Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Wszystko dla mamy, taty i domu
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wszystko dla mamy, taty i domu Nasi pomocnicy w codzienności - sprzęt AGD, wyposażenie, gadżety i ciekawe pomysły.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 15-11-2019, 17:32
Marccix Marccix jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Marccix.polki.pl

Domyślnie Szczęśliwy pies

Dziś przeczytałam ciekawy artykuł https://psy24.pl/psy-jakie-sa,ac103/...ojemu-psu,4357 dotyczy on między innymi tego, że zabawki i tym podobne rzeczy nie do końca dają szczęście naszym psiakom. Jest to dla mnie lekkie zaskoczenie dlatego się z wami nim dziele bo zawsze miałam na to inne zdanie. Natomiast dzięki temu artykułowi na wiele rzeczy otworzyłam oczy i sądzę, że wiele dobrych porad tam można znaleźć. Gorąco polecam do czytania i dyskusji na ten temat
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-12-2019, 11:17
antoni21 antoni21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
antoni21.polki.pl

Domyślnie Odp: Szczęśliwy pies

Przy czym wszystko zależy od razy i potrzeb danego psa. Przecież wiadomo, że jeśli mówimy o rasach, które potrzebują ruchu, to inaczej musicie im zorganizować czas. Na przykładzie informacji z https://lowiec.com.pl/optyka dobrze widać, że niektóre rasy są stworzone do innych zadań. To ważna sprawa, miejcie to na uwadze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-12-2019, 07:59
vicky09 vicky09 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
vicky09.polki.pl

też mam w domu 3 psiaki Jako właścicielka zawsze staram się dbać o to by zapewnić im wszystko co najlepsze by właśnie były szczęśliwe jakbyście mieli jakiś problem czyu szukali porady od doświadczonych ekspertów to polecam tą stronę https://barf.pl/porady-weterynaryjne/. Mnóstwo rzetelnych i sprawdzonych informacji, ja między innymi w ten sposób dowiedziałam się, że jeden z moich czworonogów może mieć anemię ( co potwierdziły pozniejsze badania)
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-12-2019, 09:59
Jadwiga997 Jadwiga997 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Jadwiga997.polki.pl

Pies w domu to jest coś pięknego. Należy oczywiście dostosować wielkość psa do ilości metrów kwadratowych. W 50 m2 ciężko jest trzymać wilczura lub Pibulla.
Nieprzeczytane 13-02-2020, 16:34
Anulka090 Anulka090 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Anulka090.polki.pl

Decydując się na zwierzaka nie tylko metraż mieszkania jest istotny. Ważna jest również profilaktyka przeciw kleszczowa. Zachęcam do przeczytania [https://zdrowyfutrzak.pl/pl/pasozyty/pasozyty-zewnetrzne/kleszcze/kleszcze/ Tutaj dowiecie się wszystkiego o kleszczach, jakie mogą wystąpić objawy i jak się leczy choroby przez nich przenoszone.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-02-2020, 16:00
Mama_to_ja Mama_to_ja jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Mama_to_ja.polki.pl

Szczęśliwy pies to wybiegany, najedzony, wyspany i bezpieczny pies! Ja czasami mojemu w ramach podarunków kupuję jakieś pysznostki albo elementy psiej garderoby. Sweterek dla psa czerwony z Bowl&Bone wprost podbił moje serduszko.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-02-2020, 16:18
natka21 natka21 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
natka21.polki.pl

ja uważam że szczęscie daje mu wspólny spacer, bieg, czy jakaś przejażdżka jeśli się nie boi
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-02-2020, 18:25
dzieckolasu dzieckolasu jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dzieckolasu.polki.pl

Szczęśliwy pies to i szczęśliwy właściciel. Oprócz odpowiedniej karmy, warto również pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji naszych pupili. Sprawdźcie co w ofercie ma sklep : https://sklep.germapol.pl/pl/degazowki.html a na pewno nie będziecie żałować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-03-2020, 22:11
Anka6 Anka6 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anka6.polki.pl

Pies, ale też wszystkie zwierzęta domowe wymagają uwagi i przede wszystkim odpowiedniej opieki. Karma powinna być dostosowana do gatunku i nawet rasy, czy ewentualnych schorzeń jakie posiada zwierze. Oczywiście też musi mieć swoje schronienie , a także opiekę kiedy my np. planujemy sobie wyjechać na wakacje
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-03-2020, 09:50
zieba82 zieba82 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
zieba82.polki.pl

Odpowiednie karmienie każdego zwierzaka to kwestia bardzo istotna. Dla mnie najważniejsze jest to, aby mój pies był zdrowy i szczęśliwy. Dlatego wybieram karmy marki Acana - polecone mi wcześniej przez weterynarza. Zamawiam je bez wychodzenia z domu - ze sklepu internetowego Tukan24: https://www.tukan24.pl/karma-acana-d...1_210_217.html.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania