Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    mam nową ksywe - mcgaywer hehehe naprawiłam juz kilkakrotnie swoja drukarkę, niedawno w punkcie polsatu a dzisiaj naprawiłam sobie toner bo dostałam uszkodzony, wszyscy chodzą i się smieją, że jestem złota rączka
    a co! kobieta pracująca żadnej pracy się nie boi

    ninkapa a co dostaniesz?

    aniazio dobrze ninka mówi, pójdz do apteki, powinni cos doradzic...

    ulcia masz rację z tymi badaniami, ja przed drugą ciążą też się przebadalam, choć w sumie to co raok na wiosnę robię sobie profilaktycznie badania i akurat jedno z drugim się nałożyło przynjamnije wiesz ze startujesz zdrowo
    to co z tymi prezentami? podpowiedzcie mi cos... pliiiiiissssss


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Agusz ja co roku robię sobie obowiązkowo cytologię, usg piersi i tam badania hormonalne etc. Co do teściowej to ja co roku w styczniu mam ten problem, bo ma urodziny. To zależy co preferuje, wiek jej... No mojej to kupiłam kiedyś komplet garnków, patelnię (akurat takie rzeczy miała już poniszczone) a kiedyś poprostu kwiatka doniczkowego bo lubi. Ale np moja mama by się bardziej z jakiegoś ciuszka ucieszyła czy z perfum, ale jest prawie 30 lat młodsza od mojej teściowej.



      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        moja ma 65 lat i w sumei chciałabym cos pozytecznego ale takiego tylo dla niej wiec pewnie stanie na jakimś kremie bo uzywa albo cos do kąpieli... a moze książkę? tylko jaką? moze tą nową marii czubaszek i karolaka? czytałyscie ostatnio cos fajnego? albo wałęsową?


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          udanego weekendu życzę
          ja w pracy oczywiscie... juz mam dosc... nie mogę się doczekac swiat... odpocznę teoretycznie...


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            czesc dziewczyny

            W koncu glowa przestaje mnie bolec....w ogole wiecie co troszke jestem przerazona bo normalnie dostalam juz taki wystajacy i zdecydowanie powiekszony brzuch az niemozliwe zeby tak urosl....
            no i coraz blizej swieta naprawde ine moge sie doczekac....wigilie jestesmy w domku w 1-wszy dzien swiat idziemy do znajomych a drugi pewnie jakies zakupki bo beda przeceny....

            no nic kobitki uciekam bo moi mezczyzni wrocili ze spacerku z pieskiem




            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Cześć
              No i my zostałyśmy z Lilą do piątku same. Buuu...
              Wyniki z zaliczenia powinnam mieć jutro.

              Pompa od wody zrypała nam się wczoraj i nie naprawili jej więc jesteśmy bez wody, tzn bieżącej Może jutro ją naprawią... Także kąpałam się u siostry Lilkę właśnie teraz w wielkiej misce co mam na pranie Dziecko miało radochę, bo to coś nowego.
              No ale mi nie jest do śmiechu...!

              Ninka dobrze że główka przestała boleć Ja też nie mogę się świąt doczekać. W wigilię jedziemy najpierw do moich rodziców, potem do teściów. Czyli jak co roku. 1 dzień świąt jedziemy do mojej mamy, potem do dziadków bo zjazd rodzinny będzie, a na imieninach mojej mamy wkopałam się że przyjedziemy na chwilę. Nie lubię tam z Lilką chodzić, bo palą papierosy u potem wszystko trzeba od razu prać i się kąpać

              Idę jaką kolację robić. Lila nie wiem jak z dzisiejszym spaniem będzie, bo po południu pospała 3,5 godziny jak byłam na tym zaliczeniu



              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                czesc dziewuszki, padam na ryjek... ja na prawde nie moge doczekac się swiat, nawet soboty bo bede miała wolne i trzeba bedzie troche dom posprzatac i moze choinke wyciagnac...
                ale jeszcze 5 dni po 8 godzin i sobota

                a moj mały się zasmarkał i oczywiscie ma juz zawaloną krtań, no ale juz inhalator w uzyciu i mama nadzieje ze kolejny raz poradzimy sobie sami

                wczoraj kupilismy chlopakom jeden wspolny prezent pod choinkę - dwutorowy tor wyscigowy, przynajmniej beda sie mogli razem bawic no i jedna zabawka do kompletu a nie dwie

                teraz jeszcze tylko tesciowej cos kupie chyba jednak ksiązkę wałęsowej

                no i nie wiem czy krzyskowi cos kupowac, w sumie to nawet nie mam pomysłu co...

                sobie to muszę chyba jakis odpowiednik viagry wogóle nie mam ochoty na seks i dlatego tez pewnie zaczynaja sie spiecia ale po prostu nie chce mi się moze jestem przemeczona tym ciaglym byciem w pracy? nie wiem... dzis chyba sie troche zmusze, wiem ze jak sie rozkreci to na pewno bedzie fajnie tylko jakos tak zaczynac mi sie nie chce, on woli strzelic focha ze mi sie nie chce... zamkniete kolo...

                ulcia na pewno sie uda z tym zaliczeniem! a pompa kurcze lipa straszna bez wody... mam nadzieje ze szybko CI naprawia, ja to ostatnio na drukarkach sie znam ; )

                ninkapa - no ja tez tak mialam bo na poczatku jakos tak miałam ciagle jak spuchnieta a potem se uspokoilo i powoli brzuszek rósł...
                zazdroszcze wam tych wyprzedazy u was to są prawdziwe wyprzedaze a nie tak jak u nas smiech na sali...


                milego dnia dziewczynki!!!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  hej
                  aga ja na seks nie mam ochoty juz od dawna. a teraz jeszcze bardziej. kłócimy się o to ale ja po prostu czuję się jak przed pierwszym razem, po wcześniejszych ciążach tak nie miałam.
                  a u Ciebie to pewnie zmęczenie i stres. odpoczniesz i ochota wróci

                  wiecie,co? nie wiem czy to normalne ale moja Hania przekręca się już z brzuszka na plecki. Marysia z Ignasiem jak mieli po 4 m-ce to tak robili. a ta mała jest stasznie silna.

                  marysi wczoraj zamówiłam pieska ch chi love. drogi jak cholera,ale na pewno sie ucieszy.
                  kupiłam sobie wczoraj też buty bo nie miałam jeszcze zimowych.




                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Ulcia z ta woda to przerypane....niestety takie sa uroki posiadania domu jak nie ma pradu to zimo w chalupie ze najlpeiej jechac do kogos kto ma ogrzewanie bo mozna jeszcze w kominku napalic jak ktos ma ale jesli tylko jest piec to nieciekawie kiedys tak mielismy w pl ze jak nie bylo pradu to zimno bylo moze jakies 6-8 st a teraz jest kominek wiec jakies ubezpieczenia na wypadek braku pradu i co sie z tym wiaze niemozliwoscia palenia w piecu....mam nadzieje ze dzis juz wam naprawia pompe wodna....
                    Agus kochanie za ten ostatni wyskok twojego to ja bym mu dala rozge a nie prezent co do tesciowej to nie mam pojecia bo moja mama nienawidzi czytac kaisazek w ogole niczego nawet gazet nie lubi wiec to juz zalezy od osobistych upodoban ale jesli lubi czytadc to ksiazka to bedzie fajny prezent.....

                    o dziwo i na szczesci dzis glowa mnie nie boli ale ten brzuch rosnie w oczach

                    ogolnie nie ma checi na nic ale tez tak mialam przed ciaza




                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Aha MOnia niektore dziaczki bardzo wczesnie sie przekrecaja a niektore bardzo pozno najwidoczniej mala sie na tyle silna ze juz to potrafi....




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Monia to się tylko cieszyć że mała jest taka silna ja jakos nie pamietamn kiedy moi zaczeli na pewno szymek pozno błażej o wiele szybciej ale kiedy to było nie wiem... a co do ochoty nie wiem, moze ostatni jego wybryk tez zadziałął na mnie zniechecająco... zobaczymy, spróbuję się wieczorem nakręcić jakoś bo szkoda życia na kłótnie i smutasy z takiego powodu...

                        ninkapa rózgę mówisz? wiesz co? dobrze myślisz! dzieci przy okazji zobaczą że można rózgę dostać muszę jakąś ładną wykombinować ze ja na to nie wpadłam!!! a tesciowej kupie ksiazke czytac lubi tylko czasu nie ma ale jak jej czubaszek kupiłam to po kawalątk i przeczytała to i teraz da radę i mysle ze bedzie zadowolona


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          hej hej
                          Monia moja miala chyba 2 i pol miesiaca jak zaczela sie przekrecac na brzuszek .Super ze jest taka silna
                          U mnie nic nowego tylko Ala coraz bardziej niegrzeczna



                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Hej

                            Jestem padnięta, chyba się przepracowałam. Piecze mnie cały kręgosłup.

                            Ile ważą wasze pociechy? Moja Lila jest dość szczupła, choć teraz przybrała. wszyscy zauważyli a ja widzę najbardziej po spodniach. w lipcu szczepiłam ją na pneumo także wtedy ważyła 12,5kg a teraz waży 15 kg. Także w ciągu 5 miesięcy przybrała 2,5kg. moim zdaniem ładnie.

                            Co do przewracania się na brzuszek to Lila miała coś w granicach 3-4 miesiące. Jakoś tak, nie pamiętam dokładnie. Hania silna dziewczynka

                            Co do pompy gośc ma zadzwonić rano czy ją ma na stanie. Mamy ponoć nietypową. Jak ma to będzie na środę i wtedy ją szwagier zamontuje a jak nie to się wyprowadzam A tak poważnie to nawet nie biorę takiej opcji że nie będzie jej miał. dobrze, że siostrę mam niedaleko więc pranie i mycie się u niej.



                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Hej dziewczyny, tym razem mi weekendu nawet nie starczyło, żeby się odezwać, bo byliśmy w Gdańsku, bo em miał imprezkę zakładową - tym razem w samym centrum. Bardzo fajnie było!

                              Gratuluje wygranych dziewczyny! Aguszasza, ja tak samo mam, że i serce miękkie i du******** tez No i ostatnio pralkę naprawiłam, wiec tez jestem MakGajwer poniekąd, hehe. A moim chlopalom kupilismy tak: Blazkowi karaoke teraz w GDA, a Kubusiowi grę na laptopus.

                              MoniaB, super, że malutka taka silna. Aliaga, dobrze, że zniosłyście wichurę, a makijaz da sie znow zrobic )
                              Ninkapa, oby wiecej takich bolow glowy nie bylo.
                              Aniazio, tez chcialam Ci o homeopatycznych syropach napisac, drossetux u nas jest np.
                              Ullcia, powodzenia z pompą!

                              Buziaczki, jeśli o kims zapomnialam :*********
                              =&:>sygnaturka<:&=

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                hej
                                Ale jestem wkurzona dzis mieli przywiezc stol i nic dopiero maila sprawdzilam a tam ze jakies opoznienie w dostawie jest i tyle nawet nie napisali kiedy przywioza ...A i wogole lepiej nic nie mowic Ali chrzestny mial wyslac paczki z prezentami dla Ali to nie bo ciagle go nie ma w domu bo u laski siedzi tyle co tesciowa wyslala te mniejsze zwykla poczta ale to bedzie szlo i szlo jak w zeszlym roku....dopiero na sylwestra przyszlo ehhh ,kurka a te prezenty juz u nich 1,5 miesiaca lezaly kupione normalnie masakra jakas



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X