Wróć   Forum Mamotoja.pl > MamoToJa.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Zostań autorką miesięcznika MRM > Wydanie PAŹDZIERNIKOWE 2010
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wydanie PAŹDZIERNIKOWE 2010 Październikowy numer miesięcznika MRM zawierał będzie następujące tematy: przepisy dla karmiących matek, dojrzałe macierzyństwo, opieka nad wcześniakiem, odstawiamy dziecko od piersi oraz zwierzę w domu. Historie będą opublikowane w numerze październikowym. Regulamin >>

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 14-01-2019, 13:21
toddler00 toddler00 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
toddler00.polki.pl

Domyślnie Odp: Zwierzę w domu

Ja również bardzo kocham zwierzęta. Dlatego ostatnio przygarnąłem szczeniaczka znalezionego w lesie. Nie mogłem go zostawić na pastwę losu bądź oddać do schroniska. Niestety nie mam zbyt wiele czasu. Słyszałem, że psie przedszkole warszawa to świetne rozwiązanie. Znacie jakieś sprawdzone? Zastanawiam się też nad tresura psow warszawa, najlepiej zacząć od razu. Macie jakieś sprawdzone szkoły bądź kursy?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-01-2019, 08:42
Member

Zobacz mój nowy profil
toddler00.polki.pl

Nie wyobrażam sobie życia bez pieska. To zwierze może być najlepszym przyjacielem oraz świetnym kompanem podróży jaką jest życie. Poddany odpowiedniej tresura psow warszawa przez doświadczonego i sprawdzonego
treser psow warszawa nie będzie też wyrządzał żadnych szkód oraz będzie posłuszny. Polecam dosłownie każdemu adopcję pieska ze schroniska.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-01-2019, 17:31
Patka28 Patka28 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Patka28.polki.pl

My niedawno wzięliśmy kociaka ze schroniska, ale nie jest łatwo. Maluszek bardzo się boi i chowa pod meblami. Zaczęliśmy od niedawna stosować nawet specjalistyczny preparat https://www.feliway.com/pl i na szczęście jest już poprawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-2019, 09:10
Member

Zobacz mój nowy profil
toddler00.polki.pl

Regularnie zostawiam mojego pieska samego w domu. Maksymalnie na kilka godzin jak mam jakieś większe zlecenia. Niestety zauważa, że bardzo mu się to nie podoba. Zastanawiam się czy jest coś w rodzaju psie przedszkole warszawa gdzie mógłbym zostawić pieska i byłby pod dobrą opieką i aktywnie spędzałby czas. Znacie jakieś sprawdzone firmy świadczące takie usługi?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-05-2019, 17:37
azamag azamag jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
azamag.polki.pl

Dzięki naszej suni w domu jest wesoło, a nasze dziecko wie, że zwierzę w domu to nie tylko przyjemność ale i obowiązki. Nasza psinka z racji wieku 9 lat zaczęła mieć problemy z wzrokiem. Okazało się, że to zaćma. Ponieważ w takich przypadkach nie ma co zwlekać z podejmowaniem leczenia poddaliśmy ją zabiegowi usunięcia zaćmy. Okulistyka Weterynaryjna Olsztyn znakomicie sobie z tym poradziła (a dokładniej Dr Marcin Lew i empatyczna pani anestezjolog) i psina odzyskała wzrok i swą radość.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-09-2019, 17:32
Lucyna33 Lucyna33 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Lucyna33.polki.pl

Ja mam psa i nie zamieniłabym go na innego. Fakt rozpieszczam go różnymi psimi smakołykami, ale podstawą żywienia jest karma reico. Jest to karma naturalna, wysokoenergetyczna, której skład jest jest taki jaka zdobywałyby zwierzęta żyjąc w naturze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-10-2019, 20:56
Lucyna33 Lucyna33 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Lucyna33.polki.pl

Każdy zwierzak w domu czy to duży, czy mały to pewne wyzwanie dla właściciela. Mam psa i staram się mu zapewnić przynajmniej podstawowe jego potrzeby. A więc zabawa, codzienne spacery i oczywiście dobrej jakości karma. W sieci https://karmaorganiczna.pl/ znalazłam wysokoenergetyczną karmę reico w której skład wchodzą składniki jakie jadłyby zwierzęta żyjąc w naturze. Wpierw zamówiłam próbkę, ale kiedy zobaczyłam reakcję mojego pupila nie miałam wątpliwości, że jest dla niego idealna karma.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-12-2019, 09:28
gilza gilza jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
gilza.polki.pl

znam ta stronkę co polecam vicky09 i faktycznie jest fajna., ja się stąd dowiedziałam o diecie barfowej, kupujemy te karmy barf original od kilku miesięcy i są okej. już po mniej więcej miesiącu dało się zauważyć pozytywne zmiany jeśli chodzi o zdrowie czy samopoczucie psa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-02-2020, 20:13
malik90q malik90q jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
malik90q.polki.pl

U mnie w rodzinie od zawsze były zwierzęta w domu Bez nich nie byłoby to samo. Ostatnio znalazłem fajnego bloga z informacjami oraz poradami jak dbać o zwierzęta.
https://canibu.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-06-2020, 12:55
krisiti90 krisiti90 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
krisiti90.polki.pl

U nas tych nie brakuje. Ja bardzo lubię psy, koty już trochę mniej, ale jak przyszła na świat córka to postanowiliśmy kupić jeszcze inne zwierzątka. Postawiliśmy na spore akwarium, które z roku na rok coraz lepiej wygląda. Super sprawa, polecam każdemu Jak będziecie chcieli założyć akwarium w domu, albo już te macie, to zerknijcie sobie na https://trzmiel.com.pl Będziecie mogli dostać tu w dobrej cenie niezbędne akcesoria do akwarystyki. Ja stawiam na takie wygodne zakupy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania