Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Wychowanie i nauka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wychowanie i nauka Wasze metody i porady wychowawcze

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-10-2017, 17:17
shirleyka shirleyka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
shirleyka.polki.pl

Domyślnie Odp: komputer i dziecko

minecraft też nam jest znany, chociaż my akurt gramy w tryb bez potworów, gra na pewno pobudza wyobraźnię. Zajrzałam na tą stronkę kilkajbezpiecznie.pl, był artykuł o korzystaniu z internetu przez seniorów, moi rodzice to potrafią mieć gorsz pomysły od dzieci, w każdą prawie reklamę klikali, dobrze że g data to jakoś ukróciła bo niedawn zaczęli też z konta bankowego mobilnego korzystać i już miałam wizję że im ktoś wyczści z konta kasę
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-01-2018, 09:58
hermenegilda25 hermenegilda25 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
hermenegilda25.polki.pl

Dziecko się rozwija poprzez zabawę, zatem gry jak najbardziej, oczywiście w czasie odpowiednim i gry wybrane mądrze. Komputer dla dzieciaka możecie wybrać tutaj https://itnes.pl/notebooki-lenovo-v5...0wr013wpb.html Sprawnie dziełający dział obsługi klienta udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania. A komputer znajdziecie w dobrej cenie. Gorąco polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-01-2018, 12:37
krisiti90 krisiti90 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
krisiti90.polki.pl

U mnie z komputerem nie jest az tak zle. Maly nie ma za duzo czasu w ciagu dnia przeznaczanego na komputer, rowniez staramy sie by jak najmniej ogladał tv. Jednak strasznie lubi grać na komórce, ogarnął już nawet grę strategiczną https://play.google.com/store/apps/d...ldclash.mobile No ale coś dzieciak musi robić, wyrośnie może z tego
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-01-2018, 22:06
terat83 terat83 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
terat83.polki.pl

Gry komputerowe są ok, tylko w rozsądnych ilościach (i dopasowane do wieku!). Warto natomiast pograć czasem z dziećmi w planszówki - https://www.hulahop.pl/wiadomosc/pom...-upominek/3858. One pozytywnie na nie wpływają i dodatkowo poprawiają relację rodzic-dziecko.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-01-2018, 12:15
Jadzia83 Jadzia83 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Jadzia83.polki.pl

Niektórzy mnie osłabiają "odmiawiam komputera, bo jest za młode, za to kupiłam telefon" U nas najwcześniej komputer gdy będzie taka potrzeba wynikająca z nauki informatyki, komórka jeszcze później.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania