Nieprzeczytane 18-04-2020, 20:17
sabina-85 sabina-85 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
sabina-85.polki.pl

Domyślnie Piknik rodzinny

Hej mamusie, co myślicie o zorganizowaniu ogólnopolskiego rodzinnego pikniku? Można by pomyśleć o jakiś fajnych atrakcjach i konkursach. Miejsce do uzgodnienia, oczywiście potrzebowalibyśmy jakiegoś sponsora ale też obsługę techniczną. Osobiście mam sprawdzoną firmę https://www.2t.com.pl/ i myślę że idealnie zajmą się nagłośnieniem takiej imprezy. Macie jakieś kreatywne pomysły na atrakcje?
Nieprzeczytane 22-04-2020, 20:51
Beefol Beefol jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Beefol.polki.pl

Domyślnie Odp: Piknik rodzinny

Możesz zbudować jazdę konną i pokaz laserowy z klaunami i rozrywką. Zapakuj wiele produktów spożywczych i przekąsek, ale upewnij się, że nie są to produkty wysokoenergetyczne i pożywne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-04-2020, 20:52
Saaryk Saaryk jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Saaryk.polki.pl

Daj swoim dzieciom aparat fotograficzny i poproś je, aby zrobiły zdjęcie wszystkiego. Następnie mogą uznać to za wyzwanie. Aby było ciekawiej, powiedz im, aby zrobili zdjęcie i napisali w czasopiśmie podróżniczym o tym, co sfotografowali. Może być fajnie, gdy czytasz go w domu. Widok podróży oczami dzieci jest niesamowity i zabawny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-04-2020, 22:16
MeroKolo MeroKolo jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
MeroKolo.polki.pl

Jeśli nie masz pomysłów na działania, które mogą pomóc bawić dzieciom i spalić zgromadzoną energię. Radzę zorganizować skakanie na trampolinach, które można znaleźć tutaj https://trampolines.guide/top-10-bes...-kids-in-2019/ . Zapewnisz dużo przyjemności dzieciom i dorosłym, zachowując jednocześnie sprawność fizyczną i aktywność przez cały dzień.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania