Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co robić jak Maluszek nie chce pić z butelki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Co robić jak Maluszek nie chce pić z butelki?

    Nasza Pia skończyła właśnie 8 miesięcy (jest karmiona piersią) i w żaden sposób nie mogę jej przekonać żeby piła z butelek dla dzieci. Potrafi pić z butelki Cisowianki "z dzióbkiem", daje sobie rade ze szklanką ale nie znosi specjalistycznych butelek dla dzieci... Niestety butelka wody nie ma uchwytów, zwykła szklana jest niebezpieczna a do tego Mała bez pomocy nie jest w stanie jej użyć. Co robić? Jakie są Wasze doświadczenia?
  •    
       

    #2
    Odp: Co robić jak Maluszek nie chce pić z butelki?

    Moja żona naszej córce jak przechodziła z piersi na butelkę i mała nie chciał pić. Podawała jej łyżeczka a po jakimś czasie polubiła butelkę.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Co robić jak Maluszek nie chce pić z butelki?

      My mieliśmy specjalny kubeczek z dzióbkiem,potem plastikowy kubek.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Co robić jak Maluszek nie chce pić z butelki?

        Moja córka również nie chciała pić z butelki, a ja na siłę nie chciałam jej tego uczyć, dlatego znalazłam do tego alternatywę. Zaczęłam jej podawać picie w kubeczku niekapku z miękkim ustnikiem. Używa go od około 6miesiąca a około9-10 miesiąca dostawała również picie z kubka 360stopni.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Co robić jak Maluszek nie chce pić z butelki?

          trzeba próbować różnych butelek i smoczków. Słyszałam też o metodzie sztucznej piersi. Koleżanka kupiła sztuczną pierś i dała dziecku a że nie leciało z niej mleko to maluch momentalnie chwycił za butelke

          Skomentuj


            #6
            Odp: Co robić jak Maluszek nie chce pić z butelki?

            Moja córcia nie zawsze chce pić z butelki. Wtedy podaje płyn łyżeczka,a niebawem rozpoczynamy nauke picia z kubeczka.




            Skomentuj

                   
            Working...
            X