Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

woda smakowa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: woda smakowa

    Wody smakowe są tak bardzo sztuczne... Do tego to wcale nie jest smaczne. Ostatnio weszłam do sklepu po wodę, bo bardzo mi się chciało pić i były tylko smakowe, więc kupiłam. Do dziś czuję to w ustach...

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: woda smakowa

      Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
      Wody smakowe są tak bardzo sztuczne... Do tego to wcale nie jest smaczne. Ostatnio weszłam do sklepu po wodę, bo bardzo mi się chciało pić i były tylko smakowe, więc kupiłam. Do dziś czuję to w ustach...
      Ja też nie przepadam za wodami smakowymi. Kupujemy najzwyklejszą wodę źródlaną z Biedronki - Oazę i bardzo nam smakuje Pijemy ją całą rodzinką


      Skomentuj


        #63
        Odp: woda smakowa

        Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
        Ja też nie przepadam za wodami smakowymi. Kupujemy najzwyklejszą wodę źródlaną z Biedronki - Oazę i bardzo nam smakuje Pijemy ją całą rodzinką
        My zainwestowaliśmy jakiś czas temu w dzbanek filtujący i od tego czasu nie kupujemy wody w butelkach. Chociaż nawet to by nie było potrzebne, bo w Poznaniu mamy na tyle dobrą wodę, że promuje się picie wody z kranu.
        A jeśli chodzi o samk, to u nas są zawsze soki z mali, porzeczek, aronii, czarnego bzu (robione latem) i jak ktoś ma ochotę to sobie dolewa do wody.

        Skomentuj


          #64
          Odp: woda smakowa

          Według mnie te wody smakowe to mydlenie oczu ludziom. Nie widzę specjalnej różnicy między smakową wodą, a napojem owocowym czy niegazowanym napojem. Zresztą są i gazowane smakowe wody chyba, więc jak dla mnie to to samo co CocaCola itp. Butla cukru, konserwantów i innych szkodliwości. Jak ktoś musi pić coś słodkiego to najlepiej naturalne soki, najlepiej domowej roboty A jak woda - to woda zwykła, czysta, bez smaków i najlepiej bez gazu.

          Skomentuj


            #65
            Odp: woda smakowa

            Nie podawaj wody smakowej, to bezbarwny napój z dużą ilością cukru.

            Skomentuj


              #66
              Odp: woda smakowa

              Jeśli tak ktoś ma ochotę już na wodę smakową to najlepiej do dzbanka z wodą dodać plasterki limonki lub cytryny i listki mięty Na pewno lepiej posmakuje niż smakowa woda ze sklepu

              Skomentuj


                #67
                Odp: woda smakowa

                Woda smakowa raczej do zdrowych nie należy, najlepiej sprawdzić skład. Zgadzam się z Lara5, że lepiej do zwykłej wody dodać cytryny lub własnej roboty sok.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: woda smakowa

                  Też nie jestem zwolennikiem wody smakowej i przyznam że mi nawet nie smakuje bo czuć w niej chemią. Wolę dziecku ugotować zdrowy kompot

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: woda smakowa

                    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                    Też nie jestem zwolennikiem wody smakowej i przyznam że mi nawet nie smakuje bo czuć w niej chemią. Wolę dziecku ugotować zdrowy kompot
                    Ja też często gotuję kompoty dla córeczki, takie niesłodzone i z owoców z własnego ogródka. W mig go wypija, jest nawodniona i co najważniejsze zero chemii

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: woda smakowa

                      Mój syn wcale nie chce pić wody- pewnie mój błąd bo przecież ktoś mu podał pierwszy soczek ehhh;/ kompoty są właśnie są jego ulubionym napojem a dla mnie to duże lepsze niż soki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: woda smakowa

                        Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                        Mój syn wcale nie chce pić wody- pewnie mój błąd bo przecież ktoś mu podał pierwszy soczek ehhh;/ kompoty właśnie są jego ulubionym napojem a dla mnie to duże lepsze niż soki
                        U mnie jest w sumie podobnie, bezsmakowa woda jest rzadkością bo mała nie chce jej pić ;/ ja mieszkam z rodzicami więc to raczej od nich sprawka, bo oni nie mieli w zwyczaju pić wody. Zgadzam się z tobą, jak już soki to tylko takie robione w domu

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: woda smakowa

                          W marketach można też kupić tak zwane soku dłoczone, naturalne i bez dodatków, też czasem je kupuję i podaję synkowi rozcieńczone

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: woda smakowa

                            Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                            W marketach można też kupić tak zwane soku dłoczone, naturalne i bez dodatków, też czasem je kupuję i podaję synkowi rozcieńczone
                            a to mówisz o tych soczkach takich specjalnie dla dzieci? czy chodzi ci o inne, one są w innym dziale?

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: woda smakowa

                              Jeśli chodzi o soki przeznaczone dla dzieci, to ja uważam, że te z ROKO Fun są bardzo dobre. Możecie zajrzeć na stronę http://www.rokofun.pl/ , gdzie możecie przeczytać więcej na temat tych produktów. Na stronie także dostępne są gierki dla dzieci, więc może też znajdą chwilę dla siebie na tej stronie.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: woda smakowa

                                Pracodawca musi zapewnić pracownikom dostęp do wody. Jeśli nie chce kupować co kilka dni zgrzewki wody, zawsze może zainwestować w fontannę. Sami zobaczcie: http://www.aquasolution.pl/strona,ka...2,seria_4.html Takie rozwiązanie sprawdza się w szkołach i przedszkolach.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X