Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Internet i komputer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Internet i komputer

    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
    i to niestety podejście dzieci Moje jakoś tak do tego nie ciągną chyba że zobaczą emotikonki to to już im się podoba jak chcę posiedzieć na kompie to mówię że mamusia musi popracować
    popracować, z nami na forum hihi
    mojej tez się wszystko pdoba co kolorowe zobaczy i pokazuje palcem żeby włączyć, ahhh te pokusy, są na każdym kroku!

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Internet i komputer

      moja panna lubi wciskac literki na klawaturze oj bardzo, choc potrafi sie zajeca czyms innym jak ktos pracuje i cos robi , ale lubi takie elektroniczne zabawki

      Skomentuj


        #33
        Odp: Internet i komputer

        oj moja też lubi sobie powciskać, bardzo lubi też myszką operować, nawet ma swoją drugą przy laptopie, ale jak się zorientuje że jej nie działą to potrafi się nieźle wkurzyć

        Skomentuj


          #34
          Odp: Internet i komputer

          to nie wiem czy ja to już wspominałam ale moja panna to kiedyś wydłubała mi nożyczkami 11 klawiszy z klawiatury Ja poszłam na dół do mamy komputer to był wyłączony ,zamknięty ale coś ją podkusiło

          Skomentuj


            #35
            Odp: Internet i komputer

            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
            to nie wiem czy ja to już wspominałam ale moja panna to kiedyś wydłubała mi nożyczkami 11 klawiszy z klawiatury Ja poszłam na dół do mamy komputer to był wyłączony ,zamknięty ale coś ją podkusiło
            hehe nie ja tego nie słyszałam jeszcze, moja też mi wydłubuje ale palcami i jeszcze łubi wyjmować CD-ROM ale wszystko robi pod moim okiem więc mogę interweniować.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Internet i komputer

              mój maluch też uwielbia wszystko co związane z laptopem, wymyśliłam sobie bezprzewodową klawiaturę i jak chce się nią pobawić , to po prostu jej daję, a sam korzystam z tej w laptopie

              Skomentuj


                #37
                Odp: Internet i komputer

                Lara Córcia Twoja to tez potrafi cos zmodzic fajnego, moja Zosia raczej jak juz cos to nie bardzo ma mozliwosc korzystania z laptopa choc lubi - bo jak ona cos powciska to hmmm potem ciezko wrocic do stanu pierwotnego, ma swojego laptopa dla dzieci i nim dosc czesto sie bawi

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Internet i komputer

                  To moja młodsza córcia ostatnio dorwała mój czytnik e-booków. Nieziemsko się uśmiałam jak próbowała palcem przesuwać jak na tablecie

                  Jeszcze tylko brakuje, żeby gazetę próbowała tak "przewijać"

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Internet i komputer

                    kurcze to może warto zainwestować w tablet? moj synek od 2 roku zycia spokojnie daje sobie radę - komputera bym mu nie dała bo musze na nim pracowac i nie zdziwiłabym się tak jak mówisz że potem klawiszy brakuje hehe my kupilismy młodemu taki najtańszy za 200 zł, ale jak chcesz coś lepszego to sobie obczaj wiadomo samsungi są znacznie lepsze ale powiem ci że mi w samsungu pekła szybka i wymiana około 300 zł brr.. odpusciłam

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Internet i komputer

                      To chyba my jesteśmy ewenementem bo mała do komputera nie podchodzi uważamy że ma na to jeszcze czas, tablet myślałam kiedyś o tym w sensie rozwojowym, aby wgrać coś co może ułatwić jej naukę np czytania ale jednak nic nie zastąpi pomocy mamy czy taty dlatego nie uciekamy w elektronikę

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Internet i komputer

                        moja córeczka która ma 5 lat nie ma tego problemu bo dostęp do kompa ma ograniczony wole natomiast kupować jej zabawki edukacyjne bo te zabawki dużo uczą dzieci

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Internet i komputer

                          Mam nadzieje, ze uda nam się ytak wychować synów, żeby znali umiar nie tylko w korzystaniu z komputera, ale również innych sytuacjach.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Internet i komputer

                            Myślę że jeśli od małego zaszczepimy w dzieciach miłość do innych rzeczy nie tylko komp. telewizor to w przyszłosći będą to lubiły

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Internet i komputer

                              Jeśli rodzic do tego dopuścił, to później nie ma się co dziwić. Obecnie często, rodzice by mieć trochę czasu dla siebie pozwalają na komputer i tv. Trzeba próbować zająć dziecko czymś innym, znaleźć jakieś zainteresowania, hobby.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Internet i komputer

                                Zdaża sie ze rodzice ne potrafią zająć dziecka w podróży jakąś fajną zabawą i kupują dziecku tablet, tak zeby cicho jechały, a przecież jadąc można zobaczyć tyle ciekawych rzeczy za oknem

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X