Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

    ja mam tą kulkę co w linku powyżej, na początku chwilkę maluszek się nią bawił, ale teraz już nie chce, szybko się znudziła.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

      Widziałam niedawno artykuł na Eu Eu o zabawkach dla niemowlaka - możecie do niego zajrzeć, na pewno się czegoś nowego dowiecie. Ja dzięki niemu zmieniłam trochę podejście do kupowania zabawek dla takich maluchów.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

        Na pewno super sprawą w tym czasie jest wieża "kubek w kubek". Na początku zazwyczaj kończy się na tym, że to my ustawiamy wieżę, a maluch ma radość z jej rozwalenia.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

          książeczki kontrastowe są super sprawą dla takiego maluszka Możemy też zachęcić maluszka do ruchu kupując walec do raczkowania,oczywiście,że nie bedzie maluch od razu raczkować ale fajną sprawą jest wychowanie tzw. podłogowe a oprócz tego książeczki sensoryczne! Można kupic gotowe albo na specjalne zamówienie. Niesamowita pamiątka.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

            Zobacz sobie książeczkę modułową dostępną na http://bajkopis.pl/ Dziecko może zamieniać karty i tworzyć bajkę na rózne sposoby. Myślę, ze to swietny sposób na pobudzenie dziecięcej wyobraźni.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

              Córeczkę ciągnęło do wszystkiego co się świeci i gra. A synek uwielbiał wszelkie drewniane klocki i układanki.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                Niedawno w naszym domu zamieszkał mały sympatyczny piesek. Otrzymał go w prezencie do przetestowania mój najmłodszy synek. Jest to mobilny jamniczek firmy Playskool.
                Synek od razu się nim zainteresował już zaraz po jego rozpakowaniu i nie rozstaje się z nim nigdzie. Pieska łatwo ze sobą zabrać w każdą podróż czy też spacer, ponieważ jak sama nazwa wskazuje jest niezwykle mobilny. Maluszek bawić się nim zarówno w złożonej jak i rozłożonej formie. Zabawka wyposażona jest w szelki z rzepem, więc można ją przyczepić do fotelika, czy do wózka i nigdy się nie zgubi. Jamniczek posiada kolorowe przyciski oraz pokrętło, które podczas kręcenia wydaje dźwięk i zarówno przy tym uczy pierwszych cyferek. Poza tym posiada trzy "magiczne przyciski", po naciśnięciu których pokazują się uśmiechnięte zwierzaczki. Cały piesek jest w przyjaznych miłych dla oka barwach. Ma uśmiech na buzi, długie uszka oraz zakręcony ogonek, który dodatkowo pomaga w przenoszeniu zabawki. Co jest dla mnie bardzo istotne zabawka jest wyjątkowo bezpieczna, nie ma żadnych elementów które stwarzałyby zagrożenie podczas zabawy, więc bez żadnych obaw zostawiam mojego maluszka wraz z jego ulubioną zabawką. Mobilny jamniczek jest dla nas bardzo atrakcyjną zabawką, dlatego chciałam go przedstawić wszystkim rodzicom którzy poszukują ciekawej i bezpiecznej zabawki. Załączam małą fotorelację z zabawy naszego szkraba
                Attached Files

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                  Niedawno w naszym domu zamieszkał mały sympatyczny piesek. Otrzymał go w prezencie do przetestowania mój najmłodszy synek. Jest to mobilny jamniczek firmy Playskool.
                  Synek od razu się nim zainteresował, już zaraz po jego rozpakowaniu i nie rozstaje się z nim nigdzie. Pieska łatwo ze sobą zabrać w każdą podróż czy też spacer, ponieważ jak sama nazwa wskazuje jest niezwykle mobilny. Maluszek bawi się nim zarówno w złożonej jak i rozłożonej formie. Zabawka wyposażona jest w szelki z rzepem, więc można ją przyczepić do fotelika, czy do wózka i nigdy się nie zgubi. Jamniczek posiada kolorowe przyciski oraz pokrętło, które podczas kręcenia wydaje dźwięk i zarówno przy tym uczy pierwszych cyferek. Poza tym posiada trzy "magiczne przyciski", po naciśnięciu których pokazują się uśmiechnięte zwierzaczki. Cały piesek jest w przyjaznych miłych dla oka barwach. Ma uśmiech na buzi, długie uszka oraz zakręcony ogonek, który dodatkowo pomaga w przenoszeniu zabawki. Co jest dla mnie bardzo istotne zabawka jest wyjątkowo bezpieczna, nie ma żadnych elementów które stwarzałyby zagrożenie podczas zabawy, więc bez żadnych obaw zostawiam mojego maluszka wraz z jego ulubioną zabawką. Mobilny jamniczek jest dla nas bardzo atrakcyjną zabawką, dlatego chciałam go przedstawić wszystkim rodzicom, którzy poszukują ciekawej i bezpiecznej zabawki. Załączam małą fotorelację z zabawy naszego szkraba
                  Attached Files

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                    U nas świetnie sprawdzały się zabawki, które miały ciekawą fakturę i dostarczały wrażeń dotykowych. W tym sklepie jest sporo tego typu zabawek: http://www.hipolit.waw.pl . My mieliśmy np. taką kulę: http://www.hipolit.waw.pl/pl/p/Pilka...z-kolcami-/777 i córeczka potrafiła nawet przez godzinę się nią bawić i się jej przyglądać.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                      Wrażenia dotykowe oraz słuchowe na tym etapie rozwoju dziecka są bardzo ważne,więc polecam wszystko co się rusza,co jest kolorowe i dostarczy nowych bodźców dla dziecka. Bardzo fajnie sprawdzi się tutaj również mata edukacyjna.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                        Mój maluch w tym wieku lubił najbardziej swoją karuzelę - pozytywkę.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                          Na pewno coś kolorowego, świecącego i wydającego dźwięki. Ja córeczce mojej koleżanki, która już niedługo kończy pół roku kupiłam zabawkę , teraz były w Biedronce za fajną cenę, nie całe 30 zł , była Konewka, Paleta, Mikser i jeszcze kilka innych , z firmy Chicco, ja akurat kupiłam Konewkę. Moja Zuzia w tym wieku uwielbiała już próbować raczkować, i fajną zabawką był taki dmuchany walec, który miał w środku koraliki, które wydawały dźwięki, na prawdę robiło to furorę u nas.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                            Na tym blogu rodzice piszą m.in. o zabawkach dla takich maluchów. Tutaj link do poradnika prezentowego: https://mamatatadziecko.wordpress.co...-dla-dwulatka/

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                              Taki niemowlak koniecznie musi mieć swoją maskotkę, do której będzie mógł się przytulać w nocy. Zdecydowanie najlepsze byłyby pluszowe przytulanki: http://www.urwis.pl/pluszaki/pluszak...we-przytulanki. Widziałam, że w sklepie urwis.pl jest nawet świecący miś. Koniecznie musicie go sprawdzić, szczególnie, że dodatkowo emituje delikatne melodyjki.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                                Dla maluszków właśnie najlepsze będą przytulanki.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X