Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

    Cześć, ja kupuję przytulanki dla dzieci handmade. Nie kupuję zabawek w marketach, bo są kiepskiej jakości i zwykle lądują w koszu już po tygodniu. Jeśli mam możliwość to zawsze wspieram polskie marki. Produkty handmade są wykonane ze starannością i sercem. Moje dziecko jest zadowolone.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

      Ja się niestety słabo na tym znam... Nie będę w stanie tutaj pomóc.
      O luba sztuko.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

        Znacie może sklep internetowy https://haribi.pl Ja tam znalazłam spory wybór ciekawych zabawek. Z tymi w sumie zawsze miałam problem jeżeli chodzi o prezenty dla dzieci mojej rodziny. Zawsze musiałam się kogoś podpytać o radę

        Skomentuj


          #64
          Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

          Wg mnie konieczny jest wybor odpowiedniej zabawki, szczegolnie w tym wieku, zobacz tutaj np:
          https://www.ceneo.pl/Parkingi_garaze...we/p:Vtech.htm

          Skomentuj


            #65
            Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

            Ja swojej córce na drugie urodziny kupiłam drewniane mebelki dla lalek. Domek dostała od cioci, więc ja obiecałam jej pełne wyposażenie. Mimo swojego wieku bardzo była zainteresowana każdym elementem. Szybko rozmieściła meble po pokojach i zaczęła się sama bawić. To chyba był strzał w dziesiątkę

            Skomentuj


              #66
              Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

              Dla dzieci w takim wieku to polecam wszelkiego rodzaju drewniane zabawki, klocki, zabawki edukacyjne, tablice manipulacyjne, zabawki sensoryczne wszystko to co stymuluje motorykę dziecka.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

                Mój chłopaczek uwielbia pociągi, więc mamy takie drewniane i do tego też drewniane tory i lecimy z tematem

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

                  Hej
                  Ja szukam prezentu dla mojego 4-letniego synka. Znalazłam zestaw LEGO 4+ 10769 i zastanawiam się czy to dobry pomysł na upominek dla czterolatka. Co sądzicie?

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

                    A może rowerek biegowy? To zabawka na lata w sumie, jeśli wybierze się taki który można regulować U nas świetnie sprawdził się drewniany rowerek Casper od firmy Lionelo - ma wygodną czterostopniową regulacje, więc można dostosować do wzrostu dziecka i jest drewniany, więc właściwie niezniszczalny Dodatkowo bardzo fajnie wygląda, przynajmniej mi się bardzo podoba

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

                      Dokładnie, rowerek biegowy to fajna sprawa szczególnie latem. My mieliśmy taki - https://lionelo.com/shop/casper/ drewniany, ładnie wykonany i z regulacją. Fajnie się sprawdził

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X