlusMagia. Powiem szczerze "upolowanie" tych smakołyków graniczyło z cudem, ale ufff...udało się !!! Dwa rodzaje smaków, a mianowicie Karmel i Czekolada. Monte Karmel zrobił furorę w moim domu ...dwie warstwy pysznego kremu Monte - mleczna i czekoladowo-orzechowa, z dodatkiem sosu karmelowego. Dzieciaki nazwały go smakiem "krówkowym", a Monte Czekolada ...wie warstwy pysznego kremu Monte - mleczna i czekoladowo-orzechowa, z dodatkiem sosu czekoladowego świetnie się sprawdził u nieco większych "dzieci". Wyjątkowe połączenie dla wielbicieli czekolady!
            Monte Plus to idealna przekąska dla małych i dużych .Daje nie tylko energię, ale i sporą dawkę słodyczy dzięki czemu zapewnia uśmiech na twarzy na resztę dnia .

            Skomentuj


              #66
              Odp: Desery Monte- testujemy....

              Witam. Wraz z rodziną miałam możliwosć przetestować nowosć od Monte - monte kaszkę. Zott Monte Kaszka składa się głównie z mleka, śmietanki, cukru i kaszy manny.Od kiedy spróbowalismy Monte kaszki jest jednym z naszych ulubionych deserów goszczących w lodówce.Ma idealną konsystencję a dodatek czekolady sprawia, że kaszka smakuje inaczej niż tradycyjna kaszka . Mój 6-latek bardzo ją polubił

              Skomentuj

                     
              Working...
              X