Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezent dla chłopca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: prezent dla chłopca

    I jak sprawa prezentu,wybrałaś coś czy w dalszym ciągu poszukujesz ? Bo teraz w sklepach internetowych znajdziesz szereg ciekawych promocji z okazji zbliżających się świąt i Mikołaja, warto się rozejrzeć

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: prezent dla chłopca

      13- sto miesięcznemu to bym wiedziała, ale 13-sto letniemu to już gorzej. Może jakąś fajną serię książek. Myślę o fantastyce.

      Skomentuj


        #63
        Odp: prezent dla chłopca

        Ja mam domek jednorodzinny więc na święta postanowiliśmy kupić plac zabaw. Szukaliśmy tylko w kategorii bezpieczne place zabaw. Nie sztuka wybrać byle co, co nie wytrzyma nawet kilku miesięcy. Myśmy wybrali takiego producenta: xxxxxx b nzajomy tez kupował od nich urządzenia i byl zadowolony
        Last edited by disne; 19-06-2020, 10:14. Powód: link

        Skomentuj


          #64
          Odp: prezent dla chłopca

          W zależności od wieku dziecka,ale generalnie myślę,ze bardzo dobrym pomysłem na prezent byłby rowerek,nie sądzicie? Akurat tym zajmujemy się na co dzień i możemy pomóc,doradzić.

          Skomentuj


            #65
            Odp: prezent dla chłopca

            Moim zdaniem warto postawić na zestaw klocków Lego, na pewno w praktyce okaże się to dobrym i przede wszystkim trafionym prezentem dla każdego dziecka.

            Skomentuj


              #66
              Odp: prezent dla chłopca

              Mam podobne zdanie w tej kwestii także uważam, że klocki lego to bardzo dobry pomysł na prezent zarówno dla chłopca jak i dziewczynki, akurat u nas znajdziecie ciekawe zestawy w niższej cenie

              Skomentuj


                #67
                Odp: prezent dla chłopca

                Może spersonalizowane koszulki? Także dla chłopców - choć tu piszę koszulki damskie:xxxxxx
                Last edited by disne; 19-06-2020, 10:15. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: prezent dla chłopca

                  Ja na Waszym miejscu postawiłabym na drona jeśli chłopiec ma powyżej np. 6 lat. Ja sama w ubiegłym roku kupiłam swojemu synkowi drona i powiem Wam, że nigdy wcześniej nie widziałam tak dużej radości na jego twarzy jak gdy dostał ode mnie drona. Jeśli nie wiecie jakiego wybrać, to tutaj xxxxx znajciecie porady dot. dronów dla osób początkujących.
                  Last edited by disne; 19-06-2020, 10:16. Powód: link

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: prezent dla chłopca

                    Dwa lata temu trafiłam na stronę organizatoraxxxxxxx i w końcu zdecydowałam się na prezent wejściówkę do jednych z ich eventów. Mega sprawa i mój chłopak był bardzo zadowolony
                    Last edited by disne; 19-06-2020, 10:16. Powód: link

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: prezent dla chłopca

                      Wiesz czym się najbardziej interesuje? Znalazłam na xxxxxxxukładankę magnetyczną, wydaje się być interesującym pomysłem na spędzanie czasu wolnego. Będzie rozwijającą zabawką. Zerknij, ja już w myślach układam
                      Attached Files
                      Last edited by disne; 19-06-2020, 10:19. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: prezent dla chłopca

                        ja uważam, że klocki sprawdzą się znakomicie, przynajmniej tak u nas jest. Córka lubi bawić się laleczkami, ale mój siostrzeniec jeden z drugim własnie najchętniej łapie się za klocki. Polecam xxxxxx tu można fajne kupić w dobrej cenie. A może jakiś ciuch? tam też są
                        Last edited by disne; 19-06-2020, 10:12. Powód: link

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: prezent dla chłopca

                          proponuję zabawkę naukową np. sekrety elektroniki

                          bit.ly/2lfQtGk

                          bit.ly/2KFV4g1

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: prezent dla chłopca

                            Mam do Was małe sprawę. Przybliża się u mnie kilka okazji prezentowych. Nie mam koncepcji na jakieś fascynujące opcje prezentowe. Frapuję się właśnie, czy stosownym pomysłem byłoby xxxxx. Co o tym mniemacie.
                            Last edited by disne; 19-06-2020, 10:12. Powód: link
                            Wszyscy powinniśmy przynajmniej raz w życiu dostać owację na stojąco, bo przecież każdy z nas zwycięża ten świat.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: prezent dla chłopca

                              13 lat to już duży chłopak, więc z zabawkami to tak średnio ale może jakaś fajna gra planszowa? Ma przykład taka xxxxxxx to towarzyska i kooperacyjna gra fantasy z elementami strategii dla dzieci od 12 roku życia, inspirowana prozą mistrza grozy H.P.Lovecrafta. Do tego może grać w nią sam albo nawet w 8 osób. Podczas rozgrywki gracze wcielają się w role badaczy, którzy wspólnie starają się ujawnić mistyczne tajemnice i spiski, jednocześnie walcząc z nawiedzającymi ich demonami przeszłości. Zestaw jest bardzo duży, gra zapewnia różne możliwości przejścia gry i jest naprawdę wciągająca. Polecam!
                              Last edited by disne; 19-06-2020, 10:12. Powód: link
                              Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: prezent dla chłopca

                                Może to być na przykład taki xxxxx smartwatch, na pewno się ucieszy!
                                Last edited by disne; 19-06-2020, 10:13. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X