Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

    Ja szczerze mówiąc na cenę bo wiem, że to ubranko jest tylko na jeden raz. Dla chłopców modne sa garniturki ale ja cały czas wiedziałam, że chcę aby mój synek był cały na biało i kupiłam biały garniturek.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

      Warto patrzeć na ubranka aby były bawełniane, wszelkie falbanki odeszły chyba juz do lamusa a taki malutki człowiek wygląda we wszystkim ładnie

      Skomentuj


        #18
        Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

        Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
        Ja szczerze mówiąc na cenę bo wiem, że to ubranko jest tylko na jeden raz. Dla chłopców modne sa garniturki ale ja cały czas wiedziałam, że chcę aby mój synek był cały na biało i kupiłam biały garniturek.
        hmm ja natomiast postawiłam na kremowa sukieneczke, która potem nam służyła jeszcze pare razy - hehe nie lubie ubran na jeden raz i jak cos mi leży w garderobie i sie przysłowiowo kurzy

        Skomentuj


          #19
          Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

          Na pewno takie sukienki będa nie tylko tańsze niz te typowo do chrztu w sklepach typowo z odzieżą do chrztu ale zapewne i wygodniejsze

          Skomentuj


            #20
            Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

            My sie zdawaliśmy na to co kupiła chrzestna (u nas taki zwyczaj), skoro ona za to płaciła niech ona decyduje

            Skomentuj


              #21
              Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

              Też racja w naszym przypadku było podobnie, chociaz jak mówie przy kolejnym dziecku bym stawiała na praktycznosć ubranek

              Skomentuj


                #22
                Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                hmm ja natomiast postawiłam na kremowa sukieneczke, która potem nam służyła jeszcze pare razy - hehe nie lubie ubran na jeden raz i jak cos mi leży w garderobie i sie przysłowiowo kurzy
                też nie lubię ubranek na jedne raz ale w przypadku ubranka do chrztu to dla chłopców są tylko garniturki więc wiedziałam, że i tak będzie na jeden raz

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

                  Najpierw chodziłam i szukałam po sklepach ubranka do chrztu do mojego synka. Ale jak zobaczyłam ceny w sklepie to stwierdziłam, że wolę mu poszukać czegoś w internecie i że nie musi być to nowe. No i tak natknęłam się na jedno ubranko na jednej stronce, a czym się kierowałam? Przede wszystkim żeby ubranko było wygodne dla mojego dziecka, nie jakieś falbanki, cekiny i w ogole sztuczne... dostosowane do pory roku(żeby mu nie było za ciepło ani za zimno), na cenę również patrzyłam i zamiast ponad 120 zł w sklepie, wydałam aż niecałe 20 zł łącznie

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

                    Nie drogie , ale z klasą i elegancią plus do tego muszą być wygodne dla dziecka , by się nie męczyły .

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

                      ja mysle ze wystarczy skromnie ubrać na biało po co te wydatki strojenie itp. no chyba ze ktos lubi się pokazać choć dla mnie nie szata zdobi człowieka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

                        dla mnie jest ważne, aby to nie było ubranie na jeden raz. Dlatego podobają mi się takie ubranka dziane na chrzest dla chłopców http://nadrexchrzest.pl/category/swe...u-dla-chlopcow Bardzo praktyczne.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

                          Moje dziecko (syn) było ubrane ciepło i ładnie. Nie bawiłam się w poszukiwanie jakiegoś specjalnego ubranka. Miał eleganckie beżowe spodnie i błękitną kurteczkę, brązową czapeczkę (którą na sam moment Chrztu oczywiście zdjęliśmy).

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

                            Moja córeczka była ubrana tradycyjnie, w białą zwykłą sukienkę i zawinięta w becik. Ogólnie typowe ubranka na chrzest są bardzo drogie więc ja miałam zwykłe, takie które potem można wykorzystać.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

                              Mi typowe chrzcielne rzeczy bardzo się nie pododbają. Dlatego ja "kreacji" dla córki szukałam dwa miesiące i w końcu znalazłam! Była chrzczona w sierpniu mając niecałe trzy miesiące a ubraliśmy ją w cieniutkie rajstopki białe, białą opaseczkę na głowie z malutkim kwiatuszkiem i śliczną białą sukienkę z tiulu na ramiączkach z piękną atłasową wstążką. Wyglądała jak mała panna młoda, a właściwie to aniołek W razie gdyby było chłodno mieliśmy sweterek ale był straszny upał, więc nie ubieraliśmy go. Bucików też nie miała bo nie było sensu jej męczyć. Ogólnie ciężko było na nią cokolwiek kupić mi, bo ona wtedy nosiła rozmiar między 56 a 62 a wszystko co nadawało się na chrzest było za duże... Szczęśliwie ta kiecka była idealna.
                              Attached Files

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

                                Gdy wybierałam ubranko do chrztu dla mojej córki niezbyt podobały mi się ubrania typowo chrzcielne dlatego też postanowiłam kupić jej zwykłą sukieneczkę w jasnym kolorze. Tak też zrobiłam. Zależało mi na tym, aby córka była ubrana prosto, ale elegancko. Ważne też było dla mnie to, aby było jej wygodnie i ciepło ponieważ chrzest mieliśmy na początku wiosny. Ostatecznie kupiłam jej sukieneczkę w kolorze ecri, do tego dobrałam body z ozdobnym kołnierzykiem, rajstopki, opaskę. Na wierzch miała założone biały płaszczyk.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X