Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

studia, co myslicie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: studia, co myslicie?

    Jaki kierunek wybrałyście?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: studia, co myslicie?

      już się zapisałam na swój wymarzony kierunek, nawet udało mi się na zniżkę załapać, jak często są zjazdy?

      Skomentuj


        Odp: studia, co myslicie?

        Napisane przez cookiemaker Pokaż wiadomość
        już się zapisałam na swój wymarzony kierunek, nawet udało mi się na zniżkę załapać, jak często są zjazdy?
        Witam! Cookiemaker, zjazdy odbywają się w weekendy. Średnio są to dwa zjazdy w miesiącu. Harmonogram studiów znajdziesz w późniejszym terminie w Extranecie (wirtualny dziekanat).

        Pozdrawiam, Renata Mazur
        Online Ekspert WSB Studia I stopnia

        Skomentuj


          Odp: studia, co myslicie?

          Ja po studiach żałowałam jedynie, że nie zrobiłam magisterki. Ukończyłam licencjat na WSB, o tam: https://www.wsb-nlu.edu.pl/pl/zarzadzanie-licencjat, ale mogłam iść w to dalej... Szkoda!

          Skomentuj


            Odp: studia, co myslicie?

            jestem jak najbardziej za im więcej fakultetów tym lepiej, większe szanse na znalezienie naprawdę dobrej pracy. Ja jestem obecnie na podyplomówce z zarządzania prawem medycznym na Mazowieckiej Uczelni Medycznej. Super ludzie, ciekawe zajęcia, wysoki poziom

            Skomentuj


              Odp: studia, co myslicie?

              myślę że jest tylu studentów aktualnie że nie ma po co studiować, lepiej wyrobić sobie fach.

              Skomentuj


                Odp: studia, co myslicie?

                Gdybym miała raz jeszcze wybrać drogę swojej edukacji i kariery, to bym wybrała inaczej. Wybrałabym bardziej przyszłościowy kierunek niż humanistyczny. Najlepiej połączyć przyjemność, czyli pasję z pragmatyzmem, tzn. żeby były widoki na dobrą przyszłość

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: studia, co myslicie?

                  W korporacjach w sumie, ważny czesto jest jeżyk, a później wszystkiego cię nauczą

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X