Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    a my jutro jedziemy na ognisko z przedszkolna nasza grupa troche lipa ze w porze obiadowej ale dzieciaki beda mialy radoche tak czy tak, przy okazji polazi sie po lesie troche pooddycha swiezym powietrzem zrelaksuję...
    tak wiec jutro pewnie sie nie odezwe...


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      wszystkie się weekendują

      fajnei Wam ja wlasnie przyszlam do pracy...pracy?... echhhhh, takiego miesiaca jeszcze nie byo.. dzisiaj jest 6 a ja mam 1 podpisana w tym miesiacu umowe... tragedia...

      na koncie pusto a to dopiero poczatek miesiaca...

      chciałabym sie obudzic rok temu z hakiem... po co mi to bylo... zachciało mi sie biznesu...

      nie wiem co dalej...

      szymona wysle chyba na kilka dni do moich rodzicow zawsze to odpadnie do placenia tydzien przedszkola i wycieczka we wtorek... 100 zł zaoszczedzone

      dobra , koniec żali bo wyć mi sie chce a w pracy siedze...


      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Agusz, nie wiem co Ci powiedzieć. każdy biznes niesie ze sobą jakieś ryzyko. Może akurat znajdziesz dobrą pracę i raz dwa wyjdziesz z kłopotów. Nie ma innej opcji

        Ja wczoraj wieczór powinkowałam z emkiem i dziś główka boli Nie przepadam za winem ale to wyjątkowo mi spasowało. Dawno tak nie było - winko i film. Fajna odskocznia. Dziś jedziemy na 16ste urodziny do mojego brata. Kurde za dwa lata będzie dorosły, a pamiętam jak pieluchy mu zmieniałam...



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          hej hej
          Moj sie cieszy ale tez jak zwykle obawia sie czy podolamy finansowo
          Mnie jak od wczoraj zlapalo zapalenie gardla to dzis wyladowalam u lekarza masakra wszystko mnie boli ,mam 37 z kawalkiem ledwo chodze dostalam antybiotyk ,mam nadzieje tylko ze ta wczorajsza goraczka nie zaszkodzila malenstwu



          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Ania, dziecko to nie lada wydatek więc nie dziwię się emkowi że się głowi Ale myślę że dacie rade.

            Ja wróciłam z urodzin brata i normalnie w głowie się mi kręci... Em jedzie o 4 na szkolenie więc poprasować jeszcze muszę i wogóle. Hm, ogólnie ok tylko język się mi plącze. Ostatnio tak się czułam hm, chyba na sylwestra? Jak się odstresowywać to na całego Może jutro nie zaśpię do pracy.



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Hej dziewczyny, w kncu przysiałam do tego kompa. ostatnio nie mam zasu już na nic. znaczy od pierwszego października bo pracuje w koncu. Dzieweczki zdrowe nawet o dziwo. Marzena miała taką jednodniową grype żołądkową. ale syropek dałam. lekarka kazała 3 dni w domu siedziec wied do szkoły nie chodziła.
              A tak na marginesie powiem wam, że jestem bardzo zadowolona, że mała poszła do szkoły. Bardzo dobrze sobie radzi.

              Mała pampka nie ma już od hmmm sierpnia. znaczy o noc mi chodzi bo w dzien to już dużo dłużej.

              monia czekamy na rozwiązanie,
              ania gratulacje
              aga przykro mi z powodu babci
              aga szkoda twojej działalności
              reszta nie pamiętam, przepraszam :P i pozdrawiam
              Karina


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy :*********
                Już babulka pożegnana i z dziadkiem imprezują pewnie.

                Aguszasza, mi też bardzo przykro, że biznes nie idzie, a ja jeszcze Cie pchnęłam w niego. Ale po burzy zawsze pogoda, no musi być po prostu!

                Aniazio, zdrowiej Kochana!

                Ulcia, to tak już całe życie do brata Ci będzie. Mój tylko 4 lata młodszy, a też mi cały czas dziwnie, że duży taki Podziwiam z tą podyplomówką, że Wam się chce )

                Ninkapa, mam nadzieję, że Wam się dobrzy bawiło.

                BoXena i Karlinq, i Aliaga i majajula i syskie dziewczyny nieobecne: tęsknimy!

                Buziaki dziewczyny! Bo roboty co niemiara jeszcze.
                =&:>sygnaturka<:&=

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  A ja zasuwam taką pyszną pomidorową. Mniam, zapraszam
                  Monia jeszcze w dwupaku?

                  Ja dziś słomiana wdowa. Em na warsztatach w Ustroniu, jutro wraca Jakoś mi tak z Lilą samej w domu dziwnie.

                  A witamy Karlin Co tam w wielkim świecie słychać?



                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Czesc dziewczyny

                    JA tylko na chwlke dac znac ze zyje
                    Mam ostatni dzien meza w domku i jak zwykle na wszystko czasu brak nie wiem jak to jest ale jak moj jest w domciu to naprawde caly dom zagracony pelno jego ubran do tego balagan nie do ogarnicia przy nim dobrze ze jutro idzie do pracy to posprzatam ale przy nim nic sie nie da zrobic

                    A co u Was kobitki? jak mija dzionek?




                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      hej hej
                      Karina dziekujeWitaj z powrotem
                      Ninka ja mam tak jak Ty ze jak moj siedzi w domu to wszedzie balaganpomimo tego ze to on jest bardziej porzadkowy niz ja :P
                      Mmmm pomidoroweczke tez bym sobie zjadla moze tez zrobie
                      Mi juz lepiej,za to mloda troche znowu kaszle i ma katar ehh jak ja lubie jesien .
                      Wiecie mloda wymyslila imie dla siostrzyczki lub braciszka a mianowicie Oliwia i Oliwier hehe .Jak idziemy sobie po poludniu na przytulaski to ona przynosi mi swoje maskotki i wklada mi pod bluzke ze niby juz mama ma taki duzy brzuch



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        hej dziewczyny.
                        ja jeszcze w dwupaku i szerze mówiąc mam już dość. jak nie urodze do poniedziałku to kierują mnie na oddział. mam nadzieje że urodzę bo nie chce mieć wywoływanego porodu.
                        macie jakieś sposoby na wywołanie akcji porodowej?




                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          MOnia ja już myślałam, że rozpakowałaś się U nas zadziałały przytulanki, rano odeszły mi wody
                          Ale ponoć pomaga również chodzenie na czworaka, mycie podłóg czy okien ale nie z przesadą. Ale tak naprawdę jak dzidzia będzie chciała wyjść to wyjdzie.
                          U nas wywołują poród jeśli coś się złego z mamą lub dzidzią dzieje albo jak jesteś 2 tygodnie po terminie. To wtedy oksytocyna albo cc. Życzę Ci takiego porodu, jakbyś ty chciała



                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            hej
                            Monia ja slyszalam o oleju rycynowym
                            jak masz w domu duza pilke to poskacz na niej troche ,chodzenie po schodach, pocieranie sutkow(wywoluje oksytocyne),masaz szyjki macicy



                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Monia mi pmogl zdecydowanie masaz szyjki macicy

                              Aniu a jak u Ciebie? juz czujesz sie w ciazy?

                              A jak nasze chorowitki? lepiej?

                              U nas po staremu
                              jesien juz zadeszla no i pierwsze kaszelki nas dopadly moj maz cos nie moze sie z kataru wyleczyc i chyba zatoki go dopadly bo non stop go glowa boli...ja odpukac na razie niezle sie trzymam

                              starszak juz jakas godzinke temu odlecial a mlody w lozeczku sie bawi bo my jeszcze uzywamy lozeczko takie dla maluszkow tylko mamy to cot bed 140/70 wiec ma duzo miejsca a poza tym to taki okruszek....
                              no nic uciekam na gore.....
                              zycze wam spokojnej nocy
                              Last edited by ninkapa; 10-10-2013, 10:11.




                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                hej
                                Ale u nas wieje masakra
                                Niedawno wstalysmy,na zajecia nie poszlysmy, bo mloda przeziebiona
                                Ninka mam nudnosci i wahania nastroju
                                Ala tez spi na 140x70 tylko ze toddler bed ,cos takiego tylko ze inny kolor i motyw
                                http://www.ebay.co.uk/itm/TODDLER-CH...item232a3f1791
                                A moj malz dzis szybciej konczy po 14 bedzie w domu



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X