Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Praca w domu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Praca w domu

    Fajnie jest pracować w domu bo można sobie samemu ustalać co i kiedy większy luz się ma.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Praca w domu

      Napisane przez braap Pokaż wiadomość
      Hej dziewczyny. Od niedawna prowadzę bloga i niedawno wpłyneły mi na konto pierwsze pieniążki z tej "pracy". Już tłumaczę xxx - po pierwsze content, po drugie stali odbiorcy i jeszcze wiele innych czynników, które są już słodką tajemnicą każdego blogera. Dla zainteresowanych polecam kliknąć w odnośnik po więcej informacji. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Wasze blogowanie
      a gdzie link do twojego bloga Z chęcią zajrzę
      Last edited by disne; 30-06-2020, 20:12. Powód: link

      Skomentuj


        #48
        Odp: Praca w domu

        Hmmmm na początek myślę, że warto pracować w internecie ale chyba to nie będzie trwać wiecznie. Wiesz, z wiekiem ma się różne potrzeby i chce się więcej. Zerknij sobie na xxxx raport zarobków i zobacz ile można zarobić przez internet...
        Last edited by disne; 30-06-2020, 20:12. Powód: link

        Skomentuj


          #49
          Odp: Praca w domu

          To prawda , można najpierw po woli promować się w internecie , robić sobie reklame, gdzieś pokazać się jako sponsor a później poszerzać swoje grono odbiorców. Ja póki co nie wpadłam na żaden genilany pomysł ale moze w końcu oślni mnie co bym tak naprawde chciała w życiu robić i by była z tego jakaś korzyść.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Praca w domu

            Myślę, że praca w domu to na pewno bardzo dobre rozwiązanie. Sama tak pracuję i dostrzegam wiele zalet. Przede wszystkim sama decyduję o tym, w jakich godzinach pracuję. mogę zatem je dostosować do swoich aktualnych potrzeb i planów. Taka praca umożliwia też godzenie ze sobą różnych obowiązków. Trzeba jednak bardzo uważać, by nie zdominowała życia - w pewnym momencie trzeba ją po prostu skończyć i odłożyć na bok.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Praca w domu

              Niezaprzeczalnie najlepiej mieć swój biznes- być sobie samemu szefem, i jeszcze robić to co się lubi- rozwiązanie idealne Tylko właśnie pomysł i przedsiębiorczość to podstawa. super pomysł, dobre wypromowanie i biznes rusza.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Praca w domu

                A ja chyba nie chciałabym mieć swojego biznesu, trochę ludzi znam co maja swój interes i też to nie jest łatwy kawałek chleba, właściwie to ciągle pracują i ciągle o tym interesie myslą nie mówiąc juz o jakimkolwiek urlopie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Praca w domu

                  jjmkamasz swietom racje, niby sie jest swoim szefem - moj maz jest dla siebie szefem ale wszystko robi sam,bo nikt nie zrobi dokladnie tak czy tak siedzi w warsztacie do pozna, ciagle poprawia chłopakow ze to zle a to tamto zle

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Praca w domu

                    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                    jjmkamasz swietom racje, niby sie jest swoim szefem - moj maz jest dla siebie szefem ale wszystko robi sam,bo nikt nie zrobi dokladnie tak czy tak siedzi w warsztacie do pozna, ciagle poprawia chłopakow ze to zle a to tamto zle
                    No chyba że ma się scieciówkę np. hoteli czy coś w tym stylu, są od tego ludzie którzy pilnują interesu a właściciel bierze tylko czytepieniądze, tak to bym chciała

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Praca w domu

                      ale to też jest tak że i pracownik może coś sknocić i szef musi też wszystkiego dopilnować i tu stres może być duży Cyba w żadnym zawodzie nie można być tak do końca pewnym

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Praca w domu

                        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                        ale to też jest tak że i pracownik może coś sknocić i szef musi też wszystkiego dopilnować i tu stres może być duży Cyba w żadnym zawodzie nie można być tak do końca pewnym
                        Nie no pewnie że każdego rodzaju interes trzeba osobiście przypilnoać, dlatego ja wolę iść te swoje 8 godzin odpracować i mam wolne, nie muszę popoudniami mysleć co jeszcze powinnam zrobić, mogę ten czas spokojnie rodzinie poświęcic

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Praca w domu

                          Wiadomo nie trzeba mieć hotelu można zrobić stronkę i pośredniczyć w najmie hoteli z pokoju w domu, jednak już takie portale są.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Praca w domu

                            Mi się udało i od dwóch lat pracuję w domu. Od niedawna mam własną firmę i jakoś idę na przód chociaż czasami jest ciężko. Wczoraj zaczęłam się zastanawiać nad promocją firmy i myśle o zleceniu pozycjonowania tej firmie xxx Podoba mi się ich portfolio i wieloletnie doświadczenie. na początku chciałam się tym sama zająć ale stwierdziłam, że wolę zapłacić i mieć porzadnie wykonane pozycjonowanie niż zamartwiać się czy dostane filtr od google czy nie.
                            Last edited by disne; 30-06-2020, 20:02. Powód: link

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Praca w domu

                              Napisane przez balonowadama Pokaż wiadomość
                              Mi się udało i od dwóch lat pracuję w domu.
                              A czym się zajmujesz? Bo praca w domu to dość pojemne określenie. Można tłumaczyć, prowadzić bloga, a można też wytwarzać jakieś rękodzieło.

                              Ciekaw jestem, bo 99% "ofert pracy w internecie" to zwykłe naciągactwo.


                              ____________
                              Praca we Wrocławiu

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Praca w domu

                                Forma pracy zdalnej w domu to idelane rozwiązanie dla osób, które maja małe dzieci. Przy samozaparciu i dobrej organizacji pracy można naprawdę połączyć obie te rzeczy bez większego problemu. Wydaję mi się, że warto poprosic o takie rozwiązanie przełożonego.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X