Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witaminy dla ciężarnych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Witaminy dla ciężarnych

    mi ginekolog powiedzial ze kwas foliowy to za mało, oprócz tego kazał brać dha, magnez, na szczęście to wzystko znalazłam w mama dha premium i nie musiałam brac nie wiaodmo ile tabletek, zdrowa dieta tez jest wazna ale nie da sie tak wszystko w jedzeniu przyjąć, bo nieestety obróbka cieplna i też sezon robi swoje, ciężko teraz o jakieś urozmaicone owoce, które nie są napakowane chemia bo to nie sezon

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Witaminy dla ciężarnych

      No DHA też jest bardzo wazny, ja przyjmowałam go w preparacie Pregna 250 DHA - przecież ma wpływ na rozwój mozgu maluszka

      Skomentuj


        Odp: Witaminy dla ciężarnych

        Dziewczyny pamiętajcie o niezbędnym magnezie w trakcie ciąży. Ja nawet przed ciążą stosowałam https://www.pbc24.pl/product-zul-278...B6-60kaps.html i gdy się dowiedziałam że jestem w ciąży to pan ginekolog powiedział że nadal mogę ten stosować.. Wiec jeśli lekarz wam pozwoli to ten magnez jest wam niezbedny

        Skomentuj


          Odp: Witaminy dla ciężarnych

          zajrzyjcie sobie do wytycznych, sporo ciekawych rzeczy piszą co i w jakiej dawce brać, na pewno oprócz kwasu foliowego jest tam mowa o dha i witaminie d3, te składniki są w rybach których nigdy nie lubiłam jeść i cieszę sie ze nie musiałam pod tym względem jakoś zmieniać mojej diety

          Skomentuj


            Odp: Witaminy dla ciężarnych

            Zgadzam się całkowicie z moim poprzednkiem. Nic dodać oraz nic ująć...
            Znajdę mężczyznę, o którego imię nawet nie zapytam, a jeśli je poznam, zapomnę.

            Skomentuj


              Odp: Witaminy dla ciężarnych

              same omega 3 to za mało, bo jednak najważniejszym składnikiem jest kwas foliowy, który jest potrzebny by układ nerwowy prawidłowo się rozwojal, przydaje się też magnez, jod, te składniki mozna znaleć w mama dha premium, tylko 2 tabletki i wszystko w odpowiednich ilościach dostarczone

              Skomentuj


                Odp: Witaminy dla ciężarnych

                Podpytajcie w tej materii znajomych. Sądzę, że to będzie najlepsze możliwe rozwiązanie.
                Żaden prokurator celowo nie strzela sobie w stopę, mimo że niektórzy wyglądają na takich, co lubią się kaleczyć.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Witaminy dla ciężarnych

                  nie chciało by mi się bawić z jakimiś kąpielami magnezowymi czy wcieraniem, jakoś ni emam przekonania do takich metod, wole sprawdzone witaminy, dzięki mama dha premium cała ciażę miałam dobre wyniki, nie martwilam się czy maluszkowi czegoś brakuje, myśle ze taki kompleks ma największy sens

                  Skomentuj


                    Odp: Witaminy dla ciężarnych

                    Nie brałam takich typowych kompleksowych preparatów witaminowych a jedynie kwas foliowy i witaminę d, lekarz powiedział że niedobór witaminy d może być bardzo niebezpieczny dla dziecka więc tego się bardzo pilnowałam

                    Skomentuj


                      Odp: Witaminy dla ciężarnych

                      w mama dha prmimum właśnie jest witamina d,,więc może warto pomyśleć o tych witaminach jako o kompleksowym wsparciu w ciąży? w każdym razie, nie tylko w ciąży trzeba brać witaminę d, ale też powinien ją brać każdy, niezależnie jaką dietę stosuje.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Witaminy dla ciężarnych

                        Ja się na tym niestety kompletnie nie znam. Dlatego też nie będę w stanie pomóc.
                        (…) nie wolno czytać bryków. Z dziełem trzeba obcować.

                        Skomentuj


                          Odp: Witaminy dla ciężarnych

                          Ja brałam w ciązy mama DHA premium. Właściwie to zaczęłam już podczas starań, ale lekarz mówił, że to dobry wybór, więc kontynuowałam aż do końca ciąży, a nawet dłużej. Bo podczas karmienia piersią też można je brać, wtedy dodatkowo dostarczamy dziecku witamin w mleku.

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X