Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jazda samochodem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Mam podobnie jak Goplana,kompletnie nie widze sie jako kierowca,probowalam pare razy ale to nie dla mnie,same checi nie wystarcza jak sie panicznie boje drogi jako pasazer a co dopiero jako kierowca Ale nie narzekam,maz ma prawko i mnie wszedzie zawiezie jak nie on to kumpela albo rodzice,jakos mi nie przeszkadza brak tego plastiku

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      brak prawa jazdy- to przecież nie koniec świata,po prostu wygoda,niezależność.ja zrobiłam prawko w wieku 22lat,moje kolezanki jak miały 18 to juz robiły..a mi do szczęscia to nie było potrzebne,miał mnie kto wozić,więc po jakiego grzyba mam jeździć...Aż do pewnego momentu kiedy coś mnie tknęło,że pora zrobić..teraz to cieżko mi bez auta
      pamiętam jak się bałam przekręcić kluczyki w stacyjce,żeby mi radio grało jak czekałam w aucie na rodziców o Boże..zimne poty,żeby czasem nie za mocno bo jak auto zapali to ja umrę..ze strachu

      Skomentuj


        #18
        Ja zrobiłam prawo jazdy jak moja Julka miała rok. Jest mi ono niezbędne z racji tego że mieszkam na wsi, nie boję się jeździć ale w zeszłym roku miałam przygodę jak samochód zaczął mi "tańczyć" na oblodzonej drodze, wtedy to miałam stracha... ale jakoś się udało i jeżdżę nadal z dzieckiem oczywiście

        Skomentuj


          #19
          Czesc dziewczyny,bardzo dziekuje za wszystkie posty,wieczorkiem sobie je czytam to moja terapia antystrachowaU mnie pelna mobilizacja,wsiadam w auto i cwicze.
          W koncu siedzac na kanapie nie zdobede doswiadczenia na ktorym mi zalezy...pozdrawiam was wszystkie

          Skomentuj


            #20
            Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
            Czesc dziewczyny,bardzo dziekuje za wszystkie posty,wieczorkiem sobie je czytam to moja terapia antystrachowaU mnie pelna mobilizacja,wsiadam w auto i cwicze.
            W koncu siedzac na kanapie nie zdobede doswiadczenia na ktorym mi zalezy...pozdrawiam was wszystkie
            tylko nie tak jak na tym filmiku
            http://www.youtube.com/watch?v=LxAY25cULmI

            Skomentuj


              #21
              Ja pamietam, ze na poczatku jezdziłam z ojcem, nie miałam swojego auta, no a cwiczyc musialam, i wiem ze wtedy o wiele bardziej sie bałam niz jak po jakims czasie jezdziłam sama. Wkurzało mnie ot jego gadanie, uwazaj, migacz, rozwalisz mi auto... i przez to jego gadanie bałam sie strasznie. Ale jak juz kupilismy z męzem auto od samego poczatku wogole nic a nic sie nie bałam. Czuje sie dość pewnie za kierownica. Teraz jak wioze ojca to ten sie ani słowem nie odezwie
              Bartuś 26.06.08
              Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jazda samochodem

                ja zdałam egazmin bardzo szybko i czułam się bardoz pewnie za kierownicą, ale tak na prawdę byłam fatalnym kierowcą. to lepiej, że się boisz i jeździsz spokojnie nim nabierzesz prawdziwego doświadczenia, niż jak byś czuła, że jesteś super i jeździła brawurowo z małymi umiejętnościami.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jazda samochodem

                  Miałyście kiedyś stłuczkę lub wypadek?

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jazda samochodem

                    Kiedyś miałam taką stłuczkę i musiałam wybrać się na na naprawę niezależnego ogrzewania u Materli.Jakoś tak nieszczęśliwie się złożyło,że to właśnie ono ucierpiało najbardziej.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jazda samochodem

                      Napisane przez aros Pokaż wiadomość
                      Miałyście kiedyś stłuczkę lub wypadek?
                      Niestety, tak Stłuczka i to dość poważna Długo potem bałam się wsiadać do samochodu, który bardzo oberwał. Potrzebna była naprawa bezgotówkowa, z ubezpieczenia w serwisie http:/www.solidny-blacharz.pl Na szczęście auto udało sę naprawić, dziś znów jeżdżę, ale wciąż trochę mam obawy...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jazda samochodem

                        Napisane przez aros Pokaż wiadomość
                        Miałyście kiedyś stłuczkę lub wypadek?
                        Niestety, tak Stłuczka i to dość poważna Długo potem bałam się wsiadać do samochodu, który bardzo oberwał. Potrzebna była naprawa bezgotówkowa, z ubezpieczenia w serwisie http://www.solidny-blacharz.pl Na szczęście auto udało sę naprawić, dziś znów jeżdżę, ale wciąż trochę mam obawy...

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Jazda samochodem

                          Dzień po po odebraniu prawa jazdy wsiadłam w samochód i nie miałam zadnych lęków. Po co zdawać prawo jazdy, jeśli potem boimy się jeździć?
                          Nie przewidzisz, co się z kogo zrobi, kiedy mężem zostanie.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Jazda samochodem

                            Pewnie,że tak . Ciąza to nie choroba tak więc czemu niby miałam nie kierować samochodem.... Czułam się dobrze, poza tym mieszkam na wsi tak więc samochód to moja jedyna możliwość wyrwania się do miasta od czasu kiedy ucięli nam połączenia autbusowe...
                            Zerknij sobie na stronę:
                            http://www.autopasje.pl/jazda-samoch...rowadzic-auto/

                            Masz tutaj artykuł gdzie opisane są za oraz przeciw kierowaniu samochodu przez ciężąrną. Możesz sobie sama poczytać czy warto.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Jazda samochodem

                              W ciąży zdałam egzamin na prawo jazdy! Śmiejemy się z Mężem, że synek ma już prawko w kieszeni bo zdał je z Mamusią


                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Jazda samochodem

                                Napisane przez Martunia35
                                A czy w ciąży kierowałyście?
                                Tak, ja nie miałam z tym problemu. Ogólnie lubię prowadzić samochód i nawet w ciąży z tego nie zrezygnowałam choć jeździłam nieco mniej ze względu na to, że źle się czułam. Też mieszkam na wsi więc to jakby jedyne wyjście

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X