Wróć   Forum Mamotoja.pl > Pytania do eksperta > Porady dietetyka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Porady dietetyka Na pytania o karmienie dzieci, dietę w ciąży i odchudzanie odpowiadają dietetycy oraz użytkownicy, którzy wspierają się nawzajem i pomagają w rozwiązywaniu problemów.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 04-08-2015, 12:41
malinka0077's Avatar
malinka0077 malinka0077 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
malinka0077.polki.pl

Domyślnie Katering dietetyczny w Warszawie

Cześć ! Czy któraś z Was korzystała może z kateringu dietetycznego w Warszawie? Jak wrażenia? Warto jest się na to zapisać ?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-08-2015, 14:29
kajametrowsk's Avatar
kajametrowsk kajametrowsk jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kajametrowsk.polki.pl

Domyślnie Odp: Katering dietetyczny w Warszawie

Ja obecnie zamawiam taki katering. Gdybyś była zainteresowana to z tej firmy:
http://diet4you.waw.pl/
Cóż mogę napisać...Moim zdaniem bardzo fajna sprawa. Przywożą Ci 5 posiłków dziennie.Ty sama decydujesz jak kalorycznych.Czy chcesz 1200 czy 1500 kalorii. Ja obecnie jestem na tej drugiej wersji. Posiłki są solidne, bardzo smaczne. Jesteś najedzona, nie czujesz się głodna i przede wszystkim masz świadomość,że zdrowo się odżywiasz. Sama się na to zdecydowałam bo nie mialam za bardzo czasu na gotowanie i odżywiałam sie przez to pólproduktami. Nie muszę chyba pisać jaki miało to kiepski wpływ na moją wagę? Obecnie czuję się znacznie zdrowiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-11-2015, 10:51
lovmag lovmag jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
lovmag.polki.pl

Ja postawiłam na własne zdrowe posiłki i tylko kwestia była tak, że nie wiedziałam za bardzo co z czym. Poszłam do poradni centrum odchudzania i odżywiania i wiele już wiem jak przygotowywać sobie zdrowe posiłki. Troche ćwiczeń i są rezultaty, bo w ciągu 2 miesięcy -8 kg
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-12-2015, 22:04
lucencia lucencia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lucencia.polki.pl

Uważam, że taki katering jest dla leniwych. Sama znam przepis na sałatkę grecką i inne nietuczące pyszności, więc nie widzę powodów, żeby robić to ktoś za mnie i żeby przepłacać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-02-2016, 15:27
montownia montownia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
montownia.polki.pl

Jest trochę tego. Czy warto?

Jeśli nie masz czasu na przygotowanie takich potraw i masz na to pieniądze to warto.
Nieprzeczytane 23-02-2016, 22:23
loozak11 loozak11 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
loozak11.polki.pl

Zdjęcia: 44

Ja też jestem za kateringiem dietetycznym, kiedy moje dziecko musiało przejść na dietę powiem Wam szczerze, że nie umiałam mu sporządzić nic dietetycznego, miałam mnóstwo przepisów od pani dietetyk jednak z ich realizacją był problem, dlatego opłaciłam katering i sama wybrałam potrawy dla dziecka, dostawałam je tak długo dopóki nie nauczyłam się perfekcyjnie sporządzać specjalnych potraw dla mojego dziecka. Ja tam polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-02-2016, 22:59
mikaa997 mikaa997 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Miasto: okolice Wrocławia
Zdjęcia: 70

Kateringi dietetyczne to na prawdę super sprawa, sama dla siebie chętnie bym z niego skorzystaa, to super oszczędność czasu tylko niestety cały czas szkoda mi na to pieniędzy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-12-2016, 14:53
jagna87's Avatar
jagna87 jagna87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jagna87.polki.pl

Cytat:
Napisał mikaa997 Zobacz post
Kateringi dietetyczne to na prawdę super sprawa, sama dla siebie chętnie bym z niego skorzystaa, to super oszczędność czasu tylko niestety cały czas szkoda mi na to pieniędzy

Czas to pieniądz. Wprawdzie taki katering to koszt, ale z drugiej strony przelicz sobie ile wydawałabyś na produkty żywieniowe jakbyś sama gotowała takie potrawy ( wcale nie wychodzi tak tanio....).
Oraz ile czasu byś musiała na to poświęcać.

W Warszawie ze swojej strony polecam Healthyfood: http://www.healthyfood.waw.pl/ . Smacznie , zdrowo .
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-12-2016, 09:43
ata-waw_001 ata-waw_001 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ata-waw_001.polki.pl

Zdjęcia: 2

Ja orientowałam się w cenach takich cateringów i muszę powiedzieć, że wychodzą one drożej niż gotowanie w domu. Można sobie samemu ułożyc diete 1500 kcal albo sciagnac z netu (bez liku propozycji) wybierając tanie i dostepne w PL produkty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-01-2017, 22:18
furgomo furgomo jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
furgomo.polki.pl

Wszystko fajnie, tylko, że taki katering jest dość drogi, w tej cenie nie tylko kupicie składniki potrzebne na przyrządzenie diety, ale również opłacicie dietetyka, który Wam przygotuje dietę, a może jeszcze dodatkowo zostanie wam na siłownie. Dobry dietetyk w Warszawie dostępny jest tutaj - http://www.kolczynska.dietetyk-vita.pl/ Pani Elżbieta Kolczynska
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania