Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepsze mleko modyfikowane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Bebilon niczego nie zagwaratnuje. Polecaja mamy ktorych maluszki dobrze sie po nim czuja ale znam osoby ktorych dzieci go nietolerowaly.
    Moj synek jest na NAN'ie ktory u wielu dzieci powoduje zielone kupki, o zabarwieniu zielonkawym robi do dzis choc roznice bylo widac po jakims miesiacu ( kupki sie unormowały ).Radze sluchac pediatry, jesli Lacidofil nei pomoze to idz znowu.
    Jesli jednak corce nic innego nie dolega a lekarz nie stwierdzi alergii to na tym mleczku bym zostala. Zmiana mleka nie zawsze bedzie oznaczala zmiany na lepsze.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      )

      Adam prawie od początku pochłania Enfamil. Inne mleka a próbowalismy Bebiko i Nan nie słuzyły maluchowi wcale Pediatra podsunął nam tą mieszanke jako najlepszą i tak sie tez okazało.

      Skomentuj


        #63
        zdecydowanie Bebilon!!! w szpitalu Marcelek dostawał bebiko i bolał go brzuszek po wyjściu ze szpitala podaliśmy nan to nie mógł się załatwić czasami nawet przez 3-4 dni!! i miał kolki więc zdecydowalismy się na bebilon i wszystko wróciło do normy nawet ulewać przestał dziś marcelek ma 8 msc i rozwija się wspaniale

        Skomentuj


          #64
          Napisane przez ancafe Pokaż wiadomość
          Adam prawie od początku pochłania Enfamil. Inne mleka a próbowalismy Bebiko i Nan nie słuzyły maluchowi wcale Pediatra podsunął nam tą mieszanke jako najlepszą i tak sie tez okazało.
          A więc jednak! Czytam ten watek od początku i już myślałam że nikt enfamilu nie podaje. A naprawdę z czystym sumieniem polecam to mleczko. Mi również doradziła tą mieszankę nasza pani pediatra jako najlepszą. Mleko poza bogatym zasobem witamin, wapnia, żelaza, składników odżywczych, zawiera także lipil, który wspomaga rozwój słuchu i wzroku, a także DHA. Podaje niuni od 10 miesiąca jej życia ( do tamtej pory była tylko na cycu) i jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam Mleczko dostępne tylko w aptece


          Skomentuj


            #65
            )

            Jeszcze raz wiec polecam wam dziewczyny Enfamil jezeli jestescie na etapie poszukiwan.Od poczatku jak pisałam Adam był karmiony piersia ale ze bobas z niego konkretny zasoby moje nie wystarczyły na długo i musiał byc czasami dokarmiany.Dzisiaj ma prawie 6 miesiecy i nie wiem co to kolka.Konsystencja tego mleka wydaje sie byc tez inna niz Bebiko i Nan no i jest jakby mniej słodkie.Przeszłam równiez etap wnikliwego studiowania etykiet co które mleko zawiera i ENFAMIL bije na głowe reszte.
            Jak pisała Lullabydostepne tylko w aptece i kosztuje 25-30 zł(zalezy od apteki)

            Skomentuj


              #66
              ja polecam babiko super mleko moaj chetnie pila az jedno opakowanie na dwa dni jak byl malutka teraz pije 3 i tez jej smkuje
              a co tyczy sie kupek to moja tez podobnie miala i lekarka powiedziala ze samo przejdzie
              tez mi ulewala to dostalam enfamil tylko ona wcle nie chciala go pic

              Skomentuj


                #67
                Napisane przez mama_Julki Pokaż wiadomość
                Moja Córcia skończyła niedawno 4 miesiące. Od trzech tygodni dostaje mleko modyfikowane Bebiko 1 gdyż moja mleczarnia się skończyła Julka robi jednak zielone, dość gęste kupki co 2-3 dni. Lekarz przepisał Lacidofil który ma zmienić kupki na żółte. Córcia przyjmuje ten lek od tygodnia a poprawy nie ma. Na noc dostaje mleko Bebilon na dobry sen. Może całkiem powinam zmienić mleko i używać tylko Bebilonu skoro tyle z Was je poleca.

                Czy któraś z Was miała podobny przypadek???

                Buziaczki dla wszystkich dzieciaczków
                Ja przede wszystkim nie mieszała bym mleka. Albo Bebiko albo Bebilon,
                mimo, że ten sam producent.
                Moim zdaniem to wielki szok dla organizmu, nie dosyć, że nowe mleko
                bo modyfikowane, to jeszcze dwa na raz. Dla mnie Bebilon lepszy
                Poza tym bebiko jest mlekiem początkowym a Bebilon NaDobranoc jest
                na mleku następnym. Trochę dziwny sposób karmienia jak dla mnie
                Last edited by colleen; 28-01-2009, 22:15.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68


                  Dla mnie róznica niedzy Bebiko a Enfamilem dosc rzucała sie w oczy.Bebiko Słodziutkie a Enfamil troszke "dietetyczny"smaczek madla mnie to akurat duuuuzy plus dla Enfamilu.Najwazniesze ze smakuje malutkiejNiech rosnie zdrowo

                  Skomentuj


                    #69
                    Mój synek miał skazę i pił Bebilon sojowy od 1.5 do 7 lat i bardzo mu smakował a mi strasznie śmierdział.Teraz córka ma też skazę i pije Bebilon pepti.Słyszałam że teraz niepolecają sojowych bo też uczulają.Wiecie coś na ten temat.


                    Skomentuj


                      #70
                      Chyba zostanę przy Bebilonie

                      Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
                      Ja przede wszystkim nie mieszała bym mleka. Albo Bebiko albo Bebilon,
                      mimo, że ten sam producent.
                      Moim zdaniem to wielki szok dla organizmu, nie dosyć, że nowe mleko
                      bo modyfikowane, to jeszcze dwa na raz. Dla mnie Bebilon lepszy
                      Poza tym bebiko jest mlekiem początkowym a Bebilon NaDobranoc jest
                      na mleku następnym. Trochę dziwny sposób karmienia jak dla mnie
                      Od kilku dni podaję Córci zamiast Bebika Bebilon 1 z Immunofortis i widze że latwiej jest się jej załatwić a pije to mleczko równie chętnie. Zatem Bebilon dostaje w ciągu dnia a na noc "Bebilon na dobry sen" i ladnie śpi i wszystko jest ok.
                      Zostały mi 3 nieotwarte opakowania Bebika. Eh... i co ja mam teraz z nimi zrobic. Przecież nie będę raz podawała Bebika a raz Bebilonu. Może ktoś chce kupić 3 opakowania za 25zł? Do odbioru w Grudziądzu.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Do tej chwili karmilam corke moim mlekiem,od 4 dni zaczela pic,a raczej probowac Nestle Junior,wciaz wola cycy,ale jestem nieugieta i podaje sztuczne mleczko,mam nadzieje,ze bedzie dobrze
                        Miki 11 lat,Maia 14 miesiecy

                        Skomentuj


                          #72
                          Ja podaje swojej córeczce Enfamil, to bardzo dobre mleko ale troszke drogie. Pozdrawiam

                          Skomentuj


                            #73
                            Witajcie ja dostalam od lekarza mleko bebilon pepti ale dla siebie bo mała miała jakieś straszne uczulenia i nie moglam pić zwykłego mleka, potem parę razy podala mleko malutkie jak musiałam gdzieś wyjść pilnie. To mleko jest okropne do picia i nie wiem dlaczego dzieciom smakuje . Teraz przeżuciłam się na zwykły bebilon (tylko jak gdzieś musze pilnie wyjść - karmię piersią) bo malutka nie jest alergikiem, a to mleczko jest moim zdaniem najlepsze bo najbardziej zbliżone mleku matki
                            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                            Skomentuj


                              #74
                              ewisienka a skad wiesz ze najbardziej zblizone jest własnie to ? Bo mowia tak w reklamie ? Pomysl gdyby tak bylo wszystkie dzieci powinny je pic.
                              Nie ma mleka lepszego czy gorszego, wszystkie dzieciowe mleczka musza odpowiadac konkretnym normom, o ich wartosciowosci raczej nie ma sie co wypowiadac.Mozna jedynie powiedziec ktore sluzy/ło naszym dzieciaczkom a ktore nie.

                              Skomentuj


                                #75
                                Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
                                ewisienka a skad wiesz ze najbardziej zblizone jest własnie to ? Bo mowia tak w reklamie ? Pomysl gdyby tak bylo wszystkie dzieci powinny je pic.
                                Nie ma mleka lepszego czy gorszego, wszystkie dzieciowe mleczka musza odpowiadac konkretnym normom, o ich wartosciowosci raczej nie ma sie co wypowiadac.Mozna jedynie powiedziec ktore sluzy/ło naszym dzieciaczkom a ktore nie.
                                Goplana doskonale rozumiem, że każde mleko bebilon, infamil czy bebiko i jeszcze inne muszą odpowiadać konkretnym normom ja napisałam że bebilon jest zbliżone mleku matki nie dlatego że nasłuchalam się reklam czy wyczytałam na ulotkach. Poprotu wynikło to z moich obserwacji wiele moich koleżanek podawało inne mleka i kończyło się zazwyczaj na beblionie czyli wywnioskowłam że mleczko to musi być zbliżone mleczku matki że dzieci moich koleżanek chętniej je piły. Broń Boże nie świedczy to o tym że inne mleczka odbiegają od noormy. pozdrawiam
                                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X