Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Od kiedy wprowadzać do diety rybę?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Od kiedy wprowadzać do diety rybę?

    Proszę o informacje od kiedy mogę wprowadzać do diety dziecka rybę, jaką i skąd ją najlepiej brać by była dobra jakościowo?
  •    
       

    #2
    Odp: Od kiedy wprowadzać do diety rybę?

    W nadziei, że ktoś dołączy jeszcze do tematu zapytam jeszcze czy kroś kupował ryby przez internet od hodowcy? Myślicie, że taka opcja może dawać lepszą jakość tego produktu?

    Skomentuj


      #3
      Odp: Od kiedy wprowadzać do diety rybę?

      Ja nie kupowałam nigdy ryb przez internet od hodowcy i nie słyszalam o nikim kto tak robi

      Skomentuj


        #4
        Odp: Od kiedy wprowadzać do diety rybę?

        ja chciałam synkowi wprowadzić po 5 miesiącu, ale w słoiczku z Gerbera, bodajże słoiczek nazywal się Jarzynki z gotowaną rybką... Bardzo mu smakowało, natomiast później zaczęły się problemy, bo cały czas tym ulewał i to bardzo obficie. Uważam, że wprowadzenie ryby u tak małego dziecka nie jet wskazane, mimo że wszędzie piszą, żeby tę rybę jednak wprowadzać. Mnie się nie udało i nie będę na razie próbować. Spróbuję, kiedy synek będzie miał około 8 miesiąca... Wtedy oczywiście nie dam mu żadnego słoiczka, tylko sama ugotuję i powinno być dobrze

        Skomentuj


          #5
          Odp: Od kiedy wprowadzać do diety rybę?

          Tylko ja coś bierz ryby z pewnego dobrego źródła i jakaś z lepszych. Nie wiadomo co do tych słoiczków dają za ryby, może jakieś chińskie Co zrobisz sama to masz pewność co dałaś. A te zupki w słoiczkach też są dobrze doprawiane, gdyby nie to to dzieci tak chętnie by nie jadły.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X