Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sukienka na wesele jesienią

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sukienka na wesele jesienią

    Jesienią, a konkretnie końcem października, mam wesele i tak się zastanawiam nad sukienką, bo kompletnie nie wiem, jaka będzie odpowiednia na taką porę roku. Doradzicie coś?
  •    
       

    #2
    Odp: Sukienka na wesele jesienią

    O tej porze roku możesz spokojnie postawić na ciemniejsze kolory, takie jak brązy czy nawet czernie. Mogę Ci nawet podesłać taką jedną stronę, gdzie mają duży wybór sukienek na jesień.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Sukienka na wesele jesienią

      Ja mogę Ci śmiało polecić, to - opalizująca sukienka zoya. Byłam w niej ostatnio na weselu i wszyscy się nią zachwycali. Na jesień kolor złota idealny!

      Skomentuj


        #4
        Odp: Sukienka na wesele jesienią

        Sprawdź sukienki na wesele od Modon.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Sukienka na wesele jesienią

          Tylko szyta na miarę. Ja osobiście nie mogłam dobrać niczego tak idealnie, żeby pasowało i w pasie i w piersi.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Sukienka na wesele jesienią

            A ja miałam sukienkę koronkową - kupiłam w hiszpanii na wakacjach. Przepiękna, delikatna - pierwszy raz w życiu czułam się tak pięknie. Do tego kupiłam (to był mój najlepszy pomysł) profesjonalne buty taneczne. Nie wiem czy wiecie one nie mają twardej podeszwy tylko mają podeszwę ze skóry albo zamszu. Wprost idealne na całonocne tańce. Nic mnie nie obtarło, nic mnie nie bolało, a same buty wyglądały pięknie. Wysadzane perłami. Podsyłam link. Poszukam jeszcze linku do sukni - może któraś będzie chciała zamówić.

            http://akcesoriadotanca.pl/perlowe-b...ca-buty-slubne

            Skomentuj

                   
            Working...
            X