Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wakacyjne pikniki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wakacyjne pikniki

    myślę, że ciekawą przygodą dla dziecka może być zorganizowanie pikniku...co wy na to?
  •    
       

    #2
    Odp: Wakacyjne pikniki

    Super sprawa, a dla dziecka niesamowita frajda
    Ostatnio wraz z rodziną braliśmy udziła w takim pikniku( zakończenie pierwszej klasy naszego synka)
    Piknik bardz się udał - naprawdę był organizowany na polanie w lesie- atrakcje jak to na pikniku ognisko z kiełbaskami itd + gry i zabawy
    Polecam tę formę spędzania wolnego czasu- dzieciak będzie zachwycony na 100%
    KILKA praktycznych mam nadzieję rad
    Radż zabrać:
    - Worki na śmieci- żeby nie zostawiać po sobie bałaganu
    - drewno kominkowe( można kupić w stacji benzynowej) - nie trzeba szukać drewna jeżeli planujesz ognisko
    - jedzonko oczywiście
    oraz
    Płyn " na komary i kleszce"
    Poleca również super przydatny zwłaszcza w takich "okolicznościach" produkt- jest to zel antybakteryjny do " mycia " tąk ja używm produktu Amukina- super rzecz - czyścisz dziecku rączki w ciągu kilku sekund, a co najważniejsze nie potrzebujesz do tego wody

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wakacyjne pikniki

      to miło spędziliście czas

      zastanawiam się nad małym wypadem za miasto, kusi mnie piknik w kameralnym gronie

      myślę, jak to zorganizować co przygotować do jedzenia. Pewnie owoce, coś do picia, może gril i kiełbaski...tylko na tym upale smażyć kiełbaski?
      Masz jakis pomysł na "piknikowe" potrawy - zimny bufet

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wakacyjne pikniki

        Napisane przez koniczynka4 Pokaż wiadomość
        to miło spędziliście czas

        zastanawiam się nad małym wypadem za miasto, kusi mnie piknik w kameralnym gronie

        myślę, jak to zorganizować co przygotować do jedzenia. Pewnie owoce, coś do picia, może gril i kiełbaski...tylko na tym upale smażyć kiełbaski?
        Masz jakis pomysł na "piknikowe" potrawy - zimny bufet
        Myślę, że kiełbaski spokojnie mozna usmażyć również przy tym upale - końcu są pyszne,a przy okazji pieczenie kiełbasy "na ognisku" to dla dziecka mega frajda
        Co do "zimnego bufetu" nie wiem co lubisz jeść może sałatka z kurczaka z ryżem i kukurydzą i majonezem?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wakacyjne pikniki

          mniaaam brzmi rewelacynie możesz!
          możesz podać przepis?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wakacyjne pikniki

            tak sobie myślę, że fajną rzeczą są też te sałatki z knorra np." cezar" ale boję się, że sałata zwiędnie i zrobi się czarna...musiałabym kupić lodówkę turystyczną czy coś takiego

            Skomentuj


              #7
              Praktyczne rzeczy w podróży i na wakacjach z małym dzieckiem.

              Za kilka dni wybieramy się na wakacje z 7 miesięcznym synkiem. Chciałabym Was prosić o radę, może jakieś praktyczne wskazówki, co się naprawdę przydaje w czasie podroży i na wakacjach z dzieckiem. Co prawda mamy duży samochód ale nie chcę znowu zagracić go oszczędnie.

              Może, któraś z Was ma sprawdzone gadżety przydatne na wakacjach

              Z góry dziękuję

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Praktyczne rzeczy w podróży i na wakacjach z małym dzieckiem.

                Znalazłam coś co moze cię zainteresować

                http://www.dzieciochatki.pl/index.ph...mowleciem.html

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Praktyczne rzeczy w podróży i na wakacjach z małym dzieckiem.

                  Bardzo dziękuję marionetka26 czasem rzeczywiście dobrze jest mieć taka listę i zakreślić najważniejsze rzeczy.

                  Zastanawiam się też nad jakimś namiotem na plaże, żeby synek leżał raczej w cieniu. Może też masz jakieś porady?

                  Pozdrawiam

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Praktyczne rzeczy w podróży i na wakacjach z małym dzieckiem.

                    Namiot na plaży to podstawa, mogę polecić namiot kojec firmy Babymoov.
                    Ja mam akurat namiot kojec Babyni
                    W sklepie w którym kupiłam akurat namiot jest fajna kategoria niezbędnik małego podróżnika ( przesyłam link http://www.fabrykawafelkow.pl/dla-dz...=kategorie-top)
                    I gorąco polecam wanienkę składaną Flexi bath jest świetna !

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Praktyczne rzeczy w podróży i na wakacjach z małym dzieckiem.

                      Napisane przez marionetka26 Pokaż wiadomość
                      Znalazłam coś co moze cię zainteresować

                      http://www.dzieciochatki.pl/index.ph...mowleciem.html
                      Mi też się przyda,bo zawsze mam z tym problem..

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wakacyjne pikniki

                        Ja ostatnio na piknik zabrałam przede wszystkim dużo różnych napojów, oprócz tego do zjedzenia ugotowane warzywa i do nich sos, a do zagryzienia pieczywo lekkie. Dla najmłodszych były na deser Milutkie, którymi najpierw się pobawili a potem pojedli

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Praktyczne rzeczy w podróży i na wakacjach z małym dzieckiem.

                          Napisane przez petitemama Pokaż wiadomość
                          Bardzo dziękuję marionetka26 czasem rzeczywiście dobrze jest mieć taka listę i zakreślić najważniejsze rzeczy.

                          Zastanawiam się też nad jakimś namiotem na plaże, żeby synek leżał raczej w cieniu. Może też masz jakieś porady?

                          Pozdrawiam
                          Namiot to jeden z elementów chroniacych ale z tego co wiem - nie wystarcza. Nawet w cieniu przenika ok. 80% promieni słonecznych... jako mama 3-latka kochajacego zabawę na plazy (a dziadków ma znad morza, więc ma to we krwi) polcecam zabrac jeszcze lekką, przewiewna odzież ochronną, kapelusik na głowę i okulary przecwsłoneczne - tu nie oszczędzaj i kup takie od optyka - bazarówki nie mają filtra ochronnego i tak naprwdę szkodzą:/

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Praktyczne rzeczy w podróży i na wakacjach z małym dzieckiem.

                            Apteczkę koniecznie i to dobrze uzupełnioną- krem z wysokim filtrem i panthenol spray- w razie jakiegoś oparzenia, podrażnienia czy otarcia jest jak znalazł, a wiadomo, że z maluchami o to nie trudno...

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Praktyczne rzeczy w podróży i na wakacjach z małym dzieckiem.

                              a ja mysle ze z wieloma rzeczami nie ma co szalec bo wiele jest dostepnych na miejscu (np po co wanienka za 150zl jak na miejscu mozna kupic za 20 zwykla i porzucić) namioty plazowe sa przerozne i sa w decathlonie ciekawe duze a i wystarczy maly parasol ogrodoy bo dziecko sie uprze zeby w piachu siedziec a nie w namiocie i okarze sie zbedny zakup (ale sluzy na lata wiec to tez co innego polecam samorozkladane w biedronce tez byly fajne)

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X