Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Buty dla dzieci przez internet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Buty dla dzieci przez internet

    Jak w temacie gdzie najczęściej kupujecie buty dla swoich pociech w sieci. Bieganie po sklepach stacjonarnych jest często bardzo uciążliwe zarówno dla mnie jak i dla malucha - bo albo szybko się nudzi albo nie może usiedzieć na miejscu , dlatego zwróciłam się w stronę zakupów sieciowych - obecnie moim faworytem jest stronka http://www.cozyshoes.pl/sklep/87-ecco-buty-dzieciece a co wy byście polecali?
  •    
       

    #2
    Odp: Buty dla dzieci przez internet

    Z powodu braku czasu wiele rzeczy kupuję w internetowych sklepach i większych problemów z tym nie miałam. Jeśli chodzi o buty dla dzieci, zdarza mi się kupować na
    allegro,
    w zara.com
    i zarahome. Nie wiem czy po prostu wybraliśmy takie pechowe modele, ale buty z Zarahome się nam mało sprawdziły, bo albo szybko się niszczą (zaraz po założeniu coś pęka itp.) albo jeden nie psasuje dobrze na stopę. Za to te z Zary są bardzo dobre.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Buty dla dzieci przez internet

      Butów nie ryzykowałam nigdy przez internet ,zawsze musiałam obskoczyć kilka sklepów zanim coś wybraliśmy Jestem zdania że lepiej przymierzyć i wtedy kupić

      Skomentuj


        #4
        Odp: Buty dla dzieci przez internet

        ja chętnie kupuje ubranka dla dzieciakow przez intermet - ach ten brak czasu na stacjonarne zakupy ale na buciki bez przymierzania nie zdecydowałabym sie jednka- uwazam i z buciki trzeba przymierzyc i sprawdzic jak dziecko w buciku sie porusza

        Skomentuj


          #5
          Odp: Buty dla dzieci przez internet

          Nawet dla siebie nie kupiłabym butów przez internet a co dopiero dla dziecka

          Skomentuj


            #6
            Odp: Buty dla dzieci przez internet

            Ja wręcz przeciwnie,znam swój rozmiar i zawsze chętnie zamawiam przez internet ponieważ jest to bardzo korzystna opcja,zdecydowanie tańsza. To samo dotyczy obuwia dziecięcego,które i tak posłuży nam przez około jeden sezon bo stopa dziecka szybko rośnie.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Buty dla dzieci przez internet

              Odsyłam tutaj - http://www.********************/katego...la-dziewczynki Oczywiście musisz tylko umiejętnie dopasować stopy i na spokojnie znajdziesz buty dla dziecka.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Buty dla dzieci przez internet

                Kurde ja bym się bała przez internet, numer numerowi nie równy, potem bawić się w reklamacje, odsyłanie, przysyłanie, koszty gonią koszty. I nie raz wyjdzie tyle samo, co bym poszła do sklepu z dzieckiem i przymierzyć, pomacać....

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Buty dla dzieci przez internet

                  Ja też przez neta z butami nie ryzyguje, wszystko, ale nie butki. Trzeba z dzieckiem do sklepu iść i przymierzyć. Czasem byłam pewna, że buty będą na synka dobre, a w gruncie nie mogłam ich założyć. Mamy w mieście kilka sklepów więc wole z małym wyskoczyć i na spokojnie przymierzyć.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Buty dla dzieci przez internet

                    A jak np. z dzieckiem akurat nie można wyskoczyć, to moja mama np. kupowała nam buty biorąc patyk z pola i ten patyk miała tak wymierzony, że buty zawsze pasowały

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Buty dla dzieci przez internet

                      Przede wszystkim znaczenie ma odpowiednia jakość obuwia, sami zobaczcie - http://www.********************/katego...wie-dla-dzieci Ogólnie porządne buty nie muszą kosztować dużo, ale jednocześnie jakość w przypadku obuwia dziecięcego jest kluczowa.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Buty dla dzieci przez internet

                        Zgadzam się,tutaj jakość ma kluczowe znaczenie,zresztą to idzie w parze z wygodą dla dziecka,tym sugerujmy się podczas zakupu obuwia. Pamiętajmy też o tym,że stopa szybko rośnie i buty posłużą maksymalnie przez dwa sezony.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Buty dla dzieci przez internet

                          sobie owszem kupowałam buty przez internet marki która zawsze kupuje i wiem ze rozmiar pasuje a dziecku bym nie kupiła przez internet nie wiadomo czy by pasowały

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Buty dla dzieci przez internet

                            Tak jest też moim zdaniem najlepiej,czyli mieć jedną wybraną markę obuwia na której możemy polegać i wówczas nie będzie też żadnego problemu z rozmiarem czy ewentualnym zwrotem,wymianą na inny model.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Buty dla dzieci przez internet

                              To jest dobre rozwiązanie z kupnem bucików

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X