Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy oszczędzacie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Czy oszczędzacie?

    Oszczędzam jak tylko można

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Czy oszczędzacie?

      Ja tak samo. Mam na to kilka sposobów.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Czy oszczędzacie?

        Staram się, wiadomo Każdy dodatkowy grosz się przyda.
        Może nie jakoś bardzo drastycznie, ale w miarę zdrowego rozsądku jak najbardziej.
        Staram się np. kupować różne usługi w pakietach, np. telewizja z internetem. Wychodzi o wiele taniej niż gdyby kupowało się wszystko osobno.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Czy oszczędzacie?

          Trzeba zaciskać pasa i oszczędzać, szczególnie, jak się prowadzi własny biznes, klienci są coraz bardziej wymagający, więc obecnie zbieram na nowe umeblowanie, a fotele fryzjerskie niestety do tanich nie narleżą, a nie chcę kupowac byle czego, dlatego ambitnie oszczędzam na http://www.pietranera.pl/#!just-piet...le-fryzjerskie Sa tak piękne i funkcjonalne.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Czy oszczędzacie?

            Najlepiej zrobić listę wydatków i zawsze opłacać rachunki raty itd a to co zostanie to na życie i ewentualnie do skarpety Ciekawe rady na temat oszczędzania można znaleźć tez na http://blog.kredytinkaso.pl/1972-dom...a-oszczednosci Ja czasami szukam takich artykułów i staram się stosować do tych rad.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Czy oszczędzacie?

              Chyba każdy z nas oszczędza jak tylko może,na swój sposób i nie ma się czemu dziwić,w końcu nie każdy chce przepłacać za każdą rzecz. ja np oszczędzam na zabawkach,szukając ciekawych promocji i rabatów,np teraz bardzo fajnie można spotkać na zabawki,warto do nas zerknąć

              Skomentuj


                #67
                Odp: Czy oszczędzacie?

                Założyłam sobie konto oszczędnościowe i mam nadzieję, że uda mi się w końcu coś naprawdę zaoszczędzić.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Czy oszczędzacie?

                  Akurat konto oszczędnościowe to jedno z narzędzi dzięki któremu możemy zacząć gromadzić fundusze, ale tak na dobrą sprawę warto wyszukiwać też wielu artykułów dla dziecka, w tym zabawek i ubranek- gdzie będzie niższa cena, to w praktyce pozwoli nam na oszczędności zamiast przepłacać w sklepach stacjonarnych.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Czy oszczędzacie?

                    Oszczędzać można w różny sposób, nawet na zwykłych przesyłkach. Paczka poczty polskiej na przykład jest najtańsza jeśli kupiona w pakiecie https://ecommerce.poczta-polska.pl/p...aczka-korzysci
                    Niepoprawna romantyczka

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Czy oszczędzacie?

                      Dobrym rozwiązaniem jest trzymanie oszczędności na lokatach. Wtedy nie kusi nas tak wydawanie pieniędzy Można też zainwestować zebrane oszczędności w zakup ziemi, która jest najlepszą lokatą. Ziemia cały czas drożeje


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Czy oszczędzacie?

                        razem z mężem odkąd urodziło się nasze dziecko założyliśmy fundusz na który wpłacamy co miesiąc pieniążki uważam, że taka forma oszczędności jest dla nas najlepsza i bardzo ją polecam ponieważ przy niedużej kwocie co miessią można w ciągu np. 10 lat dużo zaoszczędzić

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Czy oszczędzacie?

                          Według mnie oszczędzanie jest dość trudną, ale ważną sprawą i warto oszczędzać nawet mając niewielkie pensje żeby cokolwiek odłożyć na tzw czarną godzinę. Wiadomo, że nie każdy ma możłiwość odłożenia większej sumy co miesiąc, ale czasem nawet głupie 10-50 zł miesięcznie to dużo na przestrzeni miesięcy i lat. Nigdy nie wiadomo kiedy się to przyda np. na leczenie.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Czy oszczędzacie?

                            Staram się oszczędzać. Co miesiąc odkładam jakąś kwotę do koperty. Pilnuję członków rodziny aby zawsze po sobie gasili światło aby ograniczyć zużycie prądu. Nie zużywali za dużo wody. Dzięki temu są oszczędności.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Czy oszczędzacie?

                              Oszczędzam, bo nigdy nie wiadomo co czeka nas w przyszłości. Teraz mam niezłą pracę, ale nie wiem jak będzie wyglądała moja sytuacja zawodowa za rok lub dwa. Zaczynam myśleć także o oszczędzaniu na emeryturę, a konkretniej nad IKE, bo nie wiem, czy moja emerytura nie będzie tak niska, że nie będzie starczało mi do 1szego.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Czy oszczędzacie?

                                Oczywiście, że warto oszczędzać. Cześć pieniędzy trzymam na ROR-ze, aby mieć do nich szybki dostęp, a część na funduszach, ale jednostki można sprzedać, to tak na "czarną godzinę". Ostatnio jednak część jednostek sprzedałem i zainwestowałem i odświeżyłem kuchnię

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X