Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy, wiadomości
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy, wiadomości Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 29-09-2015, 15:33
grazka255 grazka255 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
grazka255.polki.pl

Smile Testowanie kapsułek piorących Perlux

Dziś chciałabym Wam przedstawić opinię na temat kapsułek piorących Perlux. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam zostać Ambasadorką dzięki której miałam możliwość przetestować kapsułki piorące Perlux.
Cały czas używałam zwykłego proszku sypanego do prania, zawsze wydawało mi się , że proszek sypany jest wydajniejszy niż kapsułki. że proszek sypany lepiej dopierze zabrudzone ciuchy. Byłam w błędzie.
Z kapsułkami Perlux pranie jest bardzo wygodne, ma 100% skuteczności w praniu dzięki połączeniu proszku do prania oraz żelu. Najważniejsze dla mnie prócz pięknie dopranych ciuchów jest to, że mam czysto w łazience, nigdzie nie ma rozsypanego proszku, nie zajmują dużo miejsca w półce i najważniejsze dla każdego, oszczędność prania .
Dodatkowo produkt ochrania przed kamieniem czyli ma składnik zmiękczający.
Zapach przepiękny , bardzo długo utrzymuje sie na ciuszkach.
Ostatnio gdy odbierałam syna z przedszkola jego Pani spytała mi sie w jakiego płynu do płukania używam bo tak pięknie w klasie pachniało. Gdy powiedziałam jej że nie używałam żadnego płynu nie mogła w to uwierzyć. Następnego dnia dałam jej próbki z Perluxa. Dzeń później bardzo dziękowała, pranie doprane, pięknie pachnie i czego chciec więcej ?
Podsumowując :
Już nigdy nie kupię proszku sypanego, teraz widzę różnicę, nie tylko w czystych ciuchach ale i też w portfelu !<3
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-09-2015, 14:35
patiska patiska jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
patiska.polki.pl

Miasto: Kęczewo
Domyślnie Odp: Testowanie kapsułek piorących Perlux

Witam serdecznie, również mam przyjemność testować perły piorące Perlux. Jestem mega pozytwnie zaskoczona efektem końcowym. Pranie doprane, nawet te najgorsze plamy .Polecam każdemu
Załączone Grafiki
File Type: jpg perlux (2) - Kopia.jpg (100.2 KB, 6 wyświetleń)
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-11-2015, 22:42
andzia3 andzia3 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
andzia3.polki.pl

Też testowałam perełki Perlux od ********************************* i szczerze powiem, że owszem : ładnie piorą, ładnie pachną i ciuchy są fajne po wypraniu w nich, no i zwykłe plamy spierają, ale jak synek miał mocne plamy trawy na kolanach jeansowych spodni, to do dziś nie udało się ich sprać. Czytałam też gdzieś, że niby nawet te perełki potrafią wybielić zszarzałe choćby firanki - no u mnie takich rewelacji nie było - a szkoda Jedno co mogę napisać, to to, że na zwykłe plamy te perełki są jak najbardziej ok, ale z mega mocnymi zabrudzeniami u mnie sobie nie poradziły. Ale na te mega trudne plamy to nawet odplamiacze mają problem, więc ogólnie perełki są ok No i zawsze zajmują mniej miejsca w szafce lub w ogóle w łazience niż proszki
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-11-2015, 22:43
andzia3 andzia3 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
andzia3.polki.pl

Też testowałam perełki Perlux od S. i szczerze powiem, że owszem : ładnie piorą, ładnie pachną i ciuchy są fajne po wypraniu w nich, no i zwykłe plamy spierają, ale jak synek miał mocne plamy trawy na kolanach jeansowych spodni, to do dziś nie udało się ich sprać. Czytałam też gdzieś, że niby nawet te perełki potrafią wybielić zszarzałe choćby firanki - no u mnie takich rewelacji nie było - a szkoda Jedno co mogę napisać, to to, że na zwykłe plamy te perełki są jak najbardziej ok, ale z mega mocnymi zabrudzeniami u mnie sobie nie poradziły. Ale na te mega trudne plamy to nawet odplamiacze mają problem, więc ogólnie perełki są ok No i zawsze zajmują mniej miejsca w szafce lub w ogóle w łazience niż proszki
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-11-2015, 08:26
annaniol annaniol jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
annaniol.polki.pl

Miasto: Mazowieckie
Domyślnie Pranie może być łatwe!

Cześć, chciałabym podzielić się z Wami moim odkryciem Niedawno w moje ręce trafiły kapsułki Vizir Go Pods. Nigdy nie byłam zainteresowana takimi wynalazkami, ale teraz nie wyobrażam sobie żeby mogło ich u mnie w domu nie być. Są genialne! W jednym nie dużym opakowaniu mam proszek do białych i do kolorów, a do tego płyn do płukania. Jedna mała kapsułka, małe opakowanie zbiorcze zamiast pudeł proszków i butelki płynu. Rewelacja. Teraz i pranie i zakupy są łatwiejsze. Do tego pranie pięknie pachnie i zapach utrzymuje się dość długo. Ostatnio zauważyłam, że zapach jest dobrze utrzymany nawet po godzinnym treningu i wylaniu siódmych potów!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-11-2015, 09:48
ewagorna ewagorna jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ewagorna.polki.pl

Domyślnie vizir

Witam, chciałam polecić wszystkim mamom, które wracają do pracy i mają zdecydowanie mniej wolnego czasu Vizir Go Pods. Małe kapsułki do prania, które ułatwią pranie, bo są do ubrań białych i kolorowych, wystarcza jedna na 5 kg prania, a ten przyjemny zapach po rozwieszeniu ubrań rozchodzi sę w całym pomieszczeniu. Polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-12-2015, 22:16
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Domyślnie Vizir kapsułki - wątek zbiorczy

opinie nt. kapsułek Vizir
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-01-2016, 08:13
rabitera rabitera jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
rabitera.polki.pl

Domyślnie Odp: Vizir kapsułki - wątek zbiorczy

Mnie wszelkie plamy z trawy, jedzenia i inne zabrudzenia usuwam Vanishem. Nic innego tak nie działa, jak specyfiki tej marki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-03-2016, 17:34
magdalenas91 magdalenas91 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
magdalenas91.polki.pl

Domyślnie kapsułki ariel i Lenor- trnd

Mojemu mężowi udało dostać się do projektu Ariel i Lenor zaczynamy naszą przygodę Pisze ja ponieważ hmm to ja zajmuje sie praniem i takimi rzeczami
Załączone Grafiki
File Type: jpg IMG_20160304_172646.jpg (89.7 KB, 3 wyświetleń)
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-03-2016, 07:41
zaklina30 zaklina30 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
zaklina30.polki.pl

Wink Odp: kapsułki ariel i Lenor- trnd

witam was mi tez udalo mi sie a zemna znajomi dostajac probki odemnie testujemy ariel i lenor jesli chodzi o ariel jako srodek pioracy umnie sie sprawdzil a wyjatkowe efekty widac na syna bluzkach wszystkie resztki jak i jedzenia farb czy kredek ktore przynosil na bluzkach z przedszkola znikaja.Jesli chodzi o plyn do plukania lenor ladnych zapach i silny koncentrat trzeba uwazaac zeby nie nalac naprawde nawet odbronine za duzo zapach intensywny nie naubranka i posciel dzieci ale ubrania sa miekkie i przyjemne w zapaachu
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania