Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20-01-2018, 11:23
wolfqanqkj's Avatar
wolfqanqkj wolfqanqkj jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
wolfqanqkj.polki.pl

Domyślnie Odp: Mieszkanie Warszawa-Mokotów

Moim zdaniem warto ogólnie zadbać o ubezpieczenie mieszkania... Ciekawe opcje na to są na przykład tu https://strzezdom.pl
Stary 22-01-2018, 10:57
adamila021 adamila021 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
adamila021.polki.pl

A nie myśleliście o mieszkaniach w Warszawie pod kątem inwestycji? Ja mam trochę oszczędności i chce właśnie zainwestować w coś takiego A kto wie, może kiedyś stać będzie mnie na kolejne. Daleko mi do znajomego, który ma swój cały budynek i pomaga mu firma http://status.pl w zarządzaniu, spisuje umowy i zajmuje się wszystkimi formalnościami ale aspiracje mam spore
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-02-2018, 06:11
Anka6 Anka6 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anka6.polki.pl

Mój mąż właśnie myślał pod tym kątem i ostatecznie zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania w Warszawie tylko i wyłącznie pod kątem inwestycji. Mamy cały czas kontakt z naszym agentem nieruchomości, panem E. Jaworskim tel. 603 195 624, który zajął się wyszukiwaniem ofert mieszkań właśnie pod tym kątem. Od znajomych wiemy, że to prawdziwy specjalista, już ma tak duże doświadczenie że można mu zaufać. Po zakupie jego biuro będzie zarządzać wynajmem, planujemy przeznaczyć je dla studentów. A w przyszłości? Kto wie, może się na stare lata przeprowadzimy do stolicy
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-02-2018, 22:44
karinaa89 karinaa89 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
karinaa89.polki.pl

A sprawdzałaś może apartamenty tego typu http://www.wan.com.pl/ ? Ja już jakiś czas temu przeglądałam inwestycje tej firmy i faktycznie musze przyznać, że apartamenty mają naprawdę świetną lokalizację i metraże, które są idealne dla rodzin takich jak moja, czyli pięcioosobowych. Bardzo nam zależało na przestrzenności, a jednak wcale nie tak łatwo znaleźć tego typu mieszkania w Warszawie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-03-2018, 10:32
witek4 witek4 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
witek4.polki.pl

Ja jestem wielką zwolenniczką mieszkania na Mokotowie, przede wszystkim dlatego, że jest to dzielnica dogodnie położona, a także zawiera wszystko to, czego potrzeba przeciętnemu mieszkańcowi jest potrzebne. jak ktoś ma ochotę na większe zakupy, to może wpaść do Galerii Mokotów, z drugiej zaś strony może, jeśli ma ochotę na wypoczynek, udać się na Pola Mokotowskie. Teraz ,gdy niektóre niedziele mają być wolne od handlu, człowiek będzie miał ciężej z zakupami, ale myślę, że to wszystko jest kwestią po prostu przyzwyczajenia się. W każdym bądź razie ja już zdążyłam na stałe związać się z Mokotowem, niedawno skoczyłem urządzać mieszkanie, zgodnie z poradami Duluxa - https://www.dulux.pl/pl/inspiracje/waska-sypialnia
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-03-2018, 14:24
sloooow's Avatar
sloooow sloooow jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
sloooow.polki.pl

Hm... A ja się właśnie zastanawiam, czy tego typu podkładka pod fotel jest dobrą inwestycją? Co na ten temat myślicie?
Stary 13-03-2018, 07:29
madureczka madureczka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
madureczka.polki.pl

Na pewno wiele zależy tu od miejsca, w którym mamy zamiar kupić mieszkanie. Teraz wiele osób decyduje się również na zakup kilku nieruchomości. W tym wypadku lektura artykułu http://celnie.pl/zarzadzanie-adminis...o-warto-zlecic może okazać się bardzo pomocna. Samemu niełatwo przecież monitorować wynajem, koordynować remonty i pilnować spraw administracyjnych w budynkach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-03-2018, 14:14
allina987 allina987 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
allina987.polki.pl

Dla mnie mieszkanie nie musi być nowe, ważniejsza jest lokalizacja. Zwróciłam się o pomoc do firmy http://www.per-modum.pl/ która zarządza wieloma osiedlami w Warszawie. nic nie stało się z dnia na dzień ale opłaciło się trochę poczekać. mam swoje ctery kąty tam gdzie chciałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-05-2018, 13:45
Marlenka33 Marlenka33 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Marlenka33.polki.pl

Zgodzę się z tym że lokalizacja jest ważna ale też standard się liczy więc jeśli miałabym wskazać moje mieszkanie marzeń to byłyby to te http://www.solecresidence.pl/ luksusowe apartamenty
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania