Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13-01-2018, 14:02
wasosia wasosia jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
wasosia.polki.pl

Domyślnie Odp: malowanie paznokci

Żeby mieć ładne dłonie i paznokcie trzeba o nie po prostu regularnie dbać. Ja maluje paznokcie,
stosuje frezy do frezarki kosmetycznej - http://motylpro.pl/kategoria-produktu/. A od czasu do czasu robię sobie też dzień spa i wtedy nawilżam dłonie, robię peelingi itd
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-01-2018, 10:00
Weronika7733 Weronika7733 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Weronika7733.polki.pl

Ja regularnie maluję swoje paznokcie odżywką.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-01-2018, 11:36
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Kiedyś malowałam paznokcie zwykłymi lakierami regularnie ale przyznam, że strasznie dużo z tym roboty. Szczególnie jeśli ktoś dużo pracuje w domu - zmywa, gotuje, sprząta... Od jakiegoś czasu używam tylko lakierów hybrydowych - koleżanka mnie do tego namówiła. I faktycznie mam spokój 2-3 tygodnie. Ostatnio bardzo mi się spodobały lakiery z serii With Love from LA marki Chiodo: https://chiodo.pl/pl/89-with-love-fr...-edyta-gorniak. Bardzo fajnie prezentują się te kolory, są idealne na każdą okazję.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-01-2018, 11:11
tomasz798 tomasz798 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
tomasz798.polki.pl

Weźcie pod uwagę to, że branża kosmetyczna cały czas się rozwija i teraz normą stają się lakiery hybrydowe. Biorąc pod uwagę trwałość i możliwości tworzenia, to o wiele lepsze rozwiązanie. Warto wybrać się do http://www.elegantly.pl/manicure-hybrydowy/ i samemu przekonać się, jaki da to u Was efekt.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-02-2018, 09:18
mareky mareky jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mareky.polki.pl

Żona jak zmywa, sprząta, gotuje i inne rzeczy w domu robi, to także ładne paznokcie długo się nie utrzymują. Od kilku tygodni używa lakieru hybrydowego zakupionego w firmie kosmetycznej. Póki co ma 2-3 tygodnie spokoju.
Stary 06-02-2018, 12:45
iamklaudka iamklaudka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
iamklaudka.polki.pl

Ja z tych samych powodów postawiłam na hybrydy. Siostra mi robi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-02-2018, 13:30
donnaaa donnaaa jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
donnaaa.polki.pl

Ja tam nie wyobrażam sobie mieć hybryd. Znaczy wiem, że jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Ale mi na przykład kolor paznokci szybko się nudzi. Z resztą kolor paznokci musi mi pasować do stroju. Jeszcze jeśli chodzi o pomalowane paznokcie pasują one tylko do zadbanych dłoni. Mają przecież zwracać na nie uwagę. Dlatego ja aby moje dłonie nie były za suche to korzystam z rad umieszczonych w artykule https://lirene.pl/domowe-sposoby-na-suche-dlonie/ . Oczywiście wiadomo, że sprzątając, dłonie się niszczą. Dlatego warto jeszcze stosować prewencję przynajmniej tylko poprzez używanie kremów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-02-2018, 10:25
smerfetkaaa8 smerfetkaaa8 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
smerfetkaaa8.polki.pl

Cytat:
Napisał iamklaudka Zobacz post
Ja z tych samych powodów postawiłam na hybrydy. Siostra mi robi.
To masz szczęście! Mi szkoda kasy na to, żeby regularnie robić hybrydy u kosmetyczki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania