Wróć   Forum Mamotoja.pl > MamoToJa.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Rodzicielstwo blisko natury
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rodzicielstwo blisko natury Tutaj możecie porozmawiać o chustonoszeniu, BLW, pieluchach wielorazowych, eko chemii domowej, eko kuchni… oraz szeroko rozumianym naturalnym rodzicielstwie. Spotkacie tutaj również rodziców z problemami podobnymi do waszych. Życzymy miłego zaczytania!

Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 11-10-2014, 08:45
agibee's Avatar
agibee agibee jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agibee.polki.pl

Miasto: Bydgoszcz
Domyślnie Odp: Orzechy piorące

Mnie to też właśnie dziwi i ciekawi.Jakbym je od kogoś dostała to na pewno bym wypróbowała.A tak to czysta babska ciekawość i wielka niewiadoma jak dla mnie.Do zmywarki balabym się je włożyć, bo mogą niezłą demolke zrobić w środku

Nieprzeczytane 13-10-2014, 05:10
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów

hmm bycie eko jest świetną sprawą - ale powiem Wam, że je zapach świeżo wypranego prania to uwielbiam a te orzechy niestety nie nadają takiego zapachu praniu i jakoś nie mogę się w tej kwestii do nich przekonać
Nieprzeczytane 13-10-2014, 11:21
agibee's Avatar
agibee agibee jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agibee.polki.pl

Miasto: Bydgoszcz

Cytat:
Napisał 27otsifem Zobacz post
hmm bycie eko jest świetną sprawą - ale powiem Wam, że je zapach świeżo wypranego prania to uwielbiam a te orzechy niestety nie nadają takiego zapachu praniu i jakoś nie mogę się w tej kwestii do nich przekonać
Śmierdzą ubrania po tych orzechach?? Mnie to jakoś nie przekonuje ale z ciekawości bym spróbowała. U mnie w rodzinie wszyscy na proszkach jadą...ale to brzmi

Nieprzeczytane 13-10-2014, 13:18
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów

Cytat:
Napisał agibee Zobacz post
Śmierdzą ubrania po tych orzechach?? Mnie to jakoś nie przekonuje ale z ciekawości bym spróbowała. U mnie w rodzinie wszyscy na proszkach jadą...ale to brzmi
wiesz właśnie nie śmierdzą bo nawet wąchałam pranie siostry w piątek jak byłam u niej bo właśnie robiła - i pranie tak na prawde nie pachnie niczym, ona niekiedy dodaje olejków eterycznych do prania - ale ja chyba na razie zostanę przy moich proszkach i płynach
Nieprzeczytane 01-12-2015, 14:01
perpetua88 perpetua88 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
perpetua88.polki.pl

Witam! Podobny temat został już poruszony na forum. By nie dublować ten zamykam, a do dalszej dyskusji zapraszam w wątku: http://forum.babyonline.pl/forum/showthread.php?t=8929. Pozdrawiam
Nieprzeczytane 28-12-2015, 10:51
janiakaga janiakaga jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
janiakaga.polki.pl

Domyślnie Odp: Orzechy do prania

U nas się sprawdzają

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania