Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

próchnica u dzieci:(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: próchnica u dzieci

    Tak, wszystko wynosi się z domu dlatego nauka od początku o zachowanie higieny zębów przez dziecko jest niezbędne. u nas córka widząc nawet, że my to robimy sama chciała mieć już swój wieczorny rytuał mycia zębów.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: próchnica u dzieci

      Owszem, próchnica to dziedziczna przypadłość a większość przedszkolaków ją ma. Sama nie mam pojęcia jak ona powstaje jeśli dba się o ząbki dziecka i nie daje mu słodyczy.

      Skomentuj


        #78
        Odp: próchnica u dzieci
        xxx. Jest tam bardzo ciekawy artykuł skierowany do rodziców dzieci, które mają próchnicę. Super sprawa, to znieczulenie. Dzięki temu leczenie może być szybki, proste i bezbolesne.
        Last edited by gagatka; 04-02-2021, 11:13. Powód: link

        Skomentuj


          #79
          Odp: próchnica u dzieci

          Szczotkujesz systematycznie, masz zdrowe podejście do tych zębów, to z czasem ci się totalnie odmieniają. Nie twierdzę, że potrzebne są tutaj cudowne metody, raczej tylko podstawy, ale bez przesady - wszystko jest zdecydowanie do zrobienia. Po prostu dbajcie o te zeby.

          Skomentuj


            #80
            Odp: próchnica u dzieci

            Wypadałoby żeby jakiś dobry stomatolog je zobaczył. Ja mam jednego,zaufanego. xxx
            Last edited by gagatka; 04-02-2021, 11:13. Powód: link

            Skomentuj


              #81
              Odp: próchnica u dzieci

              Aby lepiej dbac o zeby mozna kupic dziecku szczoteczke soniczna. Moga je uzywac juz dzieci od lat 3. W sklepie Shop-Dent maja bardzo duzy wybor takich szczoteczek - xxx I co wazne - na pewno doradza przy wyborze odpowiedniej szczoteczki sonicznej dla dziecka.
              Last edited by gagatka; 04-02-2021, 11:12. Powód: link

              Skomentuj


                #82
                Odp: próchnica u dzieci

                Mnie to bardzo zdziwiło jak znajoma powiedziała mi, że jej córka ma próchnice na zębach. Nie chciało mi się wierzyć, że już w tak młodym wieku można takie rzeczy mieć, ale rzeczywiście jest to dosyć popularne nawet. Poczytajcie sobie porady xxx na temat próchnicy. Dowiecie się tu jak ona powstaje i jak skutecznie jej zapobiegać, także jej występowania u dzieci. Wiadomo, że tu najważniejsza będzie odpowiednia higiena jamy ustnej.
                Last edited by gagatka; 04-02-2021, 11:12. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Dentysta z podejściem do dzieci. Poszukaj gabinetu stomatologii bez przemocy. W Krakowie Studio medycyny estetycznej na Batorego.
                  Ozonowanie wymaga współpracy ze strony dziecka. Lepsze jest tradycyjne leczenie, byle u dobrego dentysty....

                  Trzeba również na co dzień unikać w diecie dizecka cukru.xxx
                  Last edited by gagatka; 12-03-2021, 10:52. Powód: link

                  Skomentuj


                    #84
                    przede wszystkim profilaktyka jest najwazniejsza u dzieci. zdrowe nawyki zywieniowe oraz higieniczne które zapobiegna probchnicy. sama mialam ten problem z dzieciakiem. dopiero gdy poszlam do XXX gdzie lekarz przeprowadzil dokladny wywiad i zasugerowal profilaktyke wszystko zaczynalo powoli wracac do normy
                    Last edited by gagatka; 12-03-2021, 10:51. Powód: LINK

                    Skomentuj


                      #85
                      to sie niestety bardzo często zdarza, u mnie było podobnie na szczęscie Pani Stomatolog xxxrozwiązala problem i dała duzo wskazówek na temat tego jak uniknąc próchnicy.
                      Last edited by gagatka; 06-04-2021, 13:30. Powód: link

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X