Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Niemowlę
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Niemowlę Niedawno zostałaś mamą i na pewno masz mnóstwo pytań: o pielęgnację noworodka, karmienie piersią, ważne etapy w rozwoju dziecka i rozszerzanie jego diety.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-01-2018, 02:20
babeczka7676 babeczka7676 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
babeczka7676.polki.pl

Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie ubrania dla dzieci?

Także stawiam na sklepy internetowe. Zdecydowanie większy wybór. Akurat zbliża się chrzest mojej bratanicy i jestem na etapie poszukiwania fajnych ciuszków dla malutkiej. Znalazłam na https://lencia.pl/ duży wybór śpioszków niemowlęcych. Nie mogę się zdecydować, a czas nagli..
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-01-2018, 14:41
ewkakakonewka85 ewkakakonewka85 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ewkakakonewka85.polki.pl

Ja polecam sklep internetowy https://kochanyurwis.pl. U nas rewelacyjnie się sprawdza fajne ciuszki w rozsądnej cenie
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-01-2018, 22:06
naturalna000 naturalna000 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
naturalna000.polki.pl

my głownie sieciówki, teraz są fajnie promocje ale też lubię wyszukane produkty z innych sklepów, mamy też nop gniazdko dla małej ze sleepee, znajoma ma i cały czas ja w nim kładzie i nie boi się że się wyturla leżąc z łóżka, ale też śpi w nim w łóżeczku
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-01-2018, 20:51
karinaa89 karinaa89 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
karinaa89.polki.pl

Super, że podałyście tyle różnych opcji, bo ja również zaczynam się przerzucać na zakupy w sieci. A może któraś z Was robiła zakupy w sklepie Banana Kids? Znalazłam tam ostatnio ciekawe opcje, jeśli chodzi o sukienki dziewczęce, zarówno takie na co dzień, do przedszkola, jak i na nieco bardziej uroczyste okazje i jestem bardzo ciekawa Waszych opinii i wrażeń z zakupów w tym sklepie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-01-2018, 20:58
Aura88 Aura88 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Aura88.polki.pl

Na banggood jest masa ślicznych ubrań. Ale jeszcze nie zamawiałam, chociaż wydaje mi się, że warto. Np tutaj jest sporo pozytywnych opinii o tym serwisie: http://trafionezakupy.pl/banggood Jak uważacie, można zamawiać, czy jednak ciuszki dla dziecka można kupować tylko w kraju?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-01-2018, 14:18
mamarazy3 mamarazy3 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mamarazy3.polki.pl

Na allegro licytuję za grosze, ewentualnie olx
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-01-2018, 09:00
emmaz's Avatar
emmaz emmaz jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
emmaz.polki.pl

Zdarza mi sie kupić coś czasami w promocji w ciuchlandzie ale kiedyś było w takich miejscach o wiele więcej ciekawych ubrań. Niestety obecnie jest bardoz dużo kiepskie jakości łaszków. I ciężko jest dla siebie coś sensownego znaleźć.A co dopiero dla malucha.

W sklepach aktualnie są takie wyprzedaże, że czasami o wiele bardizej opłaca się zamówić ubrania dla dziecka z jakiejs firmowej sieciówki niż szukać w outletach. Zerknijcie sobie chociażby do Answear:
https://answear.com/p/dziecko.html

W sklepie jest duzy plus za darmową dostawę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania