Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Ja to w ogóle nie mogę funkcjonować bez porannej kawy... jak nie ma rano czasu to na stacji w drodze do pracy kupuję.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      U nas dzień drugi wolnego od przedszkola i rano była tragedia o głupoty. Teraz bawi się i oby zabawa trwała i trwała. Obiecałam jej pizzę i idę się za nią zabierać. Mam tez dokończyć szycie dla Zosi i jej koleżanek. W ogole mualam zrobione gwiazdki na choinkę dla siebie i wyszły do takiej Pani, która chciała abym zrobiła jej.
      Beata fajnie że z prezentem tak się złożyło. U nas te pod choinką skromne będą ale coś każdy otrzyma.

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Witam jak mijaja Wam swieta. Chciałabym Wam życzyć spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku!

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Hej

          Mam nadzieję, że święta minęły Wam spokojnie. U nas chorobowo. Ola mimo antybiotyku dostała po wigilii temperatury i znów kaszlu, więc w domu święta, a najgorsze, że teść dowiedział się tydzień temu, że ma raka z przerzutami, juto operacja, modlimy się o pozytywny efekt.
          A jak Wasze święta? Jak u Was? Jutro już wizyta duszpasterska u nas.
          Justyna-pochwal się uszytymi ozdobami A jak teściowa w święta się czuła?
          Beata-x-box świętny prezent szczególnie, że już z grami (a te też niemało kosztują), fajnie dokupić jeszcze kinect-jeszcze jak dzieci nie było sama lubiłam czasem poskakać przy tym, bo wciąga bardzo

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Witam
            Nawet nie zdążyłam wam życzyć Wesołych Świąt Czasu brak było ...Święta spedzone miło,rodzinnie ...
            Patrycja och to straszna wiadomość o teściu ,więc i my trzymamy mocno kciuki aby operacja się udała.Gra na X -boxie wciąga ale już wolę aby dzieci już graly niż oglądały głupie seriale czy bajki
            Justyna I dla was Pomyślności w Nowym Roku Aby i twój interes tak ci się kręcił i rozwijał i zdrowia przede wszystkim
            U nas w piątek po kolędzie ksiądz i jeszcze dom poświęci i nie wiem co tu postnego zrobić na kolacje

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              jak dla mnie poranna kawa to tylko taka, która jest zrobiona w ekspresie

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Hej!
                Beata-dziękuję! taki kinect właśnie ma w sobie to fajnego, że dzieci się ruszają, a nie tylko siedzą. To w piątek ksiądz zostaje na kolacji? U nas 10minut i ucieka w te pędy dalej...mało zaangażowany, ale w rodzinnej parafii było podobnie-rekordzista był u nas na kolędzie dokładnie 3 minuty-modlitwę odmawiał już w drzwiach, zanim doszedł do salonu już skończył i błogosławił:P My ostatnio zajadamy się wszelkimi formami tagliatelle z takich jarskich rzeczy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  witam,
                  święta minęły na szczęście...bo to ciężki temat nie ukrywam
                  Patrycja jak Teściu bo rozumiem, że jest po operacji, trzymam mocno kciuki za niego i siły do walki
                  U nas Teściowa w miarę się czuje, choć ponowne skutki uboczne chemii pojawiają się, ma poparzone żyły przy wkłuciach podejrzewamy, że to od chemii
                  a w pierwszy tyg. stycznia idzie na kolejną chemię
                  Beata to szybciutko u Was kolęda, tutaj ksiądz szybko szybko, nie potrafi rozmawiać, mnie nawet nie pyta o nic, ja to jestem ciężki przypadek dla niego

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Witam
                    Justyna to właśnie Was powinien być dłużej ,porozmawiać dodać otuchy
                    U nas ksiądz to biznesmen więc on i lubi i napić się i pogadać Aż czasem to ludzie się go boją
                    Patrycja taki 3 min. to chociaż bez stresowo a ja się tak przejmuję aż się boję ze jak zapyta o coś to źle powiem :/

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      witam,
                      Beata tutaj ksiądz nie umie nic powiedzieć tak normalnie i jakoś ciężko znaleźć księdza z podejściem, a nie tylko śpiewka, że tak musiało być, że są inne tragedię - ja to doskonale wiem, ale dla takich osób jak ja lepiej nie mówić nic jak nie wiem się co chce się powiedzieć niż mówić to co każdy mówi,
                      Patrycja jak Oleńka się czuje?
                      u nas prąd na budowie się tworzy w końcu i muszę coś wymyślić chłopakom i jeszcze muszę miasto zaliczyć dziś

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Hej

                        Ola zdecydowanie lepiej, za to Jaś teraz mnie niepokoi, trochę ciężko mu się oddycha (a tak poza katarem jest u niego ok) więc obserwuje go i jakby coś się działo będziemy jechać na pogotowie, ale mam nadzieję, że nie będzie to konieczne, Teściowi przesunęli operacje, ale na szczęście będzie, daj Boże żeby wszystko było dobrze. Niech to zdrowie wreszcie zagości na dłużej. Co ksiądz to inna osobowość, kolędy mi się kojarzą właśnie ze sprintem

                        Justyna- prąd podłączony?

                        Beata- Sylwester u Was huczny z tego co pamiętam? Już przygotowania?

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Witam.
                          Zoska coś kaszle mi od wczoraj więc pewno też coś ją bierze ��. A na polku mamy śnieg.
                          Partycja zdrowia dla Was. A szczególnie dla Teścia.
                          W kwestii prądu to rozciągają prąd po całym domu. Bo jakoś tako prąd na działce jest. W kuchni już kable są i puszki podobnie jak w salonie. Została łazienką, korytarze i pokój u góry. W styczniu hydraulika wyczekuje. Potem dopiero kwiecien o ile pogoda pozwoli.

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Hej!

                            Punlicort poszedł w ruch i u Jasia poprawka, ale dalej oddech jest taki jakiś szybszy...oby przeszło. U nas przedszkole na razie przynosi więcej strat niż pożytku niestety....w listopadzie ola była aż 5 dni, w grudniu 9 dni chodziła...bo tak chora ciągle. Byle do wiosny, w aptece to już nas z daleka poznają-tak często bywamy!

                            Justyna- Zosia ma wolne w przedszkolu? Inhaluje Cię? Czy na kaszel coś innego stosujesz? Nasz śnieg był z deszczem i się rozpuścił-zamiast na sankach Ola wczoraj na rowerku i w samochodziku jeździła-jaka zima taki pojazd:P A na wiosnę co w planach?

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Patrycja Zosia ostatnimi dniami jeździła ze mną tu i tam, trochę chodziła po polku bo na budowę ze mną, jak było tak ładnie w któryś dzień byłyśmy na wielickiej tezni więc pewno coś się przeplatalo. Szczerze że nie inhaluje jej bo ino nie bardzo lubi. Raczej kaszel dopada ją w nocy bo przez dzień sporadycznie. Daje jej witaminę C i syrop na kaszel i tyle. Do 2 stycznia mają wolne i potem przedszkole. 19 stycznia maja występ dla babci i dziadka, połączone z jasełkami - Zosia jest aniolkiem.
                              A na budowie wiosna tynki wylewki i ocieplenie dachu pianą o ile finansowo się zamieszczę w budżecie.

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Hej!

                                Jaś ma zapalenie płuc i zostaliśmy niestety w szpitalu...a dwa dni temu pediatra go osłuchiwała i było czysto wiec szybko się wszystko rozwinęło.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X