Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co macie w swojej kosmetyczce?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    Cienie raczej wchodzące w beże, brązy i różności, żel do brwi, tusz, krem bb i tinty na lato i na zimę jednak noszę bardziej szminki.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

      Ja w swojej kosmetyczce mam zawsze kosmetyki marki HB to linia kosmetyków Body Care, szczególnie latem ceniłam sobie rześkie chusteczki o zapachu lawendy. Chłodzą i nawilżają skórę, szczególnie w upalne dni, przynoszą natychmiastowe uczucie świeżości.

      Skomentuj


        #78
        Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

        moje ostatnie odkrycie to kosmetyki od dlazdrowiaiurody.com. Świetna jakość, duży wybór produktów w jednym miejscu.

        Skomentuj


          #79
          Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

          Nie tak dawno kupiłam sobie świetną maskę do włosów -kallos-maska. Polecam maski tej firmy, mają po prostu świetne i bardzo dobrze regenerujące kosmetyki. Włosy wypadające to była moja bolączka, ale taka maska jest je w stanie bardzo wzmocnić.
          Last edited by disne; 02-07-2020, 01:06. Powód: link

          Skomentuj


            #80
            Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

            Jedna kosmetyczka pełna kosmetyków a druga służy mi jako apteczka. Mam tam m.in leki przeciwbólowe
            Last edited by gagatka; 19-10-2020, 11:58. Powód: link

            Skomentuj


              #81
              Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

              zawsze dwie rzeczy chusteczki higieniczne i pomadkę do ust. Bardzo lubię te od oeparol, w składzie mają olej z wiesiołka, który jest super nawlżający i wygladzający dla ust. Zapobiega pierzchnięciu, a to mój czesty problem zawsze jesienią i zima

              Skomentuj

                     
              Working...
              X