Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Niezawodny kosmetyk". Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków AA Wings of Color.

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Konkurs "Niezawodny kosmetyk". Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków AA Wings of Colo

    Niezawodny to dla mnie jest błyszczyk bez wahania,
    wtedy czuję się jak pewna siebie dama.
    Usta to wizytówka kobiety,
    w nich "znajdują" się sekrety.
    Błyszczyki pięknie usta podkreślają,
    niezwykle smaczny kolorek dają,
    który jest niezobowiązujący,
    połyskiem wprost kojący.
    Błysku nie brakuje,
    błyszczące usta - mężczyznom to imponuje.
    Ponadto błyszczyk to ochroniarz znakomity,
    nawilża, daje satysfakcję - należy do elity.
    Usta bez wątpienia pielęgnuje,
    efekt jak pomadka się uzyskuje.
    Usta są idealnie podkreślone,
    moje ego w pełni zaspokojone.
    Lubię w makijażu eksperymentować,
    i niekiedy apetycznym smakiem błyszczyka podniebieniom zaimponować.
    Usta dzięki błyszczykowi są pełniejsze,
    optycznie powiększone - po prostu piękniejsze.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Konkurs "Niezawodny kosmetyk". Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków AA Wings of Colo

      Jaki kosmetyk nigdy mnie nie zawiódł i nie wyobrażam sobie bez niego codziennego makijażu? Zdecydowanie bez dobrego korektora! To dzięki niemu mogę zabawić się w konturowanie twarzy (używając jego różnych odcieni). To dzięki niemu mogę z łatwością zakryć moje sine wory pod oczami - cóż bycie mamą wiąże się z nieprzespanymi nocami ale dzięki korektorowi mogę z uśmiechem mówić wszystkim, że macierzyństwo nie jest takie złe i nawet można się wsypać (taaaaa....) Korektor jest też nieoceniony gdy na mojej twarzy pojawi się jakiś intruz. Maskuje pryszcze, przebarwienie i wszelakie niedoskonałości, które potrafią uprzykrzyć kobiecie życie. Korektor jest moim kosmetycznym, najlepszym przyjacielem i towarzyszem, który jest ze mną codziennie.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Konkurs "Niezawodny kosmetyk". Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków AA Wings of Colo

        Kosmetyk który nigdy mnie nie zawiódł... miałam napisać romantycznie - o szmince, eyelinerze, tuszu do rzęs.. albo zwyczajnie o korektorze i podkładzie. Jednak jest coś co jest praktyczne, zawsze niezbędne i nigdy nie zawodzi - mój jedyny antyperspirant! Ten sam od 20 lat, zapach ten sam tylko opakowanie różne i działanie na szczęście idealnie identyczne od wielu lat. To dzięki niemu czuję się bezpiecznie i komfortowo w każdej sytuacji i w każdym stroju jaki tylko sobie wymarzę. Nie wyobrażam sobie życia bez antyperspirantu czyli mojego remedium na stres i problemy z niepotrzebnymi plamami.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Konkurs "Niezawodny kosmetyk". Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków AA Wings of Colo

          Kosmetyki em, krory nigdy mnie nie zawiódł jest mascara Maxfactor 2000 kalorii. Idealnie pogrubia, wydłuża i podkręca rzęsy. Jeśli w 2 minuty chcemy wyglądać super, zadać szyku lub po prostu poczuć się bardziej kobieco, to ten tusz jest moim zdaniem do tego idealny. Tusz sprawia, że nikt nie patrzy już na nic innego jak na nasze oczy, a że natura dała mi duże oczy, to podkreślenie ich masakra powoduje idealny efekt, czasem tylko ten kosmetyk wystarcza, by poczuć się seksownie i być pewniejsza siebie, bo nie ma nic lepszego niż przykuwanie wzroku innych... Swoim wzrokiem A do tego 2000 kalorii, to jedyne dodatkowe kalorie, które zawsze zaakceptuje i na takie pogrubienie zgadzam się w ciemno

          Skomentuj


            #50
            Odp: Konkurs "Niezawodny kosmetyk". Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków AA Wings of Colo

            Kochani, były może już wyniki konkursu ?

            Skomentuj


              #51
              Odp: Konkurs "Niezawodny kosmetyk". Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków AA Wings of Colo

              Napisane przez marie89 Pokaż wiadomość
              Kochani, były może już wyniki konkursu ?
              Wydaje mi się , że redakcja zapomniała sobie o zamieszczeniu wyników tego konkursu

              Skomentuj


                #52
                Odp: Konkurs "Niezawodny kosmetyk". Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków AA Wings of Colo

                Dzień dobry,

                konkurs został rozwiązany, do zwycięzców zostały wysłane maile.

                Pozdrawiamy serdecznie!
                pozdrawiamy,
                Redakcja MamoToJa.pl

                Skomentuj

                       
                Working...
                X