Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przeprowadzka za pracą

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Przeprowadzka za pracą

    Przeprowadzam się za pracą do Bydgoszczy. Nie mam tam jeszcze nic: przedszkola, mieszkania, znajomych. Jak to ogarnąć?
  •    
       

    #2
    Odp: Przeprowadzka za pracą

    Spokojnie Powoli się urządzisz. Nie od razu Kraków zbudowali Bydgoszcz to piękne miasto Zakochasz się w nim Mieszkań jest tam naprawdę dużo. Sprawdź sobie tutaj meritum-nieruchomości.pl
    Pomagają tam negocjować ceny i dopełniać formalności
    http://forum.mamotoja.pl/

    Skomentuj


      #3
      Odp: Przeprowadzka za pracą

      Polecam artykuł jak przygotować dziecko do przeprowadzki:
      http://www.strefarodzinka.pl/rodzina...prowadzki.html

      Skomentuj


        #4
        Odp: Przeprowadzka za pracą

        ja planuję przeprowadzkę do Norwegii na razie szukam pracy pomaga mi portal pracadealna.pl zadzwoniłam do nich napisali i przetłumaczyli mi cv i umieścili je na portalu gdzie pracodawcy poszukują pracowników teraz czekam na oferty

        Skomentuj


          #5
          Odp: Przeprowadzka za pracą

          Podziwiam za odwagę Sama nie zdecydowałabym się porzucić wszystkiego i ruszyć w pogoń za pracą, nie mój styl. Ale trzymam kciuki, oby Ci się wszystko udało ogarnąć

          Skomentuj


            #6
            Odp: Przeprowadzka za pracą

            Ja też bym się nie zdecydowała, do innego miasta może i tak, ale za granicę na pewno nie, nawet jak byłam młoda mnie nie ciągnęło, znajomi wyjeżzali na praktyki za granicę a ja miałam w kraju

            Skomentuj


              #7
              Odp: Przeprowadzka za pracą

              my z mezem nie raz myslelismy czy wlasnie nie wyjechac za granice za praca - on byl pare razy - ale ja mialam zawsze jakies obawy przed takim rzucaniem wszystkiego tutaj i ja w koncu nie wyjechalam - czy zaluje nie, pewno lepiej bysmy wyszli na tym finansowo bo moze by i dom juz stal ale nie zaluje

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Przeprowadzka za pracą

                Mój mąż był na praktykach, trochę pieniędzy zarobił, rok później ja miałam praktyki i zdecydowaliśmy że nie pojadę, bo te pieniądze co zarobił, nie warte były tej rozłąki jaką mieliśmy.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Przeprowadzka za pracą

                  Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                  Mój mąż był na praktykach, trochę pieniędzy zarobił, rok później ja miałam praktyki i zdecydowaliśmy że nie pojadę, bo te pieniądze co zarobił, nie warte były tej rozłąki jaką mieliśmy.
                  u nas tez byla rozląka dwu miesięczna ponad - nigdy więce takich rozstań z B. moim powiedzielismy sobie jak tylko wrócił

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Przeprowadzka za pracą

                    niestety i u nas były rozłąki Na dzieci to źle wpływa Jakbyśmy się teraz zdecydowali i mąż miałby jechać za pracą to jeśli wyjeżdżać to wszyscy Tylko tu znowu schody się zaczynają i tak sobie myślę jakby to na dzieci wpłynęło bo nowe otoczenie wszystko nowe a dzieci przywiązane cały czas do jednego ...

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Przeprowadzka za pracą

                      Współczuję będzie ciężko, ale dacie radę. Trzeba się przyzwyczaić nie ma rady ale na wszystko potrzeba czasu.
                      http://www.modnatorba.com

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Przeprowadzka za pracą

                        Czekam na te lepsze czasy gdzie zacznie się układać po naszej myśli musimy to tylko przeczekać
                        27 otsifem - to u was tylko 2 miesiące były ? U nas to 3 lata trwało ale nie życzę nikomu takich przeżyć bo to nic dobrego

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Przeprowadzka za pracą

                          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                          Czekam na te lepsze czasy gdzie zacznie się układać po naszej myśli musimy to tylko przeczekać
                          27 otsifem - to u was tylko 2 miesiące były ? U nas to 3 lata trwało ale nie życzę nikomu takich przeżyć bo to nic dobrego
                          To długo 3 lata, nie zazdroszczę bo znam smak takich rozłąk, przykre to jest że los nas zmusza do takich decyzji, znam kilka par co nie przetrwały takiej próby

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Przeprowadzka za pracą

                            przykre to nawet ostatnio była u nas taka afera Facet sobie na fb dał zdjęcię z jakąś laską a żona w polsce i oczywiście to widziała Ponoć rozwód się szykuje I tak nasi politycy do tego doprowadziły I później się dziwią że rozwodów teraz tyle

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Przeprowadzka za pracą

                              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                              przykre to nawet ostatnio była u nas taka afera Facet sobie na fb dał zdjęcię z jakąś laską a żona w polsce i oczywiście to widziała Ponoć rozwód się szykuje I tak nasi politycy do tego doprowadziły I później się dziwią że rozwodów teraz tyle
                              Co za gł... ale z drugiej strony dobrze że się dowiedziała, co miała żyć ze zdrajcą? No właśnie nawet pewnie nie zdajemy sobie sprawy ile to rozwodów jest przez te rozłąki ludzi co za pracą wyjeżdzają.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X