Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

podsłuchiwanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    podsłuchiwanie

    Dziewczyny, czy w obawie o dziecko jesteście skłonne podsłuchiwać lub nagrywać swoje pomoce domowe?
  •    
       

    #2


    Pomoce domowe czy nianie?
    Jesli juz oddajesz to co masz najcenniejsze pod opieke innej osoby to lepiej wczesniej jak najwiecej sie o niej dowiedziec zamiast nagrywac pozniej
    pozdrawiam,
    D

    Skomentuj


      #3
      Wiadomo, że zebranie wcześniej informacji jest konieczne, ale nie zawsze wszystko niestety wyjdzie. Stąd pewnie rodzice decydują się na tego typu akcje, żeby jakoś skontrolować tą opiekę. Był kiedyś nawet jakiś program o nianiach, to przecież różne cuda wyprawiały!

      Jeśli masz taką możliwość, to warto skontrolować jak się taka osoba odpowiedzialna za twoje dziecko zachowuje. Czy aby na pewno jest to dobra opieka???

      Skomentuj


        #4
        A jak to wygląda z punktu prawnego? Bo wiadomo, że takiej niani nie poinformujesz, że ją nagrywasz, bo to by się mijało z celem... W sumie nawet w sklepach masz informację, że jest monitorowany???

        Skomentuj


          #5
          osobiście jestem zwolenniczką zatrudniania kogoś sprawdzonego np. z polecenia rodziny czy znajomych.
          Myślę, że nagryawnie kogokolwiek jest nie uczciwe i chyba nie zgodne z prawem.
          pozdrawiam

          Skomentuj


            #6
            Kurcze zdobycie odpowiedniej opieki do dziecka, to naprawdę strasznie trudna sprawa. W końcu powierza się przecież swoje dziecko obcej osobie!

            Skomentuj


              #7
              Chyba zatrudnię babcię

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Tak czytam i sama nie wiem co z tym podglądaniem i podsłuchiwaniem niani??? Wiadomo, że osoba z rodziny, to większa gwarancja bezpieczeństwa, ale nie zawsze uda się taką pomoc zorganizować, przecież w życiu różnie bywa... I jak nie masz też nikogo z polecenia... Strach tak maleństwo zostawić.
                A jak to jest z tymi agencjami, które zatrudniają takie nianie, dają jakieś "gwarancje", czy to takie osoby z łapanki? Macie jakieś doświadczenia?

                Skomentuj


                  #9
                  Ja szukam właśnie niani i robię to tylko i wyłącznie przez znajomych...mam nadzieję że ktoś się znajdzie...Nigdy nie zatrudniałam niani więc to będzie ciekawe doświadczenie....

                  Skomentuj


                    #10
                    Z tego co wiem, cos jest w brew prawu jak dasz sie zlapac (oczywiscie nie namawiam do lamania prawa )

                    Jesli nagrywasz kogos bez jego wiedzy, raczej trudno bedzie ci to potem prawnie wykorzystac przeciwko tej osobie. No, ale zla nianie mozesz zwolnic bez podawania przyczyn lub wysmarowac jej takie warunki pracy, ze sama zrezygnuje.

                    Zawsze mozna poinformowac nianie o tym, ze jest monitorowana w sposob posredni - mala nalepka przy drzwiach wejsciowych z symbolem kamery, czy cos :P.

                    Osobiscie zgadzam sie z prawem. Miejsca monitorowane musza byc oznaczone.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X