Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaka różnica wieku między dziećmi jest najlepsza?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Różnica wieku między dziećmi

    Napisane przez marthacrown Pokaż wiadomość
    Jak dla mnie maksymalnie 4lata. Chciałam mieć trójkę dzieci do dwa lata, ale niestety póki co się nie udało. Teraz próbujemy, żeby różnica wieku wynosiła 3 lata.
    to kibicujemy ci mocno aby jak najszybciej się wam udało ale tak jest że może się okazać że będzie dzidziuś w najmniej oczekiwanym momencie Trzymamy kciuki

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Różnica wieku między dziećmi

      ja osobiście nie wyobrażam sobie rok po roku, chyba bym sobie nie poradziła, chociaż potem fajnie się razem bawią jak patrzyłam u koleżanki. ja mam z siostrą 6 lat różnicy i bawiłyśmy się ze sobą, moje dzieci mają 4 lata różnicy i już zaczynają razem wariować.
      Z kolei koleżanka jest w drugiej ciąży też bd 4 lata różnicy ale jej córeczka nie chce słyszeć o rodzeństwie. Dużo zalezy od starszegop rodzeństwa. Myślę jednak że różnica wieku powinna zamykać się w kilku latach, tak aby dzieciom było w miarę łatwo złapać nić porozumienia.
      szczęśliwi rodzice , szczęśliwe dziecko

      Skomentuj


        #63
        Odp: Różnica wieku między dziećmi

        Dzięki dziewczyny Mam nadzieję, że niedługo zawitam tutaj z jakąś dobrą dwu kreskową nowiną

        Skomentuj


          #64
          Odp: Różnica wieku między dziećmi

          Napisane przez simona1985 Pokaż wiadomość
          ja osobiście nie wyobrażam sobie rok po roku, chyba bym sobie nie poradziła, chociaż potem fajnie się razem bawią jak patrzyłam u koleżanki. ja mam z siostrą 6 lat różnicy i bawiłyśmy się ze sobą, moje dzieci mają 4 lata różnicy i już zaczynają razem wariować.
          Z kolei koleżanka jest w drugiej ciąży też bd 4 lata różnicy ale jej córeczka nie chce słyszeć o rodzeństwie. Dużo zalezy od starszegop rodzeństwa. Myślę jednak że różnica wieku powinna zamykać się w kilku latach, tak aby dzieciom było w miarę łatwo złapać nić porozumienia.
          ja rok po roku tez sobie nie wyobrazam dzieciaczkow, ja sie boje jak zachowywac sie bedzie moja panna jesli kiedys bedzie nam dane miec drugie dziecko bo to maly zazdrosnik i mame jest

          Napisane przez marthacrown Pokaż wiadomość
          Dzięki dziewczyny Mam nadzieję, że niedługo zawitam tutaj z jakąś dobrą dwu kreskową nowiną
          trzymamy kciuki mocno i czekamy na wiesci

          Skomentuj


            #65
            Odp: Różnica wieku między dziećmi

            27otsifem moja też jest zazdrosna o mnie, zaraz piszczy jak tylko widzi że jakieś dziecko zbliża się do mnie i szybko ładuje mi się na kolana, jak piesek zaznacza swój teren

            Skomentuj


              #66
              Odp: Różnica wieku między dziećmi

              Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
              27otsifem moja też jest zazdrosna o mnie, zaraz piszczy jak tylko widzi że jakieś dziecko zbliża się do mnie i szybko ładuje mi się na kolana, jak piesek zaznacza swój teren
              no wlasnie teraz w taki wiek dziewczyny tez nasze wchodza - moj mąz tez ma zakaz zblizania sie do mnie chocby na 5 cm bo odrazu biegnie do mnie i ona chce na raczki, a jakbym chciala wziasc Gabii moja chrzesnice na rece to pokazuje ze Gabii ma zabrac albo moja siostra albo mama - taki cwaniak jest

              Skomentuj


                #67
                Odp: Różnica wieku między dziećmi

                U mnie to samo na widoku dzieci nawet przytulić z mężem się nie możemy bo od razu pisk i krzyk ! Ciekawa jestem jak długo to jeszcze potrwa Bo synek reaguje tak i córka tak samo chyba po nim

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Różnica wieku między dziećmi

                  Moja to samo, jest zazdrosna o wszystkich o synka, meza i inne dzieci, staram sie ja oduczac i juz nawet na rece brac jak najmniej bo w koncu to sie do nogi przyklei i nic nie zrobie. U Nas roznica poktora roku.miedzy dziecmi. Uwazam, ze fajna, ale jest to bardzo trudny okres, bo starszak tez jest jeszcze malutki i nie wszystko rozunie, a przykro co chwila odmawiac bo dzidzia to czy tanto.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Różnica wieku między dziećmi

                    Wiecie to te początki są zawsze trudne bo trzeba i jednemu i drugiemu dziecku poświęcić swój czas ale za parę lat to dzieci ze sobą będą bardzo dobrze się dogadywać i bawić razem ,bo wspólne zabawy i w ogóle lepiej jak jest mniejsza róznica wieku

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Różnica wieku między dziećmi

                      Też tak się pocieszam U koleżanki jest taka sama różnica z tym że młodsze ma 2 i pół a starszy 4 lata to się super bawią, leją się też ale to wiadomo w każdy rodzieństwie.,

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Różnica wieku między dziećmi

                        Ja widzę po swoich maluchach jak się fajnie bawią są ze sobą zżyci a najlepiej to córeczka to jest jemu taka poddana wszystko co synek powie to ona zrobi ,wszystkim się podzieli ale braciszek nie zawsze

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Różnica wieku między dziećmi

                          No właśnie ja ostatnio tak się zastanawiałam kiedy najlepiej byłoby ewentualnie działać z jakimś rodzeństwem dla córci. I takie dwa, trzy lata to chyba taka różnica, gdzie najładniej się bawią. U nas w rodzinie są np. dzieci, gdzie jest 4 lata różnicy i siostra za nic nie chce się bawić z młodszym, wygania go, nie chce dawać zabawek

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Różnica wieku między dziećmi

                            haha to u mnie póki co odwrotnie to co mała zrobi to synek powtarza. Np ona jest niegramotna jeszcze i coś wyleje to on też tak zrobi, coś przewróci to on też aż czasem krew zalewa :/ A np dziś usłyszała jak mały mówi brawo i dziś ciągle gadała BRAWO i biła je a ma 10 miesięcy dla mnie to szokujące że takie dziecko gada Bo młody dopiero zaczyna a ma 29 miesęcy

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Różnica wieku między dziećmi

                              Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                              haha to u mnie póki co odwrotnie to co mała zrobi to synek powtarza. Np ona jest niegramotna jeszcze i coś wyleje to on też tak zrobi, coś przewróci to on też aż czasem krew zalewa :/ A np dziś usłyszała jak mały mówi brawo i dziś ciągle gadała BRAWO i biła je a ma 10 miesięcy dla mnie to szokujące że takie dziecko gada Bo młody dopiero zaczyna a ma 29 miesęcy
                              Rodzeństwo stymuluje sie wzajemnie przez wzajemnie naśladowanie szybciej się uczą, jedno drugiego napędza

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Różnica wieku między dziećmi

                                Póki co tak jak pisze napędza moja młoda - małego. Czyli mały cofa sie do jej wieku Chodzi na 4 tak jak młoda, gada tak jak ona, psuje , niszczy :/ A on był takich grzeczny ułożony chlopczyk

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X