Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez izabell1203 Pokaż wiadomość
    Amelka dziś wzieła papierek do buzi i chcialam wyciagnac a ta zamknela buzie i głowke nie nie Spryciula mała
    Dobrze że cie nie ugryzła

    Skomentuj

    •    
         

      Dobranoc edysob

      Skomentuj


        Czesc SIlus
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Hej kobitki
          Sylwia 9 latek
          Damianek 17 m-cy


          02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

          Skomentuj


            Edysob dziękuję za życzenia urodzinowe i Damianek ciociom dzziękuje również za wyrazy uznania

            dzis mi dał popalić wczoraj miałam gości i on był potem tak rozdrazniony nie mógł zasnąć nie jest przyzwyczajony ,a dziś był taki marudek i wyginał sie na wszystkie strony
            Sylwia 9 latek
            Damianek 17 m-cy


            02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

            Skomentuj


              a tu juz pustka...

              ale miałam duzo do czytania! skrobiecie i skrobiecie!

              silek no Damianek superowo zapycha do przodu! ale odważny jest!

              froch bylismy dziś na stoku koło Jeleniej Góry i tak jak pisałaś instruktor bierze 60 zł za godzine od osoby.Masakra
              jak 3 osoby chca na raz to 50 zł
              więc w tym roku odpuszczę bo ja wiem ile godzin bym się uczyła? no a wypozyczenie nart tez kosztuje
              kosztowny sport i nie na moja keszeń

              także śmigaliśmy na sankach

              kurde fajnie było bo ja chyba z 15 lat nie jechałam na sankach

              za tydzień znów jedziemy
              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

              Skomentuj


                hello dzieweczki

                pinki dlatego ja nie wziełam sobie instruktora,bo mi było żal kasy,sprzęt narciarski mam,dolicz jeszcze karnety na zjazdy,na wodzie auto nie jedzie...i jakieś jedzenie:/
                Kosztowne hobby.
                a zjeźdzałam bez kitu,myslałam że nie dam rady,prędzej w gacie się zwale niż zjade....a tu proszę kumpel wziął mnie pod rękę,mąż pod drugą,pokazali jak się skręca iii ........JAZDA
                4 zjazdy = 4 gleby,ale wszystko ok.ja złapałam bacyla

                Skomentuj

                •    
                     

                  W dniu Twoich urodzin, w dniu pełnym radości,
                  najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka,
                  smutków małych jak biedronka,
                  zawsze uśmiechniętej buzi,
                  mnóstwa słodkich całusów,
                  i spełnienia wszystkich marzeń!!!


                  -wszystkiego najlepszego dla Milenki!!!
                  Sylwia 9 latek
                  Damianek 17 m-cy


                  02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                  Skomentuj


                    merci madame

                    Skomentuj


                      no mnie tez na narty nie stac, ale wiem ze mozna nauczyc sie doslownie w 2-3 godziny, wiadomo nie odrazu jak wyczynowiec ale jakies podstawy zalapac, niech idzie jedna osoba na godzine z instruktorem a potem reszte sama uczy

                      szkoda ze przecietnego czlowieka na nic nie stac, bo przyjemnie by bylo zaplacic komus za jego prace a samemu profesjonalnie sie nauczyc, a tak to czlowiek musi kombinowac

                      mi Gabrys dzis w nocy sie obudzil izasnac nie chcial, ale lezal w lozeczku i sie krecil co jakis czas tylko wstawal i wolal zeby go wyjac. masakra ledwo zywa jestem.

                      u nas snieg troche posypal,i dzis wypuszcze gabrysia zeby poznal co to snieg, tylko ze on w butach jeszcze nie zasowal, zobaczymy jak zareaguje

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        u mnie Milena nie spi od 4 rano.. i ja też:/
                        teraz spi a ja głupia zamiast sie położyć razem z nią to siedzę na forum

                        Skomentuj


                          moj teraz jeszcze spi, ale to moze potrwac 10 min albo 40 wiec wracam do roboty...

                          Skomentuj


                            Witam
                            moja niunia dzisiaj wstała o 7.30, a zasneła przed 20.w koncu sobie pospałam. w nocy też ok. tylko 2 razy pobudka.
                            terza spi.




                            Skomentuj


                              no i zrobilo sie +5 i nic z tarzania w sniegu ale pobawil sie sniezka, wczesniej jak te mrozy byly to nie chciałam zeby mu rączki przemarzly, a potem to sniegu nie bylo

                              Skomentuj


                                Hej Mamcie
                                To chyba na dobre zabki.Dzis w nocy mala temperatura no i kupka rzadka.Ale ja tam nic nie widze

                                Amelka od wczoraj stoi plecami przy kanapie i macha rączkami no i masz babo placek.Tak machała aż sie przewrocila i chyba sobie warge lekko rozciela bo krew leci.
                                Do wesela sie zagoi.

                                Pieczulka u nas przez noc tak napadalo az w szoku bylam , ale juz nic prawie niema .+6
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X