Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kiedy zacznie chodzić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kiedy zacznie chodzić

    cześć wam wszystkim, zakładam ten wątek bo nie zauważyłam żeby taki już był, jeśli cos przeoczyłam to przepraszam
    Pochwalcie sie w jakim wieku Wasze pociechy zaczęły chodzić, czekam na odpowiedzi, pozdrawiam
    P>S> mój synek zrobił dzis dwa kroczki zupełnie sam, co prawda przez przypadek, ale mimo to duma mnie rozpiera
  •    
       

    #2
    beatka24 a ile Twój smyka ma ?? Bo ten suwaczek kłamie

    Mój zaczął samodzielnie chodzić w dniu ukończenia swoich 11 miesięcy.
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj


      #3
      10 dni temu skonczył roczek

      Skomentuj


        #4
        gratuluje Tree zdolniachy malego
        moj od miesiecy ciaga po domu krzesla kuchenne,kubel na smieci i swoj jezdzik,staje bez trzymanki,nawet czasem 2 kroki zrobi jak sie zapomni ale poza tym jeszcze sie nie odwazyl.

        Skomentuj


          #5
          Amelka pierwsze kroki zrobiła 19 stycznie 2009 ,a zaczeła chodzić 29 stycznia czyli miała 10,5 m-ca
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            #6
            Moj mial niespelna 11 miesiecy kiedy zaczal samodzielnie normalnie chodzic powiedzmy z lozeczka do fotela. Pierwsze niepewne kroki byly wczesniej.

            Skomentuj


              #7
              Moja Amelka zaczełą sama chodzić jak miała 9 miesiecy i 8 dni. 2 tyg wcześniej zrobiła 2 kroki i bach na pupę-no i się dziewcze przestarszyło. na szczęscie na krótko.

              AMELKA 08.02.2007

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Moja Antonia zaczęła samodzielnie chodzić pięć dni przed ukończeniem 10go miesiąca. Wcześniej robiła po dwa trzy kroczki i pac na pupę
                A tydzień po tym jak nauczyła się chodzić - zakumała wchodzenie po schodach
                Dodam, że mała jest wcześniakiem.
                Antonia - mój cud ;*

                Skomentuj


                  #9
                  Moj maluszek pierwszy raz przeszedł kilka kroczkow sam bez trzymankiw dniu ukończenia 9-tego m-ca,ale między meblami śmigał troszkę wcześniej,a tak zupełnie sam zaczął chodzic w dniu skończenia 10-teg m-ca i śmiga coraz lepiej,czasami wydaje mu się,ze potrafi biegac-przez co właśnie ma najwięcej siniaków, ale to mały twardziel-nie poddaje sie pozdrawiam dumne mamcie

                  Skomentuj


                    #10
                    Gabrys zacza samodzielnie chodzic jak mial 10,5 miesiaca, 2 dni wczesniej pewne samodzielne kroki, a jeszcze 2 dni przed kroczkami samodzielnie i swiadomie sie puszczal i stal. ale tak nieswiadomie stac bez trzymanki umial juz w wieku 7,5 mies tylko on taki strachaj był

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Szymek miał 10 miesięcy i 4 dni , ale robił po 4-5 kroków. pewnie chodził tydzień później.

                      Za to pierwszy syn miał rok jak zaczął chodzić.
                      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                      Skomentuj


                        #12
                        Kacperek zaczął samodzielnie chodzic jak miał 13 miesiecy, wczesniej dreptał przy meblach
                        Kacperek ur. 22.03.2007 godz.22.50

                        Skomentuj


                          #13
                          Alanek zaczoł chodzic mając 11 miesięcy-niezapomniana chwila kiedy poraz pierwszy puścił sie łóżeczka i tup tup tup bach na pupe:-)
                          Alanek 14.09.2006

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: kiedy zacznie chodzić

                            starsi mieli 10 miesięcy a mały dzień przed roczkiem zaczął






                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: kiedy zacznie chodzić

                              Wychodzi na to, że wszystkie niemal nasze dzieciaczki przed pierwszym rokiem zaczęły.
                              Łukasz miał 11 miesięcy i tydzień, jak samodzielnie przeszedł pokój i od tego dnia juz nie przestawał chodzić. Ale przez miesiac próbowła po 2, 3, 4, a później i 7 kroczków. Długo się przymierzał, zanim rozpędził na dobre.
                              Łukasz 11.10.2007

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X