Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

10 najlepszych gadżetów sowomaniaków

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    10 najlepszych gadżetów sowomaniaków

    10 najlepszych gadżetów sowomaniaków



    Lubicie?
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: 10 najlepszych gadżetów sowomaniaków

    ja z sową mam tylko tunike, jakos omineła mnie ta zbiorowa "mania" na sowy
    Attached Files

    Skomentuj


      #3
      Odp: 10 najlepszych gadżetów sowomaniaków

      ładne sówki, ale nie rozumiem za bardzo tych manii, moja znajoma ma manię na temat zajączków i wszystko kupuje w zajączki, ma calutki pokój dziecka w zajączkach :O wygląda to dziwnie

      Skomentuj


        #4
        Odp: 10 najlepszych gadżetów sowomaniaków

        Napisane przez werna Pokaż wiadomość
        ładne sówki, ale nie rozumiem za bardzo tych manii, moja znajoma ma manię na temat zajączków i wszystko kupuje w zajączki, ma calutki pokój dziecka w zajączkach :O wygląda to dziwnie
        Hehe, mi się podobają sowy, sama szyjąc metkowce uszyłam je właśnie z wizerunkiem sowy, a przyznam że wystarczy zacząć
        U nas córa ma fioła na punkcie misiów, gdzie nie spojrzeć wszędzie misie
        Ale muszę przyznać szaleństwo sów jest dosyć duże co widać w sklepach

        Skomentuj


          #5
          Odp: 10 najlepszych gadżetów sowomaniaków

          Moim zdanie dobrym rozwiązaniem będa tutaj lampy do pokoju dziecięcego. Czytałam gdzieś że, wybór takiej lampki przez samo dziecko znacząco pomaga mu przy zasypianiu. No chyba że urządzamy pokój dla malutkiego dzidziusia. Ale i tak takie lampki zawsze się przydają.

          Skomentuj


            #6
            Odp: 10 najlepszych gadżetów sowomaniaków

            Mi się bardzo podoba motyw sówki, sama nie wiem dlaczego sama mam bluzkę i kolczyki sówki, a dla dziecka pieluszki tetrowe w sówki i poduszeczkę

            Skomentuj

                   
            Working...
            X