Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pościel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: pościel

    Ja też na początku bardzo zwracałam uwagę na to, żeby pościel dla dzieci miała wszelkie atesty i płaciłam za nią o wiele więcej niż była warta. Potem porozmawiałam sobie z Panią, która zna ten biznes od środka i okazało się, że nie warto przepłacać, bo te wszystkie atesty to i tak o kant d… rozbić. Teraz kupiłam pościel fluorescencyjną w Biedronce (dwustronną, 100% bawełny) – Materiał jest miły w dotyku, mój mały cieszy się, że pościel mu się świeci w nocy. Jak się zużyje, to wyrzucę i kupię nową. Wolę mieć kilka tańszych pościeli niż jedną mega drogą i z „pseudo” certyfikatem.
    Last edited by gagatka; 28-01-2021, 10:00. Powód: link

    Skomentuj


      #62
      Odp: pościel

      po prostu nie z kory, okropne sa one!

      Skomentuj


        #63
        Odp: pościel

        Ja pościel najczęściej kupuję w Lidlu.

        Skomentuj


          #64
          Odp: pościel

          Stawiałabym na bawełnę satynową. Bardzo dobry typ bawełny z uwagi na to, ze pościel taka wykonana jest z mocnych włókien tak więc wytrzyma dużo.

          Jest to hurtownia pościeli, w ktorej można znaleźć w dobrej cenie dobre jakościowo prześcieradła oraz pościele.

          Sama uwielbiam kwieciste wzory Sypialnia sama może być w spokojnych neutralnych kolorach, ale fajnie jeśli pościel dodaje trochę koloru:

          Skomentuj

                 
          Working...
          X