Wróć   Forum Mamotoja.pl > MamoToJa.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Konkursy zakończone
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Konkursy zakończone Tu trafiają wątki z konkursami, które się zakończyły - nadal możecie je przeglądać :)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 11-12-2014, 08:41
Redakcja_MamoToJa.pl's Avatar
Redakcja_MamoToJa.pl Redakcja_MamoToJa.pl jest offline
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil
Redakcja_MamoToJa.pl.polki.pl

Miasto: Warszawa
Domyślnie Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

Cytat:
Napisał martucha200 Zobacz post
Droga Redakcjo
To troche niesprawiedliwe ze nagrody były rozdawane kto pierwszy ten lepszy powinno byc tak jak pisze Kate że to Wy decydujecie komu przyznac dana nagrode.Ja juz 2tygodnie leze w szpitalu i naprawe mialam problem z internetem.Bardzo sie cieszylam ze wygralam Szumisia a tu takie zaskoczenid tylko świeca.Pisaliście ze wszystkie nagrody sa podobnej wartosci a to nie prawda.!!!!Poswiecilam caly dzien na robienie zdjec bardzo sie staralam i wlozylam w to cale serce.Jestem zawiedziona i jest mi bardzo bardzo przykro juz nie wezmd udzialu w grudniu
Martucha, bardzo nam przykro, ale nigdzie nie było napisane, że wygrałaś Szumisia... skąd Ci to przyszło do głowy?

Wydawało nam się, że możliwość wyboru nagrody będzie dla Was lepsza niż narzucone od góry, ale to konkurs dla Was, więc siadamy do zmieniania zasad, żeby w grudniu nie było nieporozumień!
Nieprzeczytane 11-12-2014, 11:14
martucha200 martucha200 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
martucha200.polki.pl

Redakcjo
Wybór nagród byłby odpowiedni i sprawiedliwy gdyby kazda rzecz byla podobnej wartosci a nie jedna kosztuje 10zl a druga 120zl Nawet napisaliscie ze mozna wybrac sobie nagrode i kazda podobnie kosztuje i tak zrozumialam.!!!Dlatego tak sie zawiodlamjedni sie bardzo staraja i maja nagrode pocieszenia a inni sa poprostu szybcy bo sa 24h na internecie.
Szkoda
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-12-2014, 12:15
Redakcja_MamoToJa.pl's Avatar
Redakcja_MamoToJa.pl Redakcja_MamoToJa.pl jest offline
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil
Redakcja_MamoToJa.pl.polki.pl

Miasto: Warszawa

Cytat:
Napisał martucha200 Zobacz post
Redakcjo
Wybór nagród byłby odpowiedni i sprawiedliwy gdyby kazda rzecz byla podobnej wartosci a nie jedna kosztuje 10zl a druga 120zl Nawet napisaliscie ze mozna wybrac sobie nagrode i kazda podobnie kosztuje i tak zrozumialam.!!!Dlatego tak sie zawiodlamjedni sie bardzo staraja i maja nagrode pocieszenia a inni sa poprostu szybcy bo sa 24h na internecie.
Szkoda
Martucha, rozumiem, ze jesteś rozżalona, ale każda z naszych nagród to około 100 pln (wg. deklaracji producenta) - zarówno świeca, jak i pościel. Niestety jesienny zapach został już wycofany, była to limitowana edycja, ale możesz zobaczyć ją w tym katalogu, na stronie 51: http://www.partylite.pl/pl/produkty/...zima-2014.html
Mam nadzieję, ze mimo rozżalenia będziesz mogła się cieszyć tym zapachem, bo jest naprawdę boski
Joanna
Nieprzeczytane 11-12-2014, 13:09
ladybzyk ladybzyk jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ladybzyk.polki.pl

Miasto: Zza brudnego ekranu :)

Marta, proszę Cię!
Rozumiem, że się starałaś, rozumiem, że dużo czasu spędziłaś nad zdjęciem, ja osobiście robiąc dodatki do zdjęcia, wycinanki, naklejanki spędziłam 3 dni z mężem nad samym tekturowym napisem i nie dostałam nawet nagrody pocieszenia, więc idąc takim tokiem myślenia powinnam tu płakać i w ogóle się awanturować?
Nie, nie wygrałam kompletnie nic i się z tym pogodziłam, Ty masz chociaż świecę i się z niej zamiast cieszyć, to jest Ci przykro, mi też jest a co mam zrobić?
Teraz robiąc zdjęcie, na pewno nie będzie tak czasochłonne jak listopadowe, bo z góry mój mąż założył, że może po prostu za dużo się staramy czasem i nie wychodzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-12-2014, 12:49
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin

Oglądałam galerię i zdęcia były czasem naprawdę pomysłowe Gdyby nagród było więcej to i więcej dziewczyn by uszczęśliwiło Ale raz się przegrywa a raz wygrywa
Ja tak liczyłam na wygraną w innym konkursie ale pogratulowałam i już Nie raz mi się też zdarzyło napracować nad pracą konkursową ale też trzeba umieć przegrywać jeszcze tyle konkursów przed nami
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-12-2014, 19:32
beatris20's Avatar
beatris20 beatris20 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
beatris20.polki.pl

A moim zdaniem jeśłi komuś coś nie pasuje nich pisze o tym, jak zrobiła to martucha , bo może faktycznie trzeba pomyśleć nad zmianą zasad, wprowadzenia miejsc i przypisanych im nagród
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-12-2014, 19:56
ladybzyk ladybzyk jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ladybzyk.polki.pl

Miasto: Zza brudnego ekranu :)

Cytat:
Napisał beatris20 Zobacz post
A moim zdaniem jeśłi komuś coś nie pasuje nich pisze o tym, jak zrobiła to martucha , bo może faktycznie trzeba pomyśleć nad zmianą zasad, wprowadzenia miejsc i przypisanych im nagród
To wtedy będą "wąty", że czemu ta Pani ma Szumisia, jak moim zdaniem ja mam ładniejsze zdjęcie?
Kurde, ludziom nie dogodzi! Zawsze coś będzie nie tak...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-07-2016, 12:39
smuke13 smuke13 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
smuke13.polki.pl

Witam, zamieściłam zdjęcie brzuszka ale do dzis sie nie pojawił....czy ktoś wie dlaczego tak sie stało?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-07-2016, 14:33
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów

Cytat:
Napisał smuke13 Zobacz post
Witam, zamieściłam zdjęcie brzuszka ale do dzis sie nie pojawił....czy ktoś wie dlaczego tak sie stało?
Każde zdjęcia dodawane do konkursu wymaga moderacji, właśnie dodałam zdjęcia czekające na dodanie do galerii widzę, że i Twoje się pojawiło. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania