Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Praca w domu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Praca w domu

    Może coś takiego xxxx by Ci odpowiadało. Na początek myślę, że wystarczy w przyszłości pewnie będziesz szukała czegoś normalnego. Ta oferta jak na pracę zdalną jest dość atrakcyjna
    Last edited by disne; 30-06-2020, 19:59. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Praca w domu, dla mam i nie tylko!

      Chetnię sie zainteresuje.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Praca w domu, dla mam i nie tylko!

        Przez internet można zarobić całkiem niezłe pieniądze. Trzeba tylko znaleźć odpowiednie dla siebie zajęcie. Ankiety rzeczywiście przynoszą marną kasę, ale np pisanie artykułów, prowadzenie bloga, testowanie itd mogą przynieść zarobki. Zanim jednak zacznie się pracę warto zaopatrzyć się w dobry ale xxxx i porządny komputer. To bardzo ważne by miec sprzęt dobrej jakości inaczej praca nie będzie przyjemnością lecz męką. Sama pracuję w domu i wiem co to znaczy słaby internet i komputer:/
        Last edited by disne; 30-06-2020, 20:00. Powód: link

        Skomentuj


          #64
          Odp: Praca w domu, dla mam i nie tylko!

          Szukaj ofert takich jak ta xxx czyli ofert pracy zdalnej,wtedy uda Ci się pogodzić wychowanie dziecka z pracą.
          Teraz wiele mam jest bardzo aktywnych zawodowo bo podejmują prace zdalne jestem pełna podziwu jak to wszystko godzą
          Last edited by disne; 30-06-2020, 20:00. Powód: link

          Skomentuj


            #65
            Odp: Praca w domu

            Wiele osób tak pracuje ja nawet znalazłam ofertę pracy zdalnej o tutaj xxx według mnie jest to rozwiązanie jednak nie każdy potrafi pogdzić obowiązki domowe z tymi zawodowymi. Dlatego warto zadać sobie pytanie czy damy radę to pogodzić
            Last edited by disne; 30-06-2020, 20:00. Powód: link

            Skomentuj


              #66
              Odp: Praca w domu

              Napisane przez wiosenka26 Pokaż wiadomość
              Mysle, ze zarobic sie na tym nie da, ale jesli sprawia ci to radosc, to czemu nie. Zauwazylam ,ze ostatnioxx zapelniony rekodzilenictwem... Pewnie niedlugo to sie przeje...
              Tak dużo tego ostatnio. Moja znajoma szyje ubranka dla dzieci i jak ostatnio z nią rozmawiałam to mówiła, że ma tyle zamówień, że ledwo co nadąża
              Last edited by disne; 30-06-2020, 20:01. Powód: link

              Skomentuj


                #67
                Odp: Praca w domu, dla mam i nie tylko!

                A byłyście na forum make-cash.pl? Bo to jest forum o zarabianiu w internecie. Myślę, że tam są rzetelniejsze informacje o tym, niż tu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Praca w domu

                  Ja mam firmę, ktorą prowadzę w domu. Ostatnio rozważam zmianę księgowej na biuro rachunkowe online które znalazłam na xxx Czy ktoś z was korzysta z uslug tego biura? Z tego co widziałam ma bardzo dobre opinie a usługi są swiadczone na najwyższym poziomie.
                  Last edited by disne; 30-06-2020, 20:01. Powód: link

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Praca w domu, dla mam i nie tylko!

                    Cześć. Nie wiem w jakim dziale zapytać. Znalazłam stronę xxx. Ktoś z was ma doświadczenia z programami z pierwszego i drugiego artykułu? Proszę o poradę ile można zarobić bo dowody wypłat są obiecujące.
                    Last edited by disne; 30-06-2020, 20:01. Powód: link

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Praca w domu, dla mam i nie tylko!

                      Większość Waszych ofert to raczej dorabianie, a nie praca... Zróbcie np. solidny xx kurs programowania, a wówczas będziecie mogły pracować w domu za solidne pieniądze. Programiści często zakładają też firmy i prowadzą je w zaciszu swojego domu.
                      Last edited by disne; 30-06-2020, 20:02. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Praca w domu, dla mam i nie tylko!

                        Fajną oppcją na pracę w domu jest też prowadzenie działalności jako biura rachunkowego tylko chyba trzeba mieć odpowiednie papiery na to

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Praca w domu, dla mam i nie tylko!

                          Dużo się słyszy o copywriter. To osoba, która pisze teksty na zlecenie. Można spróbować swoich sił właśnie jako copywriter. Nie trzeba posiadać jakiś wielkich umiejętności, wystarczy szybko pisać. Są oczywiście teksty, do których trzeba posiadać już wiedzę, styl pisania itd. Więcej informacji na ten temat można dowiedzieć się tutaj - xxx praca-dla-mamy-w-domu-zlecenia-dla-copywriterow/
                          Last edited by disne; 30-06-2020, 19:54. Powód: link

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Praca w domu, dla mam i nie tylko!

                            Jak byłam jeszcze studentką to pracowałam w ten sposób. Liczy się szybkość, ale też ortografia, interpunkcja i stylistyka. A niestety niektórym dużo brakuje. Fajny sposób na dorobienie sobie.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Praca w domu, dla mam i nie tylko!

                              Praca zdalna to rzeczywiście świetne rozwiązanie dla mam. Lepiej jednak decydować się na sprawdzoną. Sama długo szukałam rzetelnej firmy, którą mogę polecić.xxx
                              Last edited by disne; 30-06-2020, 19:55. Powód: link

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Praca w domu

                                Przez ponad 5 lat pracowałam zdalnie i postanowiłam otworzyć własną firmę i zatrudnić pracowników. Praca zdalna tylko z pozoru wydaje się być wygodna. Trzeba mieć bardzo dużo samodyscypliny, żeby wykonywać wszystko w terminie i bardzo łatwo ulec pokusie sprawdzenia czegoś w internecie, obejrzenia filmu lub po prostu zrobienia w tym czasie czegoś innego poza domem. Wynajęłam już biuro, które znalazłam dzięki tej wyszukiwarce xxx i mam nadzieje, że do końca miesiąca uda mi się je urządzić i będę mogła zacząc pracę razem z moimi pracownikami.
                                Last edited by disne; 30-06-2020, 19:55. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X