Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pampersy szkodzą?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: pampersy szkodzą?

    Ja nie słyszałam nigdy żeby papmpersy szkodzily, wszystko idzie do przodu, gdybyśmy ciągle uzywały tetrowych nie wychodziłybyśmy chyba z domu bo zawalone praniem non stop...ja tam uzywałam pampersów i byłam zadowolona


    inca4- ankieta rozwiazana
    Doriaś ur.17.03.2008




    Tristaś ur. 11.03.2010

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: pampersy szkodzą?

      Ja używałam pieluch tetrowych przez 2 tygodnie i już nigdy nie dam się na to namówić. Męczarnia okropna, ciągłe przebieranie i duże odparzenia. Pampersy i jeszcze raz pampersy

      Skomentuj


        Odp: pampersy szkodzą?

        pampersy szkodzą ? w życiu większej głupoty nie słyszałam ...

        Skomentuj


          Odp: pampersy szkodzą?

          według mnie to starsi ludzie maja takie przekonania gdyz za ich czasow uzywalo sie tyko pieluszek tetrowych.. Teraz jest wygoda pampersow a pieluszka tetrowa już po któryms razie mimo wyprania nieprzyjemnie pachnie;/

          Skomentuj


            Odp: pampersy szkodzą?

            nie słuchaj teściowej, ty jesteś mamą i powinnaś mieć własne zdanie, jeśli chcesz używać pampersów to ich używaj, jeśli masz ochotę używać tetrowe, to używaj, powodzenia.

            Skomentuj


              Odp: pampersy szkodzą?

              nie słyszałam takiej opiniii aby pampersy miały jakikolwiek szkodliwy wpływ na dziecko. Pierwszy raz mam tu styczność z takim tematem nawet nie zastanawiałąm się nad tym

              Skomentuj


                Odp: pampersy szkodzą?

                Szwagierce lekarz powiedział ze pampersy mają zły wpływ na jądra dziecka. Przegrzane jądra często uciekają i rzeczywiście bratanek miał z nimi problemy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: pampersy szkodzą?

                  Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                  Szwagierce lekarz powiedział ze pampersy mają zły wpływ na jądra dziecka. Przegrzane jądra często uciekają i rzeczywiście bratanek miał z nimi problemy
                  Też słyszałam właśnie o tym przegrzewaniu, ale powiem szczerze, że to chyba trochę przesadzone jest. Ja mimo to używałam pampersów.

                  Skomentuj


                    Odp: pampersy szkodzą?

                    Ja głownie używam wielorazówek, bo mały sie w pampersach odparzał.
                    A słyszam też że dziewczynki szybciej mogą łapać przez pampersy infekcje dróg moczowych

                    Skomentuj


                      Odp: pampersy szkodzą?

                      Możliwe. Ale nigdzie w bliskim ani dalszym otoczeniu nie spotkałam się z tego typu problemami ani u dziewczynek ani u chłopców. Więc to raczej rzadkie przypadki.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: pampersy szkodzą?

                        Raczej nie są to częste przypadki ale jednak sie zdarzają. Przy problemach z drogami moczowymi u dzieci warto pomyśleć czy nie są one wywołane pampersami

                        Skomentuj


                          Odp: pampersy szkodzą?

                          Takie kwestie najlepiej konsultować jednak z lekarzem. Może to niewłaściwa higiena.

                          Skomentuj


                            Odp: pampersy szkodzą?

                            Nie uważam, ze pampersy mogą w jakiś szkodliwy sposób oddziaływać na maluszka. Starsza córka wychowana na pampersach i wszystko z nią w porządku więc z synkiem również używam pampersów Kiedys było inaczej nie było tak wygodnie dlatego starsze pokolenie tego nie zrozumie

                            Skomentuj


                              Odp: pampersy szkodzą?

                              Napisane przez sylwia-zet Pokaż wiadomość
                              Takie kwestie najlepiej konsultować jednak z lekarzem. Może to niewłaściwa higiena.
                              No właśnie, raczej problemów doszukiwałabym się gdzie indziej niż w samych pampersach. Gdyby tak było to odsetek tego problemu byłby ogromny, bo 99,9% mam używa pampersów.

                              Skomentuj


                                Odp: pampersy szkodzą?

                                Nie raz zdarza się, że dziecko ma po prostu tak delikatną skórę, że tylko specjalistyczne kremy przepisane przez lekarza zapobiegną takim zmianom na pupci dziecka.
                                Pampersy to najlepsze co mogli wyprodukować i na pewno nie zagrażają naszym dzieciom.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X