Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy, wiadomości
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy, wiadomości Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 02-09-2014, 23:10
echer2813 echer2813 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
echer2813.polki.pl

Domyślnie Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

Cytat:
Napisał zuzannazu Zobacz post
Dziewczyny, czeka mnie impreza urodzinowa mojej bratanicy, która właśnie skończyła 18 lat. Nie mam pojęcia, co się daje takim młodym dorosłym! Pieniądze - trochę głupio, i nie wiem, ile. Ale prezent? Jeszcze trudniej! Natalia nie chce powiedzieć, czego potrzebuje, wybiera się na studia, mieszka z rodzicami, chciałabym ja potraktować już jak dorosłą, ale kompletnie nie mam pojęcia, co mogłabym jej dać.
Pomóżcie, proszę
ostatnio w śród dziewczynek i nie tylko, bardzo modna stała się biżuteria lilou i myślę że każda się z tego ucieszy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-09-2014, 08:17
avene avene jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
avene.polki.pl

To rzeczywiście dość modna ostatnimi czasy biżuteria, ale nie wiem szczerze mówiąc, co wszyscy w niej widzą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-01-2015, 11:38
braap braap jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
braap.polki.pl

Ja w tym roku wpadłam na pomysł kupna dobrych słuchawek dla mojego syna. W poprzednim roku dostał skromny prezent, bo nie miałam pieniędzy na nic droższego więc w tym roku chcę mu to zrekompensować i kupiłam mu słuchawki firmy "Beats". Nie znam się na dzisiejszej technologii - poczytałam w Internecie, że są warte tych pieniędzy. Zobaczcie tutaj: http://ispot.pl/sluchawki/beats-stud...zarne,id-66893
Syn był zachwycony prezentem, może Twoja bratanica też by się ucieszyła.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-01-2015, 08:05
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin

Cytat:
Napisał avene Zobacz post
To rzeczywiście dość modna ostatnimi czasy biżuteria, ale nie wiem szczerze mówiąc, co wszyscy w niej widzą.
to samo chciałam napisać czy to tylko moda tak przyciąga uwagę ?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-01-2015, 09:40
marzena_161 marzena_161 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
marzena_161.polki.pl

Ja bym nie chciała biżuterii, po prostu jej nie nosze i byłabym niezadowolona. Dostałam od wszytskich pieniądze, które odłożyłam sobie na koncie i w sumie teraz jak kupowaliśmy mieszkanie to zawsze dodatkowo miesliśmy na coś
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-02-2015, 10:08
gienkak gienkak jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
gienkak.polki.pl

najlepiej zapytać bratanice co by potrzebowała albo dać jej pieniądze wtedy kupi sobie co będzie chciała albo dołoży to jakiegoś celu
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-02-2015, 18:08
luiza741 luiza741 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
luiza741.polki.pl

Dokładnie. najlepiej zapytać. A jeśli nie chcesz pytać to kup jej tablet. Ja bym się ucieszyła z takiego prezentu na urodziny Z tego co wiem Ferguson S8 jest niedrogi i ma sporo bajrów. Każda nastolatka będzie zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-02-2015, 06:20
atusia34 atusia34 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
atusia34.polki.pl

Już parę osiemnastek mieliśmy wśród rodziny i każdemu dawaliśmy pieniądze. Młodzi sami wiedzą co im potrzebne, np. moja siostra cioteczna wykupiła sobie kurs na prawo jazdy.Tak robili wszyscy goście. Daliśmy 200 zł.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-02-2015, 12:33
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin

Cytat:
Napisał atusia34 Zobacz post
Już parę osiemnastek mieliśmy wśród rodziny i każdemu dawaliśmy pieniądze. Młodzi sami wiedzą co im potrzebne, np. moja siostra cioteczna wykupiła sobie kurs na prawo jazdy.Tak robili wszyscy goście. Daliśmy 200 zł.
kurs na prawko to bardzo dobra rzecz ,praktyczny prezent Bo czasem można z tym zwlekać bo w tej chwili może nie stać a tak to gotowe
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-02-2015, 13:13
pradip pradip jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pradip.polki.pl

Dużo zależy ile chcesz przeznaczyć na prezent i w jak bliskich stosunkach jesteście. Skoro bratanica nie chce powiedzieć to może kup jej bon upominkowy do sklepu w którym robi zakupy z ciuchami czy kosmetykami?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania