Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ulubione seriale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Ulubione seriale

    O, „Opowieści podręcznej”. Internet mówi, że to dobry serial, wiele pozytywnych opinii na jego temat czytałam i na pewno będę chciała do niego wrócić. Ostatnio jednak wolę coś lżejszego. Np. jakieś kryminały czy komedie. Standardowo polecam „Jak poznałem waszą matkę”, „Teorię wielkiego podrywu”, wszystkie CSI i NCIS – takie akurat na jesienne wieczory, niezbyt skomplikowane.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Ulubione seriale

      Napisane przez genie23 Pokaż wiadomość
      O, „Opowieści podręcznej”. Internet mówi, że to dobry serial, wiele pozytywnych opinii na jego temat czytałam i na pewno będę chciała do niego wrócić. Ostatnio jednak wolę coś lżejszego. Np. jakieś kryminały czy komedie. Standardowo polecam „Jak poznałem waszą matkę”, „Teorię wielkiego podrywu”, wszystkie CSI i NCIS – takie akurat na jesienne wieczory, niezbyt skomplikowane.
      Swego czasu oglądałam te seriale Teorię wielkiego podrywu czy Jak poznałem waszą matkę tylko teraz czasu brak na tv a szkoda bo oglądając te komedie zawsze humor się poprawiał

      Skomentuj


        #93
        Odp: Ulubione seriale

        Teraz rusza kolejny sezon TBBT ale coraz bardziej tendencja spadkowa niestety :/. To już tylko i wyłącznie zwyczajne popłuczyny po świetnym pierwotnym pomyśle niestety :/.
        http://najlepszekoksy.com/

        Skomentuj


          #94
          Odp: Ulubione seriale

          A co to ma do tematu?

          Skomentuj


            #95
            Odp: Ulubione seriale

            A ja czekam na kolejny sezon House of Cards i Gry o tron, puki co staram się nie wkręcać w nowe seriale, bo i tak mam mało czasu na wszystko.

            Skomentuj


              #96
              Odp: Ulubione seriale

              Ja oglądam dużo różnych seriali, ale teraz nadrabiam 7 sezonów Once Upon a time... jestem w połowie 2

              Skomentuj


                #97
                Odp: Ulubione seriale

                Kilka które ostatnio obejrzałam i mi się spodobały

                Czarnobyl
                Narcos - obejrzałam wszystkie serie i pomimo, ze ta z Escobarem była najbardziej wciągająca to wszystkie były ok
                Outlander - dość stara seria, trochę traci klimatem w kolejnych sezonach, jednak jest to jeden z najlepszych seriali historycznych jakie miałam okazję zobaczyć

                Poczytajcie sobie recenzje na tej stronie:
                https://pl.ign.com/Seriale

                Możecie zobaczyć sobie co warto jest obejrzeć.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X