Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak wywalczyć alimenty dla dziecka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jak wywalczyć alimenty dla dziecka?

    Jeżeli nie da rady polubownie, wtedy najlepiej iść do sądu aby od górnie zostały zasądzone alimenty. Mam takiego znajomego, dalekiego który doszedł do wniosku, że skoro jest już 500 + to on może nie płacić takie podejście mądrych tatusiów !

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jak wywalczyć alimenty dla dziecka?

      Według prawa obydwoje rodzice powinni troszczyć się o rozwój dziecka. A jeśli w praktyce jest inaczej, to można starać się o alimenty.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jak wywalczyć alimenty dla dziecka?

        Nawet jeśli dogadujecie się z ojcem dziecka warto, żeby alimenty były zasądzone sądownie. Nie wierzę w umowy słowne mające obowiązywać tyle lat.
        Czy ktoś miał może asics lifestyle? Gdzie kupić takie buty w dobrej cenie? Priv.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jak wywalczyć alimenty dla dziecka?

          alimenty to nie łatwa sprawa;/ czasem trzeba długo czekać
          świat jest taki ciekawy... Nie byłby taki ani w połowie, gdybyśmy wszystko o nim wiedzieli, prawda?

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jak wywalczyć alimenty dla dziecka?

            Lol. Nie wiedziałam, że alimenty może dziecko otrzymać od ojca, z którym matka jest w związku małżeńskim. Mój niestety nigdy za nic nie był odpowiedzialny, ledwie co mi udało się go uczynić odpowiedzialnym finansowo za siebie... A po narodzinach dziecka, sama musiałam zakupić wszystkie niezbędne wyprawki i nawet... prezent dla siebie Tak, zapomniał żonie podziękować za dziecko. Przykre to, bo mógł zwykłą kartkę napisać, ale co tam. To właśnie dziecko sprawiło, że zaczynam walczyć o dziecka dobro. Przychodzi mi to niestety powoli, bo mam inne myślenie - że sobie sama poradzę itp itd. Ale przecież dzieko ma dwoje rodzićów i może warto coś wyegzekwować nawet od tego leniwego, nieodpowiedzialnego i nietykalnego. Muszę to przemyśleć.

            ps. Okropne jes to spamowanie. Człowiek chce sobie poczytać normalną konwersację, a spamowanie to bardzo utrudnia. Ludzie, czy nie możecie sobie znaleźć niczego lepszego do roboty?

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jak wywalczyć alimenty dla dziecka?

              przede wszystkim warto jest znaleźć skutecznego prawnika który o to zadba

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jak wywalczyć alimenty dla dziecka?

                Co to w ogóle za sytuacja, że trzeba o alimenty walczyć. Każdy facet powinien płacić.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jak wywalczyć alimenty dla dziecka?

                  przymierzam się do rozwodu, ale nie swojego a mojej siostry,czytam te wasze odpowiedzi i serio aż mi się włos jeży na głowie. Ostatnio czytałam taki faq odnośnie rozwodów https://kaszuby24.pl/rozwod-najczest...ia-odpowiedzi/ , to koszmar ile zawiłości jest po rozstaniu, dziewczyny ja idę jako świadek.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jak wywalczyć alimenty dla dziecka?

                    no niestety trzeba walczyć nie każdy tatuś poczuwa się do obowiązku płacenia. Ja jestem zdania że trzeba z grubej armaty uderzać w takich, oczywiście w przenośni. Wynajmij adwokata, dobrego adwokata który ma doświadczenie w takich sprawach, polecam Ci napisać do kancelarii Buzuk/Popielarska, tam Ci pomogą uwierz

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jak wywalczyć alimenty dla dziecka?

                      Z kolei z Zabrza bardzo dobra pani adwokat to pani Beata Bieniek. Bardzo mi pomogła, dzięki niej udało się wygrać trudną sprawę pomyślnie dla mnie. Do tego to bardzo miła, uprzejma osoba no i najważniejsze, że skuteczna.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jak wywalczyć alimenty dla dziecka?

                        Oczywiście, że warto jest postacić na dobrego adwokata jednak musicie wiedzieć,że sama suma alimentów nie może byc jak z kosmosu. Na wysokość alimentów wpływa wiele czynników:
                        http://kanone.pl/artykul,87.html

                        W artykule jest to opisane.Wysokość alimentów zalezy od wielu czynników

                        od potrzeb dziecka
                        od zarobków osoby płacącej alimenty
                        ale również od zobowiązań i obowiązków alimenciarza względem innych ( na przykład dzieci z innego związku)

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Jak wywalczyć alimenty dla dziecka?

                          kochana nie odpuszczaj bo nie warto! dlaczego tylko ty masz utrzymywać wasze dziecko? według mnie najlepiej udać się do odpowiedniej osoby moze w http://radcaprawny-trojmiasto.pl/ by pomogli? warto zadzwonić i sprawdzić. na pewno nie ma co popuszczać, bo potem taka osoba myśli że jest bezkarna i nic się nie dzieje, a dziecko cierpi przez takiego ojca.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Jak wywalczyć alimenty dla dziecka?

                            Czasami nie mogę się nadziwić tym, że są ludzie, którzy ot tak zostawiają swoje dzieci i idą swoją drogą.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Jak wywalczyć alimenty dla dziecka?

                              Znajdź dobrego prawnika.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Jak wywalczyć alimenty dla dziecka?

                                Może z jakimś adwokatem, albo radcą prawnym powinnaś zacząć walczyć. Kancelarie Prawne (Słupsk) też z pewnością Ci pomogą, ja znam taką jedną http://kancelariazs.pl/ bardzo rzetelną i odpowiedzialną za swojego klienta. Ja nigdy za sprawę alimentów nie brałabym się sama, to nie ma sensu... nie chciałabym bez wiedzy walczyć o kasę dla dzieci.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X